02:01

Tragedia: Agnieszka wyjechała na kilka dni!

Gdzie diabeł nie może, tam...
osdamen
borgan@arabica. tandem prowokatorów ?

Do tych nadgorliwych, nieświadomych katolików, co dla wiary i swoich subiektywnych przekonań gotowi są ukrzyżować każdego, a zwłaszcza księdza katolickiego, którego z powodu braków rozeznania duchowego nie są w stanie pojąć i zrozumieć jego posługę oraz osoby wybranej przez Boga jako narzędzie i pomoc w formacji duchowej i ratunku dla wszystkich ludzi upadających i upadłych pod ciężarem grzechów żyjących na tej Ziemi.


Wy wszyscy bezrozumni często nie z własnej winy, zacietrzewieni, nieświadomie stajecie się, a co niektórzy już są współpracownikami szatana w dziele trwającego właśnie w tym dzisiejszym czasie niszczenia Kościoła Katolickiego.
Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen

1 List do Koryntian
20 Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
21 Skoro bowiem świat przez mądrość nie poznał Boga w mądrości Bożej, spodobało się Bogu przez głupstwo głoszenia słowa zbawić wierzących. 22 Tak więc, gdy Żydzi żądają znaków, a Grecy szukają mądrości, 23 my głosimy Chrystusa ukrzyżowanego, który jest zgorszeniem dla Żydów, a głupstwem dla pogan, 24 dla tych zaś, którzy są powołani, tak spośród Żydów, jak i spośród Greków, Chrystusem, mocą Bożą i mądrością Bożą.
25 To bowiem, co jest głupstwem u Boga, przewyższa mądrością ludzi, a co jest słabe u Boga, przewyższa mocą ludzi.
26 Przeto przypatrzcie się, bracia, powołaniu waszemu! Niewielu tam mędrców według oceny ludzkiej, niewielu możnych, niewielu szlachetnie urodzonych.
27 Bóg wybrał właśnie to, co głupie w oczach świata, aby zawstydzić mędrców, wybrał to, co niemocne, aby mocnych poniżyć; 28 i to, co nie jest szlachetnie urodzone według świata i wzgardzone, i to, co nie jest, wyróżnił Bóg, by to co jest, unicestwić, 29 tak by się żadne stworzenie nie chełpiło wobec Boga.
30 Przez Niego bowiem jesteście w Chrystusie Jezusie, który stał się dla nas mądrością od Boga i sprawiedliwością, i uświęceniem, i odkupieniem, 31 aby, jak to jest napisane, w Panu się chlubił ten, kto się chlubi.

2 1 Tak też i ja przyszedłszy do was, bracia, nie przybyłem, aby błyszcząc słowem i mądrością głosić wam świadectwo Boże.
2 Postanowiłem bowiem, będąc wśród was, nie znać niczego więcej, jak tylko Jezusa Chrystusa, i to ukrzyżowanego.
3 I stanąłem przed wami w słabości i w bojaźni, i z wielkim drżeniem.
4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
[...] 14 Człowiek zmysłowy bowiem nie pojmuje tego, co jest z Bożego Ducha. Głupstwem mu się to wydaje i nie może tego poznać, bo tylko duchem można to rozsądzić.
15 Człowiek zaś duchowy rozsądza wszystko, lecz sam przez nikogo nie jest sądzony.
16 Któż więc poznał zamysł Pana tak, by Go mógł pouczać? My właśnie znamy zamysł Chrystusowy.
Voytek likes this.
Orędzie Agnieszkowe nt. ks. Piotra Natanka dotyczące ślubu posłuszeństwa
(tak znienawidzonego przez upadłego (nieposłusznego) anioła zwanego Lucyferem)
Odpowiedz sobie zatem, czyj głos mówi do Jezierskiej.


29.05. 2011 r. – nt. posłuszeństwa (Bóg mówi do kapłana)

(…)„Ty Piotrze nie możesz być posłusznym niesprawiedliwym nakazom, ponieważ musiałbyś być wówczas nieposłuszny Mnie. Wiesz, że nigdy …More
Orędzie Agnieszkowe nt. ks. Piotra Natanka dotyczące ślubu posłuszeństwa
(tak znienawidzonego przez upadłego (nieposłusznego) anioła zwanego Lucyferem)
Odpowiedz sobie zatem, czyj głos mówi do Jezierskiej.


