Video- E. Zbiňovský: „Vyzývam všetkých ľudí, aby sa modlili za tento úmysel, aby SR, či už v tomto …

Video- E. Zbiňovský: „Vyzývam všetkých ľudí, aby sa modlili za tento úmysel, aby SR, či už v tomto týždni, alebo v budúcom týždni, po týchto nezmyselných obštrukciách, Istanbulský dohovor odmietla,“ …More
Video- E. Zbiňovský: „Vyzývam všetkých ľudí, aby sa modlili za tento úmysel, aby SR, či už v tomto týždni, alebo v budúcom týždni, po týchto nezmyselných obštrukciách, Istanbulský dohovor odmietla,“
Zbiňovský: Je zjavné, že boj proti Istanbulskému dohovoru je bojom dobra so zlom, ktorý sa v týchto dňoch odohráva v parlamente. Vašečka vysvetľoval, prečo nepodporil otvorenie schôdze.
Video TU: alianciazanedelu.sk/archiv/5278
Koordinátor Slovenského dohovoru za rodinu (SDZR) Erik Zbiňovksý k tejto situácii uviedol, že odmietnutie Istanbulskému dohovoru je zjavne téma, ktorá u niektorých neomarxistických poslancov vyvoláva averzie. „Dnes sme mali znova možnosť vidieť, že títo poslanci nedemokratickým spôsobom prerušili otvorenie schôdze NR SR,“ uviedol Zbiňovský.
Aj z konania niektorých poslancov je preto zjavné, že boj proti Istanbulskému dohovoru je bojom dobra so zlom, ktorý sa v týchto dňoch odohráva v parlamente.
„Vyzývam všetkých ľudí, aby sa modlili za tento úmysel, aby Slovenská…More
Anton Čulen
Ladislav Bajza
Coburg a jeho "vizionári" z Dechtíc zase vyzývajú k modlitbám na úmysly "svätého otca" Františka.
Teda na urýchlenú islamizáciu Europy : www.youtube.com/watch
Felicitaa