pch24.pl

Ks. prałat Roman Kneblewski wysłany na emeryturę. Dziękujemy za piękną służbę!

Decyzją biskupa bydgoskiego Jana Tyrawy, ks. Roman Kneblewski został odwołany z funkcji proboszcza parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w …
Siula
Zamach na księdza. Zamach na Tradycję.
www.youtube.com/watch
Ksiądz Roman Kneblewski jest dość oryginalnym kapłanem,naucza ale nie schlebia parafianom,wierny głoszeniu z ambony co jest warte naśladownictwa.Oby młodzi kapłani równie odważnie wychodzili na sprzeciw modernizmowi który z kościoła robi cyrk a kapłanów ku uciesze publiczności przerabia na klaunów.Nadszedł czas aby Abp Przewodniczący z Episkopatu wyprowadził sztandar PZPR bo autorytet KEP-u …More
Ksiądz Roman Kneblewski jest dość oryginalnym kapłanem,naucza ale nie schlebia parafianom,wierny głoszeniu z ambony co jest warte naśladownictwa.Oby młodzi kapłani równie odważnie wychodzili na sprzeciw modernizmowi który z kościoła robi cyrk a kapłanów ku uciesze publiczności przerabia na klaunów.Nadszedł czas aby Abp Przewodniczący z Episkopatu wyprowadził sztandar PZPR bo autorytet KEP-u istnieje tylko teoretycznie.
Siula
"Oryginalny" to nieodpowiednie określenie w stosunku do tego wiernego Tradycji Kapłana.
baranek
Teraz, kiedy spadną z glowy obowiazki parafialne, bedzie ięcej czasu dla gloszenia Prawdy. Spójźcie na ks Abp JP Lengę:gdyby obsługiwał djecezję w Kazachstanie, nie słyszelibysmy Jego madrych pouczeń.
Siula
Abp J.P.Lenga bardzo przeżywał niesprawiedliwe odsunięcie ze stanowiska, a to, że możemy Ks. Arcybiskupa słuchać, to zasługa tylko i wyłącznie pani red. z Radia Chrystusa Króla, i p. St. Krajskiego, którzy umożliwili mu głoszenie prawdy. W TVP czy ogólnopolskich, radiowych rozgłośniach, niestety nie ma dla Arcybiskupa wstępu!
baranek
Ks.Kneblewski moze takze korzystac z tych "innych"możliwosci komunikacji. Intrtnetu także, póki co, nie odcięli.
mk2017 likes this.
wacula
POWODZENIA I ZDRÓWKA na emeryturze i łaski BOŻEJ
mk2017
Emerytura dla kapłana w wieku 62 lat to ewidentna kara. Pytam tylko , za co? Za głoszenie Chrystusowej Prawdy, gorliwość w służbie Bogu, ludziom i Ojczyźnie. To niegodziwość i wielka niesprawiedliwość wymierzona w kierunku tego świętego kapłana. Módlmy się teraz jeszcze gorliwiej za Ks. Romana. Drogi księże Romanie, proszę się cieszyć, bo to jest dowodem na to, że jest Ksiądz po właściwej …More
Emerytura dla kapłana w wieku 62 lat to ewidentna kara. Pytam tylko , za co? Za głoszenie Chrystusowej Prawdy, gorliwość w służbie Bogu, ludziom i Ojczyźnie. To niegodziwość i wielka niesprawiedliwość wymierzona w kierunku tego świętego kapłana. Módlmy się teraz jeszcze gorliwiej za Ks. Romana. Drogi księże Romanie, proszę się cieszyć, bo to jest dowodem na to, że jest Ksiądz po właściwej stronie. Chwała Panu!
valde
Bóg zapłać księdzu za wierną służbę Chrystusowi i Kościołowi. Niech nasz Pan błogosławi księdzu we wszystkim. W tej nowej drodze proszę pamiętać o tych bezimiennych przyjacielach którzy są jak gwiazdy na niebie, nie zawsze je widać ale wiemy że są.
Agata.B and 2 more users like this.
Agata.B likes this.
Ks. Roman Adam Kneblewski likes this.
mk2017 likes this.
m.rekinek likes this.
Siula
Prof. Nowak o wyrzuceniu ks. Kneblewskiego....
www.youtube.com/watch
mk2017 and one more user like this.
mk2017 likes this.
Ks. Roman Adam Kneblewski likes this.
Siula
Pod znakiem zapytania stoi teraz odprawianie Mszy św. w klasycznej formie rytu rzymskiego, w parafii Najświętszego Serca Pana Jezus w Bydgoszczy, w której Ksiądz Prałat Kneblewski posługiwał!
olek19801
My, wierni Kościoła katolickiego, pragniemy wyrazić gotowość do trwania w łączności duchowej z drogim Ks. Romanem Kneblewskim. Nasze serca napełnione łaską Bożą, dzięki heroicznej postawie czcigodnego Księdza Prałata, przyjmują w pokorze szkodliwą decyzję Biskupa Tyrawy. Wyrażamy jednocześnie głęboka nadzieję, iż w sytuacji kryzysu Kościoła, Ks. Roman będzie nam nadal przewodził wedle wybranej …More
My, wierni Kościoła katolickiego, pragniemy wyrazić gotowość do trwania w łączności duchowej z drogim Ks. Romanem Kneblewskim. Nasze serca napełnione łaską Bożą, dzięki heroicznej postawie czcigodnego Księdza Prałata, przyjmują w pokorze szkodliwą decyzję Biskupa Tyrawy. Wyrażamy jednocześnie głęboka nadzieję, iż w sytuacji kryzysu Kościoła, Ks. Roman będzie nam nadal przewodził wedle wybranej przez Ducha Świętego drogi, aż do spotkania na Kalwarii. Niechaj umocnieni łaską i mocą Naszego Pana, Jezusa Chrystusa, Wiecznego Króla Chwały, każdy w Niego wierzący dzielnie broni świętej nauki Kościoła katolickiego. Tak nam dopomóż Bóg!
Agata.B and 2 more users like this.
Agata.B likes this.
mk2017 likes this.
Ks. Roman Adam Kneblewski likes this.
mk2017
Księdza arcybiskupa Pawła Lengę też odesłali na emeryturę w wieku 62 lat. Mój proboszcz miał 71 lat. Ale nie martwmy się, Pan Bóg ma swoje plany.
Ks. Roman Adam Kneblewski and 2 more users like this.
Ks. Roman Adam Kneblewski likes this.
Radek33 likes this.
Quas Primas likes this.
slawek 1
Skandal kuzwa skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odwolac bp Tyrawe natychmiast!!!!!!!!!!!!!
Kunegunda
Ze się Boga nie boją !...Kamienie wołać będą ! KTÓŻ JAK BÓG !
Ks. Roman Adam Kneblewski and one more user like this.
Ks. Roman Adam Kneblewski likes this.
Radek33 likes this.
Proszę niech już kamienie krzyczą to my bo ci co powinni w większości to - no właśnie?
Sorry nasza narodowa wada to oczekiwanie na kogoś kto za nas wykona robotę - to w obecnych czasach jest potworny grzech - czas z tym skończyć.
mk2017 likes this.
Kunegunda likes this.
Siula
Deo gratias Drogi Księże Prałacie!
Wielka szkoda! Za głoszenie prawdy musisz cierpieć.
Pan Bóg Ci wszystko wynagrodzi!
mk2017 and 4 more users like this.
mk2017 likes this.
Ks. Roman Adam Kneblewski likes this.
Radek33 likes this.
Kunegunda likes this.