pl.news
112.7K

Kardynał Schönborn: Kościół "oficjalnie uznał dobre owoce Medjugorie"

Po raz pierwszy od czasu rzekomych objawień w Medjugorie, doroczne Święto Młodych (1-6 sierpnia) rozpoczęło się od mszy celebrowanej przez nuncjusza apostolskiego Bośni i Hercegowiny, abpa Luigiego…
PiotrM
A jakie są złe owoce Medjugorie? Powiem krótko, drugi pan. Nie można dwom panom służyć! Wszyscy zostaliście zwiedzeni przez masonów i ekonomię modernistyczna. Bez Arki nie ma się gdzie schronić. A gdy Noe zamkną wrota do Arki, na zewnątrz wszyscy zginęli. Niepokalane Serce Maryi jest tą Arka ale nie w Medjugorie! Tylko w waszych sercach. Medjugorie to drugi pan- biznes jaki się robi na bogatych …More
A jakie są złe owoce Medjugorie? Powiem krótko, drugi pan. Nie można dwom panom służyć! Wszyscy zostaliście zwiedzeni przez masonów i ekonomię modernistyczna. Bez Arki nie ma się gdzie schronić. A gdy Noe zamkną wrota do Arki, na zewnątrz wszyscy zginęli. Niepokalane Serce Maryi jest tą Arka ale nie w Medjugorie! Tylko w waszych sercach. Medjugorie to drugi pan- biznes jaki się robi na bogatych nawróconych . W tym miejscu nie ma zbawienia. Tu jest przekręt. Ktoś na was zarabia a wy dajecie się nabrać. No, już nie długo a się sami przekonacie, ale to już nie moja sprawa.
tahamata
Jakimż to sposobem heretyk może być kardynałem? Się sam wykluczył z Kościoła dawno temu.
Anty_modernista
Okupantów nie uznaję. Precz!
JózefK
Nie ma takiej potrzeby, aby wierzyć w seanse spirytystyczne i ich przesłania, dokonujące się w Medjugorie.Jest potrzeba, aby trwać w katolickim depozycie wiary a tego wszystkim szukającym medjugorskiej sensacji, zwyczajnie brakuje.
JózefK
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani. Otom wam przepowiedział.
(Słowa Pana naszego Jezusa Chrystusa, Mt. XXIV, 24).
osdamen
@Stonka Ziemniaczana

Ja proponuję dla wszystkich niedowiarków licznych w całym świecie objawień Matki Bożej i Boga Człowieka Jezusa Chrystusa nie wydawać swoich śmiesznych opinii pochopnie a priori. Więcej pokory i modlitwy o rozeznanie.
wacula25@wp.pl likes this.
osdamen
Ale się zebrali "mundrzy" i w dyskurs "intelektualny" galopem przeciwko objawieniom w Medjugorie i wszelkim innym związanymi z Matką Bożą.

A Matka Boska prosiła, prosiła i nadal prosi,
- płakała, nadal płacze nad niewiarą ludzi i brakiem troski o własne dusze, nad zmianą życia swojego, upominała, żebrała o modlitwę, pokutę i post w intencji uchronienia wszystkich od idącego nieszczęścia utraty …More
Ale się zebrali "mundrzy" i w dyskurs "intelektualny" galopem przeciwko objawieniom w Medjugorie i wszelkim innym związanymi z Matką Bożą.

A Matka Boska prosiła, prosiła i nadal prosi,
- płakała, nadal płacze nad niewiarą ludzi i brakiem troski o własne dusze, nad zmianą życia swojego, upominała, żebrała o modlitwę, pokutę i post w intencji uchronienia wszystkich od idącego nieszczęścia utraty wiary ,panoszącego się ateizmu, hedonizmu i perspektywy bliskiej wojny.
Przed powstaniem warszawskim 1945 w Siekierkach też prosiła o modlitwy z różańcem w rękach, a nie z bronią.
Nie posłuchano.

A teraz pretensje do Pana Boga, że naszej woli nie chciał pełnić, że już wszystko powiedział co miał do powiedzenia w Ewangelii.

A to Duch Święty tchnie kędy chce - jak chce i przez kogo chce.

Ale "nam" to się nie podoba, no bo jakże to?!,
- my nie mamy już nic do powiedzenia?
Znajdują się wciąż tacy "mundrzy" i ograniczają Boga w Trójcy Jedynego do Ewangelii, tylko jedynie do Ewangelii .
Gdzieżby tam śmiał Bóg jeszcze poza Ewangelią nas pouczać, upominać, prosić, ostrzegać, - a Matka Boża no nie to się już nie mieści w móżdżkach tych dziamgolników.

Widać nie wystarcza jedynie Ewangelia dla takich bezrozumnych, upartych, zdegenerowanych, egoistycznych istot jakimi jesteśmy wszyscy bez wyjątku.
Dlatego też na Czasy ostateczne jakie nadeszły Bóg zniża się jeszcze bardziej i przystępniej, w jak najbardziej możliwy dla naszej intelektualnej i duchowej ograniczoności dotyka nas głęboko, tak głęboko, jak tylko może człowieka przeniknąć, aby nie oderwał naszego Ducha od duszy, ale tak, aby nami wstrząsnąć i nadal pozostawić przy doczesnym życiu.
To wszystko wypływa z jego nieograniczonego miłosierdzia względem nas, niewdzięcznych i zarozumiałych istot.
walter45
87% to Muzułmanie chyba
Weronika..S
Jugosławia rozpadła się w czasie tych objawień, a teraz katolicy opuszczają Bośnię i Hercegowinę.
Weronika..S
...a katolicy wyjeżdżają z Bośni i Hercegowiny. Czy to nie paradoks?