Františkov Vatikán chce "novú cirkev" - kardinál Müller

Františkov Vatikán chce vybudovať "novú cirkev" - kardinál Müller Pracovný dokument Amazonskej Synody obsahuje „ideologickú víziu“ a nemá „nič“ čo do činenia s „Kresťanstvom“, povedal kardinál …
Joske
No a je to venku. Vatikán chce novou církev. Takže, kdo je odpadlík?
Segal likes this.
Segal
✅®
Co na to Peter(skala) ?
csk.news
piakatarina likes this.
Teodora.Bohumila-jediný konstruktivní návrh.:Návrh pravověrného papeže od BKP

Vigáno nie je ekumenista? Je proti ekumenizmu? Varuje pred ním? Varuje pred pripravovaným veľkým babylonom náboženstiev? Pred synkretizmom s božími nepriateľmi? Vadí mu duch assisi ,ktorým nahradili v RKC Ducha Svätého? Nie? Teda chcú zvoliť "pravoverného ekumenistu ,lebo zastáva Písmo v otázke homosexualizmu?
A kde a kedy vyhlásil,že ekumenizmus je diablov podvod ? Kde a kedy varoval veriacich pred tým,že RKC klame o troch údajne monoteistických náboženstvách? Kde a kedy varoval jemu zverené stádo ,aby nepočúvali pastierov z RKC ,ktorí už veria ,že kresťania majú s mohamedánmi spoločného "boha" Alláha? Kde a kedy odsúdil Wojtylovo modloslužobné stretnutie s pohlavármi falošných náboženstiev a jeho …More
A kde a kedy vyhlásil,že ekumenizmus je diablov podvod ? Kde a kedy varoval veriacich pred tým,že RKC klame o troch údajne monoteistických náboženstvách? Kde a kedy varoval jemu zverené stádo ,aby nepočúvali pastierov z RKC ,ktorí už veria ,že kresťania majú s mohamedánmi spoločného "boha" Alláha? Kde a kedy odsúdil Wojtylovo modloslužobné stretnutie s pohlavármi falošných náboženstiev a jeho nasledovníkov,ktorí z toho urobili tradíciu? Kde a kedy povedal kto vládne svetu a kto a s akým úmyslom ovládol RKC a kam vedie oklamané stádo?
TeodoraBohumila -takže ani ty ,ani dohnalovci neviete dokázať ,že Vigáno háji celú katolícku náuku! Je len proti tej jednej veci,ktorá tak bije do očí a odhaľuje babylonskú neviestku príliš.Keby odpadlá štruktúra nebhajovala a nepropagovala zvrátenosti ako LGBTI ,tak by k odpadu od pravej viery stále mlčal.
Takže je to s Vigánom ako s Putinom a Trumpom. "Prorokovi" Dohnalovi sa zapáčilo niečo z …More
TeodoraBohumila -takže ani ty ,ani dohnalovci neviete dokázať ,že Vigáno háji celú katolícku náuku! Je len proti tej jednej veci,ktorá tak bije do očí a odhaľuje babylonskú neviestku príliš.Keby odpadlá štruktúra nebhajovala a nepropagovala zvrátenosti ako LGBTI ,tak by k odpadu od pravej viery stále mlčal.
Takže je to s Vigánom ako s Putinom a Trumpom. "Prorokovi" Dohnalovi sa zapáčilo niečo z toho ,čo hovoria a vyhlásil ich za záchrancov sveta.Najprv Putina a keď to nevyšlo tak prišiel "spasiteľ "z druhej strany sionista a sluha synagogy satanovej Trump. A hneď ho "prorok" svojim "prorockým svetlom" uvidel ako Boží zázrak a záchranu kresťanstva a zemegule.
Dohnal so svojimi sekretármi zúfalo čaká ,kedy sa už začne tá nimi predpovedaná obroda a veľký rozkvet cirkvi,keď sa podľa ich vízií "väčšia polovica" štruktúry obráti naspäť k evanjeliu a konečne sa v tej temnote objaví jeden ekumenista ,ktorý je proti sodomii.Pre Dohnala je to hneď znakom ,že obroda sa začína a Vigána za to označuje ako pravoverného a odporúča za pápeža.
Keby sa aj Vigáno postavil za celú pravdu evanjelia ,tak sa nič nezmení ,lebo sa splnilo Písmo a nastal ten masový odpad od viery ,pred druhým príchodom Krista. Písmo nám po tomto odpade od viery nesľubuje obrodu ,ale len záchranu tým ,ktorí ostanú verní evanjeliu a nie "prorokom" ,ktorí ignorujú znamenia časov.
apredsasatoci likes this.