Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!

RADUJTE SA A PLESAJTE!

RADUJTE SA A PLESAJTE! o. Eirene Radujte sa a plesajte, lebo nezvíťazil dar 1448 eúr chudobnej rodine, ale ultraliberálny človek zastávajúci sa homexuálnych zväzkov a súčasného vraždenia nenarodenýc…
Barbarin likes this.
Mates5485
Ten, ktorý ľúbi krupicovú kašu
Preto mažem tvoje komentáre,pretože sú totalne sprosté a nevieš v jakej dobe žijeme a keby si vedel tie sny som mal od Boha s tebou sa nedá nič,pretože si totalne zablúdený,slepí a hluchí človek,ktorí žiješ neviem v stredoveku. Som zvedaví,keď príde totálna temnota,hriech,zlo a to čo ma prísť aj veľké nepokoje,občianske vojny a neskôr aj 3 svetová vojna čo budeš …More
Ten, ktorý ľúbi krupicovú kašu
Preto mažem tvoje komentáre,pretože sú totalne sprosté a nevieš v jakej dobe žijeme a keby si vedel tie sny som mal od Boha s tebou sa nedá nič,pretože si totalne zablúdený,slepí a hluchí človek,ktorí žiješ neviem v stredoveku. Som zvedaví,keď príde totálna temnota,hriech,zlo a to čo ma prísť aj veľké nepokoje,občianske vojny a neskôr aj 3 svetová vojna čo budeš hovoriť,keď bude veľké prenasledovanie kresťanov a Cirkvi.
Mates5485
Ten, ktorý ľúbi krupicovú kašu
Stav sa ,že píšeš veľké hlúposti ty,keď mi to bolo povedané tak Boh neklame.
apredsasatoci likes this.
Mates5485
Ja určite voliť nepôjdem obidvoch zvratených ľudí liberálku čaputovu a komunistu ševčoviča. Ja nechcem mať účasť na hriechoch obidvoch zvratených ľudí čo podporujú svetské a satanské zákony.
apredsasatoci likes this.
Mates5485 likes this.
poli75
poznam krestanov, čo volili Caputovu, ked sme im hovorili ake hodnoty vyznava, tak že vraj nevedeli, alebo to je každeho osobna vec, hlavne nech nevyhra komunista a fašista atd. Katastrofa , ale to je len politika, horšie je ked počujem, ja som krestan , ale neverim v peklo, alebo som krestan ale neuznavam Cirkev atd, čo chcete potom vysvetlovat takym ludom?
ľubica and one more user like this.
ľubica likes this.
Mates5485 likes this.
Mates5485
Zabudol si nielen peklo aj nebo s novou zemou - Božie kráľovstvo,večnosť,kde prebýva spravodlivosť,láska,dobro atď. a očistec.
zigmund likes this.
Caesar
Kazdý katolík, ktorý dal hlas ultraliberalke, sorosovej prostitutke, co 16 rokov robila podvratnú cinnost v jeho nadacii Via Iuris, ktorá rozbila 2 manzelstvá, cudzoloznici, ktorá podporuje vrazdenie nenarodených detí, istanbulske zlo, pakt OSN o migracii, LGBT, GENDER, rozvrat rodín, holduje okultnej zenovej meditacii, podpredsednícku ProGaysívnych zloduchov, kde je Stefunko, syn zida Simecku, …More
Kazdý katolík, ktorý dal hlas ultraliberalke, sorosovej prostitutke, co 16 rokov robila podvratnú cinnost v jeho nadacii Via Iuris, ktorá rozbila 2 manzelstvá, cudzoloznici, ktorá podporuje vrazdenie nenarodených detí, istanbulske zlo, pakt OSN o migracii, LGBT, GENDER, rozvrat rodín, holduje okultnej zenovej meditacii, podpredsednícku ProGaysívnych zloduchov, kde je Stefunko, syn zida Simecku, ktorý je velký priatel Sorosa:

Šimečka z ESETackeho denníka N: George Soros je môj priateľ a pomohol nám poraziť Mečiara: www.youtube.com/watch

dopustil sa velkeho, tazkeho, smrtelneho hriechu voci Bohu!!!

"Liberalismus je světem Luciferovým, který je v radikální opozici a neutuchající válce proti společnosti a Církvi Ježíše Krista." Liberalismus je hřích, Dr. Don Felix Sarda y Salvany

"Ideologie lidských práv, liberalismus, není obyčejný blud, ale je to čistý, osobní Satanův blud." bl. Pius IX.

"...původ státní moci je třeba hledat v Bohu samém a nikoliv v lidu..." Immortale Dei, papež Lev XIII., Notre Charge Apostolique, sv. Pius X.

"Homosexualita je ponižující, nečisté porušování přirozeného řádu a uráží samotného Boha, Tvůrce tohoto řádu." Pius XII., papežská alokuce porodním asistentkám, 29. října 1951.
ľubica and 4 more users like this.
ľubica likes this.
apredsasatoci likes this.
Mates5485 likes this.
Samson1 likes this.
zaba likes this.
Roberto 55 likes this.
ľubica likes this.