Jest płacz, ale biskup udaje podekscytowanego

Biskup Killaloe (Iralndia), Fintan Monahan (53), Irlandia, opublikował zdjęcie spod katedry Ennis (Twitter, 29 marca). Pokazuje ono kobietę klęczącą na ulicy, na zewnątrz zamkniętego kościoła. Mimo …
olek19801
Duchowni, którzy zamykacie wiernym dojście do Chrystusa, wkrótce zapłaczecie wy...
PolObyw
Dla tych, którzy patrzą teraz z politowaniem na Irlandię, podaję, że u nas też już tak jest. Poczytajcie informacje od ludzi, gdzie zamknięto Kościoły, ku radości niektórych księży i prawie całego episkopatu, schowanego w piwnicach i oczekującego datków od upadających parafii.
BeatkaS
Niestety i u nas tak jest :( pasterze jak szczury pierwsi pouciekali ze statku... Ale wiara nie ustaje - są ludzie którzy przychodzą i modlą się. To mnie jeszcze buduje - zwykli ludzie. Chwała Panu!
Weronika-S.
Aniołowie w Wielkim Tygodniu będą płakać nad ukrzyżowanym Chrystusem, ale też i nad krzyżowanym Mistycznym Ciałem Chrystusa, Kościołem. Czy twarde serca kapłanów pozostaną nieme, jak wobec zamykanych przed katolikami kościołów?
przeciwherezjom
łobuzy
wacula25wp.pl
Czasem i tak bywa i NIC W TYM ZŁEGO NIE MA
Weronika-S.
znak czasu...
POHENIX
Izraelski minister zdrowia twierdzi, że do połowy kwietnia Mesjasz (tj. antychryst!) powstrzyma pandemonię koronawirusa.

Wszyscy, którzy choć trochę znają się na temacie, wiedzą, że diabłu przeszkadzają najbardziej modlitwa i post, a w szczególności Ofiara Eucharystyczna, która jest przynoszona na ołtarzach na przebłaganie za grzechy świata