Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations

Palko: Čaputová pri Istanbulskom dohovore robí prieky tam, kde je všetko jasné a kriví jazyk. Otec …

Palko: Čaputová pri Istanbulskom dohovore robí prieky tam, kde je všetko jasné a kriví jazyk. Otec národa Vdp. M. Kuffa pozýva všetkých 11. 2. pred prezidentský palác. Nedovoľme prezidentke páchať …More
Palko: Čaputová pri Istanbulskom dohovore robí prieky tam, kde je všetko jasné a kriví jazyk. Otec národa Vdp. M. Kuffa pozýva všetkých 11. 2. pred prezidentský palác. Nedovoľme prezidentke páchať vlastizradu.
Prezidentka Zuzana Čaputová zdržuje podľa exministra vnútra Vladimíra Palka normálny ústavný proces, keď odmietavý postoj Slovenskej republiky voči Istanbulskému dohovoru ešte stále neoznámila Rade Európy.
Video k článku TU: alianciazanedelu.sk/archiv/5121
Parlament vlani v novembri aj na druhýkrát schválil návrh, podľa ktorého Národná rada SR nesúhlasí s tým, aby bolo Slovensko prostredníctvom rozhodnutí a opatrení EÚ viazané Istanbulským dohovorom. Nesúhlas vyjadrili poslanci aj s tým, aby EÚ pristúpila k tomuto dohovoru bez akýchkoľvek obmedzení.
Vláda prijala rozhodnutie parlamentu na vedomie a uznesením uložila všetkým členom kabinetu povinnosť postupovať v rámci možností voči inštitúciám Európskej únie a Rady Európy v súlade s uznesením NR SR. Minister spravodlivosti …
More
dorka2
Podpisujme a rozširujme túto petíciu:

www.podpisem.sk/…/peticia-prezide…
johanika
Vtipný a účinný prostriedok duchovného otca Kuffu: www.facebook.com/…/209949750039523