František tvrdí: Golgota bola "úplné popieranie" Božieho zasľúbenia

Panna Mária čelila na Golgote "úplnému popieraniu" sľubu anjela Gabriela, že jej syn bude mať Dávidov trón. Pápež František počas svojej nedeľňajšej návštevy na Kvetnú nedeľu (14. apríla). Zdá sa, …
Tymián
Verka, mohla by si uviesť presný zdroj v slovenskom jazyku, kde toto pp. hovorí, že PM čelila....tzv. úplnému popieraniu? Neviem to akosi nájsť! Potom sa môžeme pokúsiť spoločne diskutovať na túto tému. Vďaka.
Coburg
Náš "pápež prekvapení" ničím neprekvapuje. To "popieranie" v tom mohli vidieť azda iba niektorí apoštoli. Prvým bol Judáš. Ostatní sa "báli židov." František relativizuje Evanjelium, To je on, čo ho vlastne popiera.
Caesar and 2 more users like this.
Caesar likes this.
zaba likes this.
Monika G likes this.
Samson1
No, šak je psáno, že s dřeva bude vládnout Bůh.
Barbarin likes this.
Mohl bych požádat Verko, abys srozumitelně interpretovala cos pochopila a co Tě vede k takovým závěrům? Byl bych rád za přínosnější sdělení a ne prskání gramodesky. Děkuji. To samí mohou učinit i lajkující souputnici či souputnik v registracích apredsasatoci a Mates 5485 :)
>>>>>>>>>>>>>>>>>
Verka
před 5 hodinami
Bergoglio zase má své vlastní úvahy, naprosto primitivní bludy
Verka
To sned nejsou úvahy, když poutavě Bergoglio vypráví, co si Panna Maria tehdy myslela? Prostě bludy. Kdyby si lépe nastudoval bibli, proroctvi Izaiáše a hlavně slova Ježíšova, tak by podobné kecy nevedl. Zase vnáší do éteru matoucí úvahy. A pak podobní chudáci jako Kallistratos tomu věří.
zaba and one more user like this.
zaba likes this.
Monika G likes this.
Výborně Verko, jak vidím, místo odpovědi na otázky, abys něco srozumitelně interpretovala jen kecy a nesnášenlivost.... Ano, kdybys ty sám/sama lépe četla Bibli, odpověď by byla jistě jiná :)
Verka
Nechápu o čem je diskuse. O mě snad ne!! Komentuji bludy vzdoropapeže, ktery na květnou neděli kázal, že Panna Maria podle Bergoglia čelila popírání slubu, že její syn bude mít trůn Davidův. Podle všech Proroctvi viz Muž bolesti a podle slov samotného Krista věděla, jakou cenu zaplatí. Tak co má co Bergoglio tlachat svoje názory. Možná že je to vytržené z kontextu, ale i tak je to blud.
Tymián
csk.news znovu machruje aj s verkou
Verka
Bergoglio zase má své vlastní úvahy, naprosto primitivní bludy
piakatarina and 5 more users like this.
piakatarina likes this.
Ružena likes this.
zaba likes this.
Monika G likes this.
apredsasatoci likes this.
Mates5485 likes this.