Pytanie również o to dlaczego obecna władza nie robi NIC żeby wyjaśnić tą okrutną zbrodnię. DLACZEGO?! Gdy rządziły poprzednie ekipy,gdy blokowano śledztwo,odsuwano od niego wiadomo decydowali o tym ludzie tamtej strony. No ale teraz,gdy pełnię władzy ustawodawczej i wykonawczej ma PiS, mają dostęp do wszelkich archiwów,teczek. Mają słynny aneks WSI. Nikt nie kiwnie nawet palcem? Nie rozumiem …More
Pytanie również o to dlaczego obecna władza nie robi NIC żeby wyjaśnić tą okrutną zbrodnię. DLACZEGO?! Gdy rządziły poprzednie ekipy,gdy blokowano śledztwo,odsuwano od niego wiadomo decydowali o tym ludzie tamtej strony. No ale teraz,gdy pełnię władzy ustawodawczej i wykonawczej ma PiS, mają dostęp do wszelkich archiwów,teczek. Mają słynny aneks WSI. Nikt nie kiwnie nawet palcem? Nie rozumiem tego?
Radek33 likes this.
Radek33
Można zadać inne pytanie, częściowo odpowiadając na pytanie :czy to tylko ignorancja połączona z naiwnoscią, tłumaczona" troską" o kanonizację powoduje ten absurdalny brak jakichkolwiek działań władzy, czy coś jeszcze kryje się za tą bezczynnościa?Wytłumaczenie maja, że Kościół, albo ktoś z jego kręgu " zaleca " powstrzymanie się że sledztwem aż do ogłoszenia Księdza świętym. W końcu jednak J. …More
Można zadać inne pytanie, częściowo odpowiadając na pytanie :czy to tylko ignorancja połączona z naiwnoscią, tłumaczona" troską" o kanonizację powoduje ten absurdalny brak jakichkolwiek działań władzy, czy coś jeszcze kryje się za tą bezczynnościa?Wytłumaczenie maja, że Kościół, albo ktoś z jego kręgu " zaleca " powstrzymanie się że sledztwem aż do ogłoszenia Księdza świętym. W końcu jednak J. Kaczyński obiecał ze śledztwo ruszy, a przynajmniej dał nadzieję, a kanonizacja, mimo tego kuriozalnego argumentu, może być ogłoszona za wiele lat, gdy już na wiele rzeczy do wyjaśnienia może być za późno!
Radek33
Nie wiem jakim "cudem" ten film został usunięty z you tube,skoro sam go nie usuwałem...
YouTube to Google to takie same g...o co Pejsbook i inne eskimoskie cuda. Patostreamy mogą być ale filmy wartościowe i co najważniejsze dla nich niewygodne już nie. Ot cała filozofia. Wykasowali i tyle. A dlaczego? Bo tak chcieli.
Radek33
Kim byli kompani Piotrowskiego i s-ki?
Dlaczego przez te wszystkie lata od czasu zbrodni trzej bezwzględni zbrodniarze z SB, którzy bestialsko pastwili się nad księdzem Jerzym i co najmniejdoprowadzili go do granicy śmierci milczą?
Kogo i dlaczego od trzydziestu pięciu lat osłaniają?
W świetle relacji świadków i dokumentów, które opatrzono klauzulą najwyższej tajności, widać, że za kulisami …More
Kim byli kompani Piotrowskiego i s-ki?
Dlaczego przez te wszystkie lata od czasu zbrodni trzej bezwzględni zbrodniarze z SB, którzy bestialsko pastwili się nad księdzem Jerzym i co najmniejdoprowadzili go do granicy śmierci milczą?
Kogo i dlaczego od trzydziestu pięciu lat osłaniają?
W świetle relacji świadków i dokumentów, które opatrzono klauzulą najwyższej tajności, widać, że za kulisami zbrodni kryła się bardzo logiczna i przebiegła gra, a uprowadzenie i zamordowanie księdza stanowiło kombinację operacyjną na niespotykaną dotąd skalę, obliczoną na gigantyczny efekt. Widać zarazem, jak potężne środki zostały w tej grze użyte.