Mier nebude, pokiaľ sa ľudia nebudú modliť modlitbu Matky všetkých národov

... milované Deti, Matky všetkých národov. ZAPOJTE SA DO CELOSVETOVEJ AKCII, na obranu a šíreniu úcty Matky Ježiša Krista, Matky všetkých národov! V rokoch 1951-1952 sa postavili vlastné deti, …
Ačkoli původní stručný komentář Viléma zmizel, tak následoval obsažnější, který opět vkopírovávám do textu mého komentáře. Je velkým tajemství Kristovo ukřižování, smrt a vzkříšení, které bylo způsobeno mocí Tvůrce a nikoli šarlatánstvím lidiček, kteří se snažili domláceného, vyčerpaného a poníženého neúspěšného mesiáše postavit zpět "na nohy". A pak snad uklidit do Indie... Je to holá blbost z …More
Ačkoli původní stručný komentář Viléma zmizel, tak následoval obsažnější, který opět vkopírovávám do textu mého komentáře. Je velkým tajemství Kristovo ukřižování, smrt a vzkříšení, které bylo způsobeno mocí Tvůrce a nikoli šarlatánstvím lidiček, kteří se snažili domláceného, vyčerpaného a poníženého neúspěšného mesiáše postavit zpět "na nohy". A pak snad uklidit do Indie... Je to holá blbost z mnoha důvodů a to tělesných, duševních i duchovních. Komplot podvodníků, který hodlal oklamat koho? Sami sebe? Ale no tak... A pak následuje obrovské nadšení apoštolů po seslání Ducha svatého.... Obrovský pramen života, který zvěstuje Naději.... Apoštolové a následovníci jsou ubíjeni a sv. Pavel mění pohled na svůj život.... Obrací se dějiny a Ježíš by si dle fantastů dožíval kdesi s fajfkou a manželkou a dětmi v Indii.... A ještě větší fantastové k tomu dodají - s Máří Magdalénou.... Ano lidská mysl je nevyčerpatelnou studnicí představ.... Ponechte mi ty mé a protože je PÁTEK, kdy můj Pán trpěl, nehodlám se k tomuto již vyjadřovat... +

Vilém před 6 minutami

ARGUMENT, ŽE JEŽÍŠ ZEMŘEL NA KŘÍŽI NA GOLGOTĚ A NESL " OBĚŤ " NAOPAK ZASE NEBERU JÁ MILÝ MIREČKU Z LA.
MIMOCHODEM LUKÁŠOVO A ZVLÁŠTĚ JANOVO EVANGELIUM PODÁVÁ ONEN PROKAZATELNÝ DŮKAZ O TOM, ŽE JEŽÍŠ PŘEŽIL ...
TAKŽE NENÍ CO ŘEŠIT KDYŽ JIŽ SAMOTNÉ EVANGELIUM LUKÁŠE A ZVLÁŠTĚ JANOVO HOVOŘÍ NAPROSTO JASNĚ ... CO LZE JEŠTĚ VÍCE ŽÁDAT :-)
ROZUMNÝ ČLOVĚK POCHOPÍ , NÁBOŽENSKÝ ZAMINDRÁKOVANÝ FANATIK V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ, ALE TO JIŽ NENÍ MŮJ OSOBNÍ PROBLÉM ...
Samson1
Viléme cos to ze sebe vypotil a ještě s Caps Lock.
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Zedad likes this.
Mates5485
Samson1
Zedad
Kallistratos

To myslí vážne ten Vilem ? Lebo ja si myslím,že hoki-kallistratos je mimo sem tam,ale toto je iná káva. Dosť silný oriešok alebo vývar z polievky. Jak niekto si môže myslieť,že je kresťan a pri tom také ubohosti a zvrátenosti písať ? Keby sa Ježiš Kristus neobetoval a to išiel dobrovoľne za naše hriechy či ľahké alebo ťažké na kríž za hriechy ľudstva …More
Samson1
Zedad
Kallistratos

To myslí vážne ten Vilem ? Lebo ja si myslím,že hoki-kallistratos je mimo sem tam,ale toto je iná káva. Dosť silný oriešok alebo vývar z polievky. Jak niekto si môže myslieť,že je kresťan a pri tom také ubohosti a zvrátenosti písať ? Keby sa Ježiš Kristus neobetoval a to išiel dobrovoľne za naše hriechy či ľahké alebo ťažké na kríž za hriechy ľudstva tak by všetko bolo márne a nikto by nestal z mŕtvych,nikto by sa nezachránil,nespasil a hriech a satan by nebol zničený. By celé ľudstvo bolo zbytočne a odsúdené. Viem,že je všade teraz,ale za to čo nám Ježiš Kristus dal obetu seba tak každý sa môže zmeniť,byť očistený a zachránený,pretože nas trojjediny Boh miluje a dáva milosrdenstvo aj cez svoju matku Božiu Pannu Máriu,ale hlavne nášho Spasiteľa a Vykupiteľa Ježiša Krista.
Zedad and one more user like this.
Zedad likes this.
Monika G likes this.
Mates5485 likes this.
Vilém má v pojmech zmatek. A spíše chce provokovat jiné. Jinak by si své komentáře dodatečně neodmazával. Bojí se a stydí se. Aspoň tak.
List Mons. V. Trstenského F. Michalíkovi: Nešťastnému Národnému povstaniu, pohrome Slovenska, môžu nepriatelia slovenskej minulosti ďakovať, že na Slovensko prišli aj krutejšie časy
Monika G
Kallistratos. Vy se ptáte, co jim papež udělal? Podle Vás jim nic nedělá, ale oni jednoznačně cítí, že je odvádí od té pravé cesty k Bohu a to se jim samozřejmě nelíbí.
Teď mne uniká komu co udělal a neudělal... Zakazuje snad papež modlitby, chvály, misie, život podle evangelia.... ? Jak brání lidem osobně ctít Boha a přijímat požehnání a milost z Jeho rukou?
Monika G
Kallistaros. Papež, jako nejvyšší představitel KC musí jít příkladem ve víře a ne, že to všechno co píšete, jen svým ovečkám nezakazuje. Copak Vy opravdu nevidíte to shnilé ovoce jeho pontifikátu?
Mates5485 likes this.
Jen jedna otázka. Vidíte někdy i dobré ovoce? Jaký postoj máte k předchozím papežům a případně co na nich oceňujete? Je to mimo hru, ale jen kdyby se Vám chtělo odpovídat :) Já shnilé ovoce nevidím. Vidím občas jen ty kněží atd., kteří se snaží svou liberálnost podpořit některými, podotýkám některými projevy současného papeže, ale vytrhávají to z kontextu a celkové myšlenky.... Stejně tak vidím …More
Jen jedna otázka. Vidíte někdy i dobré ovoce? Jaký postoj máte k předchozím papežům a případně co na nich oceňujete? Je to mimo hru, ale jen kdyby se Vám chtělo odpovídat :) Já shnilé ovoce nevidím. Vidím občas jen ty kněží atd., kteří se snaží svou liberálnost podpořit některými, podotýkám některými projevy současného papeže, ale vytrhávají to z kontextu a celkové myšlenky.... Stejně tak vidím konzervativce, co okopávají kotníky seč jim nožky stačí... Je to k ničemu, kontraproduktivní a hlavně krátkozraké....
Monika G
Kallistratos. Na tomto papeži toho bohužel moc dobrého nevidím z čehož jsem samozřejmě moc smutná. V každém případě se k mému znepokojení, katolická církev po 2. VK ubírá zcela jinou cestou, než by si většina pravověrných katolíků přála.
Mates5485 likes this.
apredsasatoci likes this.
A co předchozí papežové, také nic :) Pokud ne, problém je jinde... Co jsou to pravověrní katolíci nevím. Jakmile vidím někde nápis pravo - budí to mé podezření :)
Peter(skala) likes this.
Monika G
Kallistratos. Co se týče těch papežů působících po 2. VK, tak podle mého názoru by nebyl ani jeden z nich zvolen, kdyby to nebyli modernisté. V jedné knize o JP II. ho jeho přátelé upozorňovali, že se od 2. VK katolická církev ubírá špatným směrem, ale on to vůbec nechtěl brát v úvahu. Mladý Ratzinger byl bohužel též příznivcem Druhého vatikánského koncilu a jeho směřování.
Nálepky mne nezajímají, spekulace také ne.... V jaké knize, konkrétně... Chceme být chytřejší než papež/papežové...? Ale no tak Moniko..... Nemáme zdaleka jejich odpovědnost ani přehled... Čekám na tu odpověď co jsou to pravověrní katolíci.... To jsou ti, kteří si myslí, že jsou nejlepší a nejskvělejší s nosánkem nahoru? :)
Monika G
Kallistratos. Pravověrní katolíci jsou ti, jenž se v dějinách katolické církve vždycky snažili žít podle učení Ježíše Krista, někdy i za cenu velkého strádání. Lidé jsou chybující a mnohdy se do vysokých pozic v církvi dostali i někteří, se špatnými názory. Jen díky těmto pravověrným katolíkům, neučila KC dlouhodobě něco, co by učení Ježíše Krista odporovalo. Od Druhého vatikánského koncilu, je …More
Kallistratos. Pravověrní katolíci jsou ti, jenž se v dějinách katolické církve vždycky snažili žít podle učení Ježíše Krista, někdy i za cenu velkého strádání. Lidé jsou chybující a mnohdy se do vysokých pozic v církvi dostali i někteří, se špatnými názory. Jen díky těmto pravověrným katolíkům, neučila KC dlouhodobě něco, co by učení Ježíše Krista odporovalo. Od Druhého vatikánského koncilu, je bohužel všechno zcela jinak. Nemíním Vám vypisovat, co se mi na té dnešní moderní církvi nelíbí, to by bylo na dlouhé psaní. To si můžete přečíst třeba na stránkách "Lumen de lumine". Ta kniha o které jsem se zmiňovala, se myslím jmenovala "Celý Tvůj". Měla jsem ji před mnoha lety vypůjčenou z knihovny a určitě tam bylo psáno, že přátelé JP II. mu vytýkali, že KC nejde tím správným směrem.
A co se Vám na Církvi líbí prosím a líbilo.... Pravověrní katolíci mne naprosto nezajímají, toto etnikum neznám a nehodlám znát, znám pouze katolíky a obecně křesťany. To mi stačí :) Nějaká příhrádka echt elita je vždy zavádějící pojem a občas to smrdí pýchou.