05:22

Tak mnie skrusz, tak mnie złam

BÓG przemawia TYLKO W CISZY, a dotyka W CIERPIENIU. „Jeżeli życie sprawia, że nie możesz ustać - UKLĘKNIJ”More
BÓG przemawia TYLKO W CISZY, a dotyka W CIERPIENIU.
„Jeżeli życie sprawia, że nie możesz ustać - UKLĘKNIJ”
ELOHIM. likes this.
Nie wstyd wam zmieniać tekstu?orginalne słowa to :Jezu !!!!!nie Panie!!!!!jaki Panie ?Budda? Mahomet????co się z wami dzieje ? ludzie!!!!!
Oj Rycerko.... uderzyłaś również w Rycerza Chrystusa Króla. Swoim komentarzem niszczysz mój przekaz, który jest przemyślany... i sądzę, że prawdziwy (cisza, cierpienie). Twoja słowa "Panie zamiast Jezu" oczywiście są słuszne, ale to "mały pryszcz" w odniesieniu dzieła autora - clipu "modlitwy tak mnie skrusz....". Autor przez cały clip ukazuje obraz Jezusa Chrystusa, tak więc jego dzieło jest …More
Oj Rycerko.... uderzyłaś również w Rycerza Chrystusa Króla. Swoim komentarzem niszczysz mój przekaz, który jest przemyślany... i sądzę, że prawdziwy (cisza, cierpienie). Twoja słowa "Panie zamiast Jezu" oczywiście są słuszne, ale to "mały pryszcz" w odniesieniu dzieła autora - clipu "modlitwy tak mnie skrusz....". Autor przez cały clip ukazuje obraz Jezusa Chrystusa, tak więc jego dzieło jest piękne i wiadomo do kogo się modli. W praktyce życia - zrobiłaś wspaniały obiad z dwóch dań, na który poświęciłaś pół dnia, a jeden z gości powiedział "obiad był niesmaczny, ponieważ czułem, że kotlet był smażony na oleju, zamiast masełku" Co do mojego przekazu, który starasz się zniszczyć tj. Bóg przemawia tylko w ciszy oraz dotyka człowieka w cierpieniu, a dokładniej chodziło mi o dotyk miłości Boga w cierpiącym człowieku to tutaj proponuję np. "dzienniczek św. Faustyny".

Szczęść Boże
Króluj Nam Chryste
ELOHIM. likes this.
Szukający PRAWDY likes this.
ELOHIM.
Piękna pieśń!
Sw.Joanna and one more user like this.
Sw.Joanna likes this.
antonio 64_64 likes this.
Sykomora likes this.