12:59
Libor Halik
611.2K

O potratu na Slavnostech vína:

Nevražděte děti! - spasitelná informace. Brno 18.9.2010 poledne.
Popel
Bůh není krutý, to jen lidé opojení vlastní schopností myslet a mít názor, jakkoliv zcestný, jsou krutí. Bůh nebude krutý k nikomu, kdo se odpovědně stará o rodinu, plánuje počet dětí, používá antikoncepci, např. bariérovou (kondom) nebo neabortivní HA. Kdo se stará o své již narozené děti a kdo namísto, aby klesl vyčerpáním pod tíhou povinností anebo vyčlenil svoje děti z kolektivu jim rovných …More
Bůh není krutý, to jen lidé opojení vlastní schopností myslet a mít názor, jakkoliv zcestný, jsou krutí. Bůh nebude krutý k nikomu, kdo se odpovědně stará o rodinu, plánuje počet dětí, používá antikoncepci, např. bariérovou (kondom) nebo neabortivní HA. Kdo se stará o své již narozené děti a kdo namísto, aby klesl vyčerpáním pod tíhou povinností anebo vyčlenil svoje děti z kolektivu jim rovných třeba tím, že jim neposkytne normální standard běžný v okolní společnosti (tzn. žádný luxus). Morálka nerovná se fanatismus a Bible, jakkoliv je skvělým literárním dílem, obsahuje přece jen i v mnohém překonané texty.
MILOSLAV
To co po nás chce Mapex už dělají bez větších úspěchů desítky let jiní. Nechť si to tak Mapex dělá sám když je tak chytrý a až bude mít úspěchy možná se připojí další.
Libor Halik
Nepřestaneme protestovat proti potratářskému vraždění dětí. Voláme: Nevražděte děti umělým potratem, netrhejte ruce a nohy dětem umělým potratem, přestaňte vraždit děti hormonální a nitroděložní antikoncepcí. Přestaňte vraždit děti při pokusech na embryích. Přestaňte vraždit děti redukcí plodů při umělém oplodňování!
Марек
Ne,mně příjde hloupý chodit protestovat proti potratům na vinobraní.Myslím,že jsou místa kde se dějí věci vážné a také místa čisté zábavy a myslím,že Bůh nám tu radost ze zkvašených vinných bobulek přeje,ostatně i Ježíš rád okusil tento mok za svého života.Já Vám fakt přeju úspěch......................
Libor Halik
Marku, jakou formou budete bojovat proti vraždění dětí? Doufám, že jedinou formou Vašeho boje nebude to, že mě a Mílu, budete za naši formu boje odsuzovat.
Марек
Je pravdou ,že otec Libor se stal kuriosní brněnskou postavičkou,trochu tak jako Brněnský drak a tak jak jsem slyšel ,už ho mnozí neberou vážně.Já osobně neodsuzuji boj proti potratu,jsem též zastánce nenarozeného života,ale měli bychom přece jen zauvažovat nad formami boje.
Možná zde proti mně bude ostrý výpad,ale o.Libore a Mílo Pletánku naslouchejte,naslouchejte lidem