Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations

Trump v historickom prejave: Porazíme tých, čo ničia počatý život. Je smutné, že ľavica pracuje na …

Trump v historickom prejave: Porazíme tých, čo ničia počatý život. Je smutné, že ľavica pracuje na tom, aby boli vymazané Bohom dané práva, aby boli zavreté charity založené na viere, vyháňajú …More
Trump v historickom prejave: Porazíme tých, čo ničia počatý život. Je smutné, že ľavica pracuje na tom, aby boli vymazané Bohom dané práva, aby boli zavreté charity založené na viere, vyháňajú náboženských lídrov z verejných priestorov a umlčiavajú Američanov, ktorí veria v posvätnosť život.
Stretli sme sa tu, aby sme obhajovali život každého dieťaťa, narodeného aj nenarodeného, aby mohli naplniť potenciál, ktorý im dal Boh.
Už 47 rokov Američania zo všetkých vrstiev cestujú, aby sa postavili za život. A dnes ako prezident Spojených štátov amerických tu stojím ja.
Chcem pozdraviť ďesaťtisíce stredoškolských študentov, ktorí autobusom absolvovali dlhú cestu, aby prišli na naše stretnutie. Čo je ešte úžasnejšie, že ďalšie desaťtisíce lomujú cestu sem. Sú obrovské skupiny ľudí, ktoré sa sem nemohli dostať. Sú to tisíce a tisíce. Táto akcia je jeden obrovský úspech.
Mladí ľudia sú srdcom pochodu za život. Je to Vaša generácia, ktorá premieňa Ameriku na národ chrániaci život.
Prolife hnuti…More