Som za vstup do EÚ v roku 2019?

Som za vstup do Európskej Únie? o. Eirene 7. máj 2019 (Tento článok na mojej terajšej stránke) Zaiste čudný nadpis článku v roku 2019! Ale článok s týmto nadpisom som napísal 7. augusta 2003, teda …
msmajka shares this.
Otec Eirene....
EU –predstupeň svetovej vlády.
Vytvorenie EU je len súčasťou väčšieho projektu a síce vytvorenia jednej svetovej vlády -panstva antikrista –NWO ,po ktorom politické marionety už otvorene volajú: www.youtube.com/watch

Kde to má korene?
Židia neprijali im daného Mesiáša, lebo oni chceli ako vyvolený národ vládnuť nad ostatnými národmi tu na zemi.
Preto ich vodcovia zmanipulovali národ a Spasi…More
EU –predstupeň svetovej vlády.
Vytvorenie EU je len súčasťou väčšieho projektu a síce vytvorenia jednej svetovej vlády -panstva antikrista –NWO ,po ktorom politické marionety už otvorene volajú: www.youtube.com/watch

Kde to má korene?
Židia neprijali im daného Mesiáša, lebo oni chceli ako vyvolený národ vládnuť nad ostatnými národmi tu na zemi.
Preto ich vodcovia zmanipulovali národ a Spasiteľa, ktorý im povedal, že jeho kráľovstvo nie je z tohto sveta ukrižovali tak, ako to predpovedalo Písmo. Židovská vrchnosť tak stála pred problémom ako ďalej, lebo celý Starý Zákon bol o tom, že Boh vyslobodí svoj ľud z hriechov a dá mu Spasiteľa. Vyriešili to tak ,že si vytvorili nové náboženstvo, ktoré bude aj naďalej popierať Ježiša Krista ako predpovedaného Spasiteľa a už s inšpiráciou Božieho nepriateľa vytvorili náboženstvo nové ,takzvaný judaizmus a novú „posvätnú“ knihu Talmud.Ten opisuje Ježiša ako podvodníka, ktorý všetky zázraky robil mocou diabla a ktorý sa za to varí v pekle,vo výkaloch. Toto náboženstvo už Toru predkladá len ako súhrn skrytých a tajných symbolov, ktoré možno dešifrovať len pomocou okultnej ,kabalistickej numerologie. Ostali verní politickým predstavám starozákonných farizejov o vládnutí nad národmi tu na zemi, samozrejme aj s tým“pravým“ mesiášom, na ktorého už dve tisíc rokov čakajú a ktorému pripravujú tron svetovlády. Biblia o ňom hovorí ako o Antikristovi. Sme vo finále.
Cieľ na ovládnutie je ad:1
Jedna vláda, na vrchol ktorej dosadia židovského vládcu a vyhlásia za toho pravého mesiáša. Židovská vrchnosť vo februári 2015 oznámila ,že tento už žije medzi nami.
afinabul.blog.cz/1503/rabin-abraham-a…
Ameriku ovládajú už vyše sto rokov a preto vytvorili EU, aby zbavili národy práva o sebe rozhodovať. Vytvorili Trilaterálnu komisiu ,ktorej úlohou je vytvoriť vo svete zväzy a únie,ktoré potom spoja pod jednu vládu. Rusko majú tiež pod kontrolou už od VOSR Na zníženie premnoženej populácie je potrebné rozpútať tretiu svetovú vojnu. Poháňaní satanom sa nezastavia pred ničím. Ten má obete rád.
Rusko a Čína sú za jednu svetovú menu a ruskí pravoslávni tiež prijali masonický ekumenizmus, čo je príprava stáda na spoločné náboženstvo s pohanmi. Čína je súčasťou NWO
wolna-polska.pl/wiadomosci/chiny-to-czesc-…
ad:2 jedna mena elektronická -čip ako prístup k účtom. www.youtube.com/watch Ak sa potom spriečite akémukoľvek nariadeniu, (napr. očkovanie) jednoducho vám odpoja prístup k účtu. Nebudete môcť ani kupovať, ani predávať, ako to predpovedá Písmo v Apokalypse. vkpatriarhat.org.ua/cz/
ad:3 Jedno spoločné náboženstvo NEW AGE ,kde si každý verí čo chce.
Takže zbytočne sa židia kývu pri múre a dodržiavajú rituály keď stále, tak ako ich otcovia odmietajú Spasiteľa. Za zachovanie rituálov nebudú dedičmi Kráľovstva Božieho.
Uverili lži, preto Boh na nich dopúšťa silu bludu. Ostávajú v omyle a ani ich rabín im nadokázal otvoriť oči:
www.youtube.com/watch
Jediná sila, ktorá im v tom mohla zabrániť aj keď majú všetky médiá pod kontrolou bola RKC. Mohli by cez farnosti stádo varovať.
Preto ju bolo potrebné dostať pod kontrolu, aby ovce neburcovala proti NWO. To sa podarilo ich masonickým ložam na 2 vat.koncile.
www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com
