Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
53:21
szuirad1
94753

ks. Piotr Glas w Warszawie 13.04.2018

Opublikowany 15 kwi 2018 www.youtube.com/watchMore
Opublikowany 15 kwi 2018
www.youtube.com/watch
Papież, piekło i dusze. O co tu chodzi ?!
MariaBarbara likes this.
MariaBarbara
@Matricaria, o. Pelanowski i ks Natanek to nie ten sam poziom. Mowiac o Komuni,( a przeciez prezydent przyjmuje ,) ojciec dobitnie podkreslil dwulicowosc polityczna, tu komunia a tam uklady polityczne przeciwne wymogom wiary. Wszystko trzeba postawic na Chrystusa, zaufac bezgranicznie...taki bylby wniosek. Pytam sie jakie bylyby konsekwencje dla kraju , gdyby prezydent unikl dyplomacji …More
@Matricaria, o. Pelanowski i ks Natanek to nie ten sam poziom. Mowiac o Komuni,( a przeciez prezydent przyjmuje ,) ojciec dobitnie podkreslil dwulicowosc polityczna, tu komunia a tam uklady polityczne przeciwne wymogom wiary. Wszystko trzeba postawic na Chrystusa, zaufac bezgranicznie...taki bylby wniosek. Pytam sie jakie bylyby konsekwencje dla kraju , gdyby prezydent unikl dyplomacji politycznej w tym zepsutym kolku politycznym. Jakie zagrozenia, ile by to kosztowalo.....Postawic wszystko na Chrystusa, On sie tym zajmie i modlic sie bez konca. Zawsze trzeba postawic wszystko na Pana, nawet jak grozi wojna, rozwod, utrata wlasnosci, utrata ukochanych.., ilez manipulacji sie robi w imie zekomego dobra. Grzech za grzechem, I tak wielu przyjmuje komunie.
Matricaria
Dziękuję szuirad1 za pomoc,przeczytałam to kazanie o.Pelanowskiego i faktycznie są tam takie kwiatki że Pan Jezus grozi prezydentowi,grozi tak nie wprost papieżowi i bardzo zbuntowany jakiś ten tekst.Czy ojciec Pelanowski nie skumplował się z księdzem Natankiem? Bo to czasem na starość potrafi się odmienić pole widzenia.
szuirad1
zadne objawieniea , chodzi o to kazanie, po prostu ktos zle poinforowal o kazaniu Pelanowskiego, chodz o nie www.pch24.pl/o--pelanowski--…
biniobill likes this.
Matricaria
Ojciec Pelanowski ma wizje które podpowiadają jakieś nieposłuszeństwo Kościołowi? Może źle zrozumiałam, ale wygląda na to że ks. Glas bez prywatnych objawień nie jest wstanie spełnić swego powołania,nie ma pewności czy idzie dobrą drogą.To bardzo niepokojące i mogę tylko współczuć braku opieki duchownej w rozeznaniu swojej misji.
sarenica and one more user like this.
sarenica likes this.
mk2017 likes this.