Zasvätme /Zverme/ sa Milosrdnému Bohu na príhovor svätého Jána Pavla II. vo štvrtok 2. apríla 2020 …

Zasvätme /Zverme/ sa Milosrdnému Bohu na príhovor svätého Jána Pavla II. vo štvrtok 2. apríla 2020 na 15. výročie jeho odchodu. Zasvätme /Zverme/ sa Milosrdnému Bohu na príhovor svätého Jána Pavla …More
Zasvätme /Zverme/ sa Milosrdnému Bohu na príhovor svätého Jána Pavla II. vo štvrtok 2. apríla 2020 na 15. výročie jeho odchodu.
Zasvätme /Zverme/ sa Milosrdnému Bohu na príhovor svätého Jána Pavla II.
Prosme Pána Boha s dôverou:
Všemohúci Bože, tvárou v tvár pandémii, ktorá zasiahla ľudstvo, s novou horlivosťou obnovujem úkon zasvätenia /zverenia/ sa Tvojmu milosrdenstvu, ktorý urobil svätý Ján Pavol II.
Tebe milosrdný Otče zasväcujeme /zverujeme/ osud sveta a každého človeka. K Tebe pokorne voláme.
Požehnaj všetkých, ktorí sa namáhajú aby chorí boli liečení a zdraví chránení pred nákazou. Navráť zdravie postihnutým chorobou, daj trpezlivosť žijúcim v karanténe a zomrelých prijmi do svojho Domu.
Upevňuj v zdravých ľuďoch zmysel pre zodpovednosť za seba aj ostatných aby dodržiavali potrebné obmedzenia a pomáhali tým, ktorí to potrebujú.
Obnov našu vieru, aby sme ťažké chvíle prežívali s Kristom, Tvojím Synom, ktorý sa stal pre nás človekom a zostáva s nimi každý deň. Vylej svojho Duch…More
ekans
Peter(skala)
Svätý Ján Pavol II. je v Nebeskom Kráľovstve, videli ho tam viacerí ... :

hriechyokultizmus.wordpress.com/2017/04/02/kauza-jan-pavol-ii/
Janka S.
Samozrejme že J.P.II je svätý v nebi, no on ním bol aj za života na zemi. Rusko bolo zasvätené v r.1984, potvrdila to aj sestra Lucia. Preto je Rusko tam kde je. Dnes som pozerala na televízii Lux kázeň p.Františka a dosť ma zarazilo, ako hovoril o našej nebeskej matke Panne Márii. Povedal že ona je len naša matka a orodovníčka, ale nie spoluvykupiteľka, lebo vykupiteľ je jedine Pán Ježiš. Pri …More
Samozrejme že J.P.II je svätý v nebi, no on ním bol aj za života na zemi. Rusko bolo zasvätené v r.1984, potvrdila to aj sestra Lucia. Preto je Rusko tam kde je. Dnes som pozerala na televízii Lux kázeň p.Františka a dosť ma zarazilo, ako hovoril o našej nebeskej matke Panne Márii. Povedal že ona je len naša matka a orodovníčka, ale nie spoluvykupiteľka, lebo vykupiteľ je jedine Pán Ježiš. Pri zjaveniach mystikov ju sám Pán Ježiš nazýva spoluvykupiteľkou. Prečo má teda terajší pápež s týmto problém? Ale problém znesvätiť chrám sv. Petra nemal. Aj keby som ako sa snažila pochopiť ho, nemôžem, lebo vždy spraví niečo, čo ma odrádza myslieť si, že je hodný toho úradu.
Peter(skala)
Janka, aj sv.T.Aqvinský mal problem prijať titul Nepoškvrnenej a bol proti Dogme a predsa dnes nikto nemá problem prijať učenie sv.Aqvinskeho, lebo v jeho učeniach sa nepíše nič proti Nepoškvrnenej, dokonca mnohi ani nevedia že bol proti tej Dogme.

Podobne to je aj s našim pp.Františkom
V sučasnosti ešte nechce vyhlasiť 5 Dogmu, ale to neznamená že to nikdy neurobí. Našou ulohou nie je pochybova…More
Janka, aj sv.T.Aqvinský mal problem prijať titul Nepoškvrnenej a bol proti Dogme a predsa dnes nikto nemá problem prijať učenie sv.Aqvinskeho, lebo v jeho učeniach sa nepíše nič proti Nepoškvrnenej, dokonca mnohi ani nevedia že bol proti tej Dogme.

Podobne to je aj s našim pp.Františkom
V sučasnosti ešte nechce vyhlasiť 5 Dogmu, ale to neznamená že to nikdy neurobí. Našou ulohou nie je pochybovať o tom, či je hodný uradu, ale spolupracovať s ním a tým aj vyzývať k vyhlaseniu Dogmy.

Pride čas Varovania a potom už vyhlasi 5 dogmu, ale dovtedy ho treba k tomu vyzývať a nie odsudzovať
Janka S.
Peter, neodsudzujem ho, to si nedovolím, ale nemôžem súhlasiť aby pápež, najvyššia autorita v katolíckej cirkvi, takto hrubo urážal Boha a dovolil aby bolo priamo v chráme jeho predchodu sv. Petra, takto pošliapané prvé Božie prikázanie a síce nebudeš mať iných Bohov okrem mňa aby si sa im klaňal. Ak by aj bolo všetko čo povedal alebo spravil, ospravedliteľné, tak toto NIE... či ani s týmto …More
Peter, neodsudzujem ho, to si nedovolím, ale nemôžem súhlasiť aby pápež, najvyššia autorita v katolíckej cirkvi, takto hrubo urážal Boha a dovolil aby bolo priamo v chráme jeho predchodu sv. Petra, takto pošliapané prvé Božie prikázanie a síce nebudeš mať iných Bohov okrem mňa aby si sa im klaňal. Ak by aj bolo všetko čo povedal alebo spravil, ospravedliteľné, tak toto NIE... či ani s týmto nesúhlasíš, pravda?
Libor Halik
To nepomože, lebo Ján Pavol II. nie je svatý. Nerobil sväto, lebo nezasvetil Rusko Nepoškvrnenej Panne Márii, čo bola jeho povinnosť, ak tvrdil, že on patrí Panne Márii heslom celý tvoj. Na miesto zasvetenia Ruska urobil takmer modloslužbu v Assisi 1986, tým pripravil cestu Bergogliovej (Františkovej) modle Pachamame.
Ladislav Bajza
Libor- Im nič nepomôže,oni budú už len takto blbnúť ,ale rozumu sa nechytia. Budú hľadať pomoc u tých ,pre ktorých zradu toto všetko Boh dopúšťa: www.youtube.com/watch
"urobil takmer modloslužbu"??? - Ty máš tiež riadny chaos v hlave