Preto od RKC žiadne varovanie neprichádza, naopak hrajú s vládcami sveta hru (Písmo hovorí -smilnia) na demokraciu a dokonca im otvorene pomáhajú usmerniť stádo, keď sa napríklad nechcú očkovať:
www.slobodavockovani.sk/…/spb-tk-kbs-kont…
O RKC je Kap.17zj.sv.Jan,kde ju označuje ako neviestku.
Tak isto im RKC pomáha v zničení kresťanstva a národov Europy násilnou islamizáciou a tak isto im pomôže aj s očipovaním dezorientovaného stáda, ktoré už nikto nepreberie z apatie.
Naverbovali ohromné ľudské zdroje cez svoje spolky (CFR,Bilderberg,MMF,OSN,Trilaterálna atď),majú armádu a preto sa tí ,ktorí sa nazdávajú ,že sa EU rozpadne mýlia.
Tak, ako sa splnilo všetko čo stojí v Písme, tak budeme sledovať toto úsilie až do konca. Biblia jasne hovorí, že sa im svetovládu podarí dosiahnuť a na jej vrchol dosadiť svojho panovníka tak, ako o tom píšu Protokoly sionských mudrcov v poslednej kapitole a ktorého existenciu rabíni oznámili. Toho vyhlásia za pravého mesiáša, na ktorého čakali. Krista za falošného.
Bude mu ale umožnené vládnuť len na 3,5 roka a bude to vyzerať takto:
euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11370-jak-bude-…
Potom bude podľa Biblie nasledovať druhý príchod Ježiša Krista.
Je podivuhodné, že ani ľudia ktorí sú imúnni proti ohlupovaniu a časť z tohto plánu prekukli a druhým sa snažia otvoriť oči, nechápu tieto súvislosti a celú pravdu práve preto, že odmietajú Boha a aj to, že nás pred tým všetkým varoval v sv.Písme. Pre svoju zatvrdnutosť nechápu a že je všetko predpovedané, len rečou ktorej nerozumejú. Nerozumejú lebo nechcú. Sami postavili stenu.
Potom nevidia východisko a tápu –viď rôzne fantazírovanie ako AWAKE ,alebo hľadajú pravdu u rôznych Chobotov ,pránistov,Nostradamov a veštíc ,ako baba Vanga.Iných zase zviedli falošní proroci ako EGW,Abdrushin,Lorber,Russel atď.Vidia čo sa deje, ale nevedia, že ide nastolenie panstva biblického antikrista a veľké finále:
issuu.com/…/zj_e49232a17c45…
Venaska
Otec Eirene veľmi dobre ste zhrnuli katolícky postoj ku existencii EU. EU nie je ničím iným iba pokračovaním Sovietskeho zväzu v obludnejších a sofistikovanejších rozmeroch. Súdruhovia si ani nedali námahu, aby zmenili štruktúry a ich názvy. Veď tu máme známich komisárov, EU parlament vlastne nič nerieši, všetko riadia nikým nevolení komisári- najvyšší soviet. Presne tak, ako za čias Lenina a …More
Otec Eirene veľmi dobre ste zhrnuli katolícky postoj ku existencii EU. EU nie je ničím iným iba pokračovaním Sovietskeho zväzu v obludnejších a sofistikovanejších rozmeroch. Súdruhovia si ani nedali námahu, aby zmenili štruktúry a ich názvy. Veď tu máme známich komisárov, EU parlament vlastne nič nerieši, všetko riadia nikým nevolení komisári- najvyšší soviet. Presne tak, ako za čias Lenina a Stalina v ZSSR. Vlajka sa inovovala, namiesto päťcípej hviezdy a kosáka s kladivom v kruhu sa do kruhu dostali päťcípe hviezdy v počte dvanásť. Tu sa snažia oklamať kresťanov, že tých dvanásť hviezd je v okolí hlavy Panny Márie. Myslím si, že týmto sa určite neinšpirovali. Skôr mám za to, že to predstavuje dvanásť kmeňov Izraela. Pozadie sa zmenilo z červenej na modrú a máme boľševickú totalitu ako vyšitú. Zase nám vládne "Boľšoj tejáter". My skorej narodení si dobre pamätáme, ako na všetkých verejných budovách a pri všetkých príležitostiach na budovách a v budovách viali vlajky a zástavy ZSSR a ČSSR. Nikdy tam nebola iba zástava ČSSR. Vždy museli byť spolu. Čo sa deje teraz? Presný zrkadlový odraz iba v modrom! Kto má oči, ten to predsa musí vidieť a cítiť. Katolíci by mali schvalovať nejakú EU??? To sa mi snáď sníva! A na záver si pripomeňme aká že to národnosť ovládala najvyšší soviet ZSSR? A aká že to národnosť ovláda najvyšší soviet EU??? Ak niekto nevie, môže si dohľadať na internete. A máme vymaľované!
Barbarin likes this.
Dobré postrehy, Venaska.
Ružena
Škoda len, že o. Eiren nie je hovorca KBS. Lebo jej vyjadrenie nie je zrozumiteľné a jasné, skôr je zavádzajúce, povedala by som také humanistické.
Segal and one more user like this.
Segal likes this.
apredsasatoci likes this.