Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations

W dniu wydobycia zwłok Ks.Popiełuszki-30.X.1984 r, odbyło się przerażające tajne spotkanie!

Wyjaśnienie sprawy morderstwa ks. Jerzego Popiełuszki zburzyłoby mit III RP. Mit tego, że 4 czerwca 1989 r. Polacy usiedli przy Okrągłym Stole i się dogadali. Śledztwo Andrzeja Witkowskiego pokazuje,…
Kiedyś prawda o kilku bardzo ważnych postaciach naszego Kościoła wyjdzie na jaw.

I nie będzie to prawda wesoła.

Dla
mnie i dla wielu innych osób.

Nie jest niczym wesołym, jeżeli obserwuje się bardzo ważnych hierarchów, którzy rzeczywiście popadli w bardzo niebezpieczne związki, a wciąż pełnią ważne funkcje kościelne.

Boją się, że ta przeszłość ich dogoni. To jest bardzo przykre i bolesn…
More
Kiedyś prawda o kilku bardzo ważnych postaciach naszego Kościoła wyjdzie na jaw.

I nie będzie to prawda wesoła.

Dla
mnie i dla wielu innych osób.

Nie jest niczym wesołym, jeżeli obserwuje się bardzo ważnych hierarchów, którzy rzeczywiście popadli w bardzo niebezpieczne związki, a wciąż pełnią ważne funkcje kościelne.

Boją się, że ta przeszłość ich dogoni. To jest bardzo przykre i bolesne.
Libor Halik
Ks. Tomasz Kaczmarek, postulator procesu beatyfikacyjnego ks. Jerzego Popiełuszki, był agentem SB. Są jeszcze inne postaci,...– kiedyś prawda o kilku bardzo ważnych postaciach naszego Kościoła wyjdzie na jaw. ....obserwuje się bardzo ważnych hierarchów, którzy rzeczywiście popadli w bardzo niebezpieczne związki, a wciąż pełnią ważne funkcje kościelne. Biskup TW "Lucjan" zawiesza Arcybiskupa!? …More
Ks. Tomasz Kaczmarek, postulator procesu beatyfikacyjnego ks. Jerzego Popiełuszki, był agentem SB. Są jeszcze inne postaci,...– kiedyś prawda o kilku bardzo ważnych postaciach naszego Kościoła wyjdzie na jaw. ....obserwuje się bardzo ważnych hierarchów, którzy rzeczywiście popadli w bardzo niebezpieczne związki, a wciąż pełnią ważne funkcje kościelne. Biskup TW "Lucjan" zawiesza Arcybiskupa!? Lenga pod ostrzałem! Ks. Isakowicz - Zaleski wRealu24! ...Ks. Małkowski odbył w tej sprawie rozmowy z prezydentem Dudą, z premier Szydło, z ministrem Ziobro, także z Jarosławem Kaczyńskim, prosząc o przywrócenie śledztwa prokuratorowi Witkowskiemu. Każdy odpowiedział: „Dokończy, dokończy, ale nie teraz. Najpierw proces kanonizacyjny“. Tyle, że kanonizacja może być za rok, a może być i za 50 lat.
Libor Halik
Gdy przyjeżdżał z Pałacu Mostowskich, z tych prześladowczych przesłuchań, które wszczęto na rozkaz Kiszczaka, wracał z podniesioną głową. A gdy wracał z Pałacu prymasowskiego, to – jak relacjonują Państwo Janiszewscy, a za nimi dziesiątki innych świadków – leciały mu na podłogę łzy wielkości grochu.
CZY KTOŚ WIE DLACZEGO DOKONANO ZBRODNI NA TYM ŚWIĘTYM KAPŁANIE ?
Radek33
(...)Wiemy o tym dlatego, że Kiszczak nagrywał takie rozmowy, nagrał i tę. Andrzej Witkowski, niezłomny prokurator z Lublina, który prowadził śledztwo w sprawie zamordowania ks. Jerzego Popiełuszki, dotarł do jej zapisów. Stąd wiemy, że takie spotkanie odbyło się w tym gronie 30 X 1984 r. Piątka podłych ludzi – dwóch z obozu podobno antykomunistycznego, trzech z obozu komunistycznego, ale …More
(...)Wiemy o tym dlatego, że Kiszczak nagrywał takie rozmowy, nagrał i tę. Andrzej Witkowski, niezłomny prokurator z Lublina, który prowadził śledztwo w sprawie zamordowania ks. Jerzego Popiełuszki, dotarł do jej zapisów. Stąd wiemy, że takie spotkanie odbyło się w tym gronie 30 X 1984 r. Piątka podłych ludzi – dwóch z obozu podobno antykomunistycznego, trzech z obozu komunistycznego, ale dogadywali się doskonale. Tak naprawdę to ta rozmowa zapoczątkowała III RP, a nie dzień 4 czerwca 1989 r. Można więc powiedzieć, że wraz ze śmiercią kapelana „Solidarności“ zamordowano też jej etos. Wszystko, co nam w tamtym okresie powiedziano, a także w okresie późniejszym, w pewnym sensie nawet do dziś – poza miejscem i czasem uprowadzenia ks. Popiełuszki – było kłamstwem..."