Otvorený list Františkovi Mikloškovi

Štefan Mordel Katolícky kňaz, docent teológie. ZDIEĽAŤ 29 TWEET 20. 03. 2019 08:07 Drahý Ferko. Dovoľ mi vyjadriť sa verejne k Tvojmu postoju pri prezidentských voľbách, ako si sa Ty vyjadril …
ľubica likes this.
warez
Coburg Tonko, čo to nepošleš do Hlavných správ????
Coburg
Hlavne spravy to nedaju
warez
Coburg písal som im, odignorovali ma, prečo?
Caesar
Kazdý katolík, ktorý dal hlas ultraliberalke, sorosovej prostitutke, co 16 rokov robila podvratnú cinnost v jeho nadacii Via Iuris, ktorá rozbila 2 manzelstvá, cudzoloznici, ktorá podporuje vrazdenie nenarodených detí, istanbulske zlo, pakt OSN o migracii, LGBT, GENDER, rozvrat rodín, holduje okultnej zenovej meditacii, podpredsednícku ProGaysívnych zloduchov, kde je Stefunko, syn zida Simecku, …More
Kazdý katolík, ktorý dal hlas ultraliberalke, sorosovej prostitutke, co 16 rokov robila podvratnú cinnost v jeho nadacii Via Iuris, ktorá rozbila 2 manzelstvá, cudzoloznici, ktorá podporuje vrazdenie nenarodených detí, istanbulske zlo, pakt OSN o migracii, LGBT, GENDER, rozvrat rodín, holduje okultnej zenovej meditacii, podpredsednícku ProGaysívnych zloduchov, kde je Stefunko, syn zida Simecku, ktorý je velký priatel Sorosa:

Šimečka z ESETackeho denníka N: George Soros je môj priateľ a pomohol nám poraziť Mečiara: www.youtube.com/watch

dopustil sa velkeho, tazkeho, smrtelneho hriechu voci Bohu!!!

"Liberalismus je světem Luciferovým, který je v radikální opozici a neutuchající válce proti společnosti a Církvi Ježíše Krista." Liberalismus je hřích, Dr. Don Felix Sarda y Salvany

"Ideologie lidských práv, liberalismus, není obyčejný blud, ale je to čistý, osobní Satanův blud." bl. Pius IX.

"...původ státní moci je třeba hledat v Bohu samém a nikoliv v lidu..." Immortale Dei, papež Lev XIII., Notre Charge Apostolique, sv. Pius X.

"Homosexualita je ponižující, nečisté porušování přirozeného řádu a uráží samotného Boha, Tvůrce tohoto řádu." Pius XII., papežská alokuce porodním asistentkám, 29. října 1951.
ľubica and one more user like this.
ľubica likes this.
warez likes this.
...... natrel mu to otvorene, ked už biskupi nič nepovedia, ale rozumiem im - celý čas boli v tom, že si vytrpel od komoušov ako disident, ale keby sa lepšie pozreli, tak by videli, že je nastrčený od začiatku. Celý čas hral hru, aku biskupi nečakali. Slobodomurari to maju premyslene: ak odhališ ich človeka, hned ti pošlu ineho a ked odhališ aj jeho, znova pošlu ineho až jedneho sa ujmeš v …More
...... natrel mu to otvorene, ked už biskupi nič nepovedia, ale rozumiem im - celý čas boli v tom, že si vytrpel od komoušov ako disident, ale keby sa lepšie pozreli, tak by videli, že je nastrčený od začiatku. Celý čas hral hru, aku biskupi nečakali. Slobodomurari to maju premyslene: ak odhališ ich človeka, hned ti pošlu ineho a ked odhališ aj jeho, znova pošlu ineho až jedneho sa ujmeš v domnienke, že ten už nemôže byť od nich a vtedy ťa dostanu.

Našťastie, veriaci človek môže padnuť do pasce, ale s Božou pomocou povstane a poučí sa...
warez likes this.
warez
Výborne!!! Výborne. vdp. Mordel

Pán Mikloško je zombík čias minulých. Kresťan liberálny a národovec žiadny. Splnil úlohu, odobral hlasy dvom najsilnejším prokresťanským a pronárodným kandidátom. Jeho percentá boli kľúčové. Aj vďaka nemu sme dnes tam, kde sme. 20 rokov podrýva kresťanstvo v základoch sofistikovaným tichým spôsobom... Nech to konečne všetci vedia!
Mates5485 likes this.
Caesar
warez
Miklosko bol blb vzdy, a ako vytrubil do sionchazarmediálnej zumpy, ze Bezak bude odvolaný, v snahe, ze ho "zachráni" sa uplne odhalil, ze je zloduch!
Bezak sa vyfarbil, ked vystupoval na akciách soros-"slusnych".
Bezak je od murárskej mafie, no a asi aj homoloby, jeden knaz, co robil na arcibiskupskom urade, momentalne je v klastore v Cesku, písal komentár do SME pod nickom bazilikar:

More
warez
Miklosko bol blb vzdy, a ako vytrubil do sionchazarmediálnej zumpy, ze Bezak bude odvolaný, v snahe, ze ho "zachráni" sa uplne odhalil, ze je zloduch!
Bezak sa vyfarbil, ked vystupoval na akciách soros-"slusnych".
Bezak je od murárskej mafie, no a asi aj homoloby, jeden knaz, co robil na arcibiskupskom urade, momentalne je v klastore v Cesku, písal komentár do SME pod nickom bazilikar:

Bezák sa pekne vyfarbil, nevie zniesť ako ho ponížili. Stavia sa proti pápežovi a nikoho nerešpektuje ! Akou zbraňou bojuješ, takou zahynieš a to platí aj o Robertovi aj o Aničke Húščavovej, ktorá si fakturovala nie 20 EUR ale 40 EUR na hodinu, nech vysvetlí prečo posielala na ABU faktúry na 6000 EUR mesačne. Aké sprehľadnenie majetku a financií ? Nech teda povie, čo sprehľadňovala a nech dá dôkazy, lenže ich nemá, tak aspoň tliacha do vetra. Načo potreboval Bezák tri firmy s jednou Ančou ?? Bezák rozoštval tento cirkus a je mi z neho na zvracanie. A keby si pani Tódová preverila aspoň trošku fakty, zistila by kto s kým býva vedľa pána arcibiskupa Bezáka, kto je považovaný za pochybnú osobu. Toto Bezák vie a zamlčal to, pretože mu to nevyhovuje. Ale to asi preto, že chodí na dovolenky na nuda pláže aj s pochybným susedom Peťkom V. a jeho milencami. Bezák nie je hodný sedieť na stoličke arcibiskupa, preto musel byť odvolaný a som rád, že tak pápež urobil. A preverte si kto je Herdics a potom ho citujte. A už sa len ***** z toho Bezáka, čo nás všetkých klame a zavádza.

Môžem Vás ujistiť, že nie som arcibiskup. Zatiaľ. Poznal som oboch pánov arcibiskupov a mal som čest s nimi aj spolupracovať. Nie som proti Bezákovi, ale to ako sa správal na úrade a ku kňazom, ma úražalo. Píšem o veciach, lebo o nich viem a píšem ich tak, ako ich vnímam. Dúfam, že mi neberiete toto právo sa k veci vyjadriť, aj ked nezdielam Vas nazor. škre Vas to, ja viem, lebo je to pravda. Nemyslim si, ze arcibiskup Sokol bol takou velkou hanbou, ja cakam na den, ze mu nieco dokazu, lebo zatial o tom hovoria len media a Bezak. A cakam, ze nový audit ukaze aj Bezakove safarenie a nielen jeho, ale aj trnavskej fary. Podla skutkov posudzujme ludi, tie hovoria za vsetko. A hovorme o skutkoch pravdivo. Mimochodom, ked spominate list, ktorý napísal Bezák Sokolovi, je to prejav skutocnej ludskej malosti, to mi snad date za pravdu. Bezak vyhodil vsetkých a to sa mu vrátilo.
warez likes this.
warez
Caesar viem o mnohom, nechcem hovoriť, aj na pána Bezáka raz príde... al enič zlé mu neželám, nech mu je Pán milosrdný.
Na pána arcibiskupa Sokola by sme mali byť patrične hrdí, urobil mnoho dobra pre Cirkev i pre Slovensko. Iba občas tá jeho sanguinistická povaha narobila vietor, ale inak je to roduverný kňaz!
ľubica likes this.