29.05. 2011 r. – nt. posłuszeństwa (Bóg mówi do kapłana)

(…)„Ty Piotrze nie możesz być posłusznym niesprawiedliwym nakazom, ponieważ musiałbyś być wówczas nieposłuszny Mnie. Wiesz, że nigdy bym się na to nie zgodził i byłbym niepocieszony, gdybyś odstąpił ode Mnie. Zbyt mało mam serc tak oddanych, które chcą słuchać Mojego głosu, abym pozwolił, aby Mi cię odebrano. Dlatego wszelkie listy i komunikaty o tobie mają charakter zwykłych pomówień, ponieważ nie są niczym udokumentowane (…) Ty wiesz jednak, że jestem Prawdą, a ty jesteś ze Mną, więc prawda jest z tobą. Bądź ufny, … (Kompendium III, s. 206).
DO "arabica" - pomyśl wieczorem, czy czasami nie jesteś narzędziem diabła. Pomocne tutaj może być - www.youtube.com/watch
Szukający
…...Ci co krytykują Ks. Piotra Natanka mają na obecną chwilę SIANO W GŁOWIE lub BETON (beton jest ciężej wykruszyć, ale trzeba próbować).

***

Od głupoty ciężkiej jak ołów i bezdennej jak morskie głębiny, zachowaj nas Panie.
Od ludzi tępych i ograniczonych, być może nie z własnej winy, zachowaj nas Panie.
Od pogubionych kapłanów szukających oparcia w kobietach i ich świrowaniach, zachow…More
Szukający
…...Ci co krytykują Ks. Piotra Natanka mają na obecną chwilę SIANO W GŁOWIE lub BETON (beton jest ciężej wykruszyć, ale trzeba próbować).

***

Od głupoty ciężkiej jak ołów i bezdennej jak morskie głębiny, zachowaj nas Panie.
Od ludzi tępych i ograniczonych, być może nie z własnej winy, zachowaj nas Panie.
Od pogubionych kapłanów szukających oparcia w kobietach i ich świrowaniach, zachowaj nas Panie.
Od kapłanów nieposłusznych pomimo złożonego ślubu posłuszeństwa, zachowaj nas Panie.
U lala... widzę, że szatan się wścieka na "żertwę całopalną" w Grzechynii 9 czerwca - najbliższa niedziela i do tego wykorzystuje niejakiego "arabica". Tak więc kieruję zdanie już bezpośrednio do szatana (miej arabica świadomość, że szatan to czyta...) - Nic nie poradzisz głupcze, ty który odrzuciłeś Miłość czyli Boga Stwórcę!!! Jezus jest moim Panem i Zbawicielem. A do arabica - przyjeżdżał …More
U lala... widzę, że szatan się wścieka na "żertwę całopalną" w Grzechynii 9 czerwca - najbliższa niedziela i do tego wykorzystuje niejakiego "arabica". Tak więc kieruję zdanie już bezpośrednio do szatana (miej arabica świadomość, że szatan to czyta...) - Nic nie poradzisz głupcze, ty który odrzuciłeś Miłość czyli Boga Stwórcę!!! Jezus jest moim Panem i Zbawicielem. A do arabica - przyjeżdżał chłopie 9 czerwca do Grzechyni, dobrze Ci radzę, nie słuchaj podszeptów szatana.
Ja też dobrze ci poradzę. Jedź do Sanktuarium Maryjnego w Uroczystość Zesłania Ducha św. i doświadcz, czym jest spotkanie z prawdziwym Jezusem a nie jego karykaturą wyimaginowaną przez Agnieszkę Jezierską, okultystkę. Dajesz się wodzić za nos demonowi. A ja ci wskazuję miejsce, gdzie nie spotkasz wyjącego suspendowanego księżulka ale Kapłanów prawdziwie maryjnych. I tam spotkaj się z egzorcystą. …More
Ja też dobrze ci poradzę. Jedź do Sanktuarium Maryjnego w Uroczystość Zesłania Ducha św. i doświadcz, czym jest spotkanie z prawdziwym Jezusem a nie jego karykaturą wyimaginowaną przez Agnieszkę Jezierską, okultystkę. Dajesz się wodzić za nos demonowi. A ja ci wskazuję miejsce, gdzie nie spotkasz wyjącego suspendowanego księżulka ale Kapłanów prawdziwie maryjnych. I tam spotkaj się z egzorcystą. Jest ci to potrzebne jak tlen. Kończę temat.
Jeśli się nie nawrócisz - zginiesz, diabeł zrobi z ciebie miazgę na ziemi i w wieczności.
Zaczyna mnie to nawet bawić.... tak więc drugie podejście na uspokojenie niejakiego arabica (gościa, który słucha podszeptów szatana) - www.youtube.com/watch
Zapewniam cię, ze szatana też bardzo bawi i suspendowany ksiądz i jego herezje i baba kręcąca się wokół jego osoby z natychmiastowymi przekazami od samego piekła. Uspokojenie potrzebne jest tobie i sekcie, które potrzebuje też ten porażony przez legiony demonów kapłan. Na początku będzie przyjemnie i familijnie. Po jakimś czasie zorientujesz się, że nie odnajdujesz w sobie spokoju, a w rodzinie, …More
Zapewniam cię, ze szatana też bardzo bawi i suspendowany ksiądz i jego herezje i baba kręcąca się wokół jