Radek33 likes this.
heniutka2016 shares this.
gigaopole@interia.pl
Ela17
chwala
Ela17 and one more user like this.
Ela17 likes this.
Nastusia likes this.
Naleczxxx
Jakiś Polski profesor powiedział , że "Niemcy w ciągu stu lat wywołali trzy wojny". Właśnie mamy preludium trzeciej bo to dopiero poczatek.
wacula25wp.pl
Matricaria A to przecież same Niemcy już wcześniej wyparli się papieża i KK i zaufali heretykowi i mordercy Lutrowi a nad to przed kryzysem islamu kościoły zamieniali w hotele dyskoteki itp. przestali chodzić na msze św.
Matricaria
W Europie w XXw wiarę zaczęto wstydliwie wypychać do sfery prywatnej,w kościele zrezygnowano z łaciny,potem księża pozdejmowali sutanny,poproszono do pomocy świeckich,w końcu opustoszałe kościoły pozamykano.Teraz na ulicach słychać śpiew muezina i widać piątkowe tłumy idące do meczetu.A to wszystko za jednego tylko pokolenia które wyrzuciło Boga ze sfery publicznej i teraz schodząc do grobu …More
W Europie w XXw wiarę zaczęto wstydliwie wypychać do sfery prywatnej,w kościele zrezygnowano z łaciny,potem księża pozdejmowali sutanny,poproszono do pomocy świeckich,w końcu opustoszałe kościoły pozamykano.Teraz na ulicach słychać śpiew muezina i widać piątkowe tłumy idące do meczetu.A to wszystko za jednego tylko pokolenia które wyrzuciło Boga ze sfery publicznej i teraz schodząc do grobu widzą jak straszny los zgotowali swoim wnukom.
Czeslaw Lipka shares this.
zazdroszcza nam wuj wie czego cheba tylko glupoty bo wiecej niczego
renira and one more user like this.
renira likes this.
asia7 likes this.