m.rekinek
523K

Nadchodzi koniec Europy - padnie pod naporem islamu - pisze żyd Noah Klieger

Pisze o tym Noah Klieger, izraelski dziennikarz, były więzień Auschwitz. Tak jak każdy oglądałem uchodźczą “inwazję” na Europę z kilku ostatnich dni. Unia Europejska chce ich przyjąć. To mnie w …
Jedynym ratunkiem przed INWAZJĄ ISLAMEM I ŻYDAMI, KTÓRZY STWORZYLI ISLAM PRZECIW CHRZEŚCIJAŃSTWU 500 LAT PO CHRYSTUSIE jest zjednoczenie się Europejczyków, Polski Hierarchów Kościoła Katolickiego, wiernych jest powrót do prawdziwej Wiary Katolickiej przedsoborowej - zwróceniem się do Boga w Trójcy Świętej nie do ludzi i w "ekumenicznym Kościele Posoborowym" oraz zjednoczenie się w modlitwie …More
Jedynym ratunkiem przed INWAZJĄ ISLAMEM I ŻYDAMI, KTÓRZY STWORZYLI ISLAM PRZECIW CHRZEŚCIJAŃSTWU 500 LAT PO CHRYSTUSIE jest zjednoczenie się Europejczyków, Polski Hierarchów Kościoła Katolickiego, wiernych jest powrót do prawdziwej Wiary Katolickiej przedsoborowej - zwróceniem się do Boga w Trójcy Świętej nie do ludzi i w "ekumenicznym Kościele Posoborowym" oraz zjednoczenie się w modlitwie Różańcowej,o którą prosiła Matka Boża Fatimska w nabożeństwach pokutnych o nawrócenie grzeszników Heretyków, Schizmatyków, Żydów, Muzułmanów, o Boży a nie ludzki Pokój (ONZ) na świecie.
PONIŻEJ ŚWIETNA ANALIZA DZIAŁANIA MUZUŁMANÓW I ŻYDA. SŁUCHAJĄC TYCH DWÓCH ANALIZ NAWET IDIOTA ZORIENTUJE SIĘ, ŻE SĄ PODOBNE W DZIAŁANIU
1) Co czeka Francję? Europa wstrzymuje oddech przed wyborami.www.youtube.com/watch
2) www.youtube.com/watch
Agnus likes this.
Noah Klieger niech nie udaje Proroka. Nadchodzi koniec Europy? Przecież jako dziennikarz dobrze wie, że za tą "Inwazją" stoją sami Żydzi, Illuminati. Niech dopowie w tym artykule Koniec Europy Chrześcijańskiej wytrzebionej przez Muzułmanów, początkiem Europy "Nowego Izraela"
Agnus likes this.
Naleczxxx
Jasne przecież jest to diabelski plan rozpętania wojny. Nawet socjotechnika i pranie mózgu społeczeństwom nic nie da już żaden listek figowy tego nie przykryje. Czekamy teraz na rozwój coraz gorszych wydarzeń. Potem do tej padliny jaką jest Europa dobiorą się Rosja i Chiny.
rajmundos
Nie są świadomi. Ktoś inny jest świadom i dawno to planował.
Agnus likes this.
Agnus
Dziwne jest również to, że przywódcy europejscy nie są świadomi faktu, że większość opinii publicznej nie chce przyjmowania uchodźców.
===================================
ależ oni są bardzo świadomi, może czasem zbyt pijani, ale całkiem świadomi... stąd niezawodny Soros wspomaga najazd na Europę.
Verbum Dei aeternum likes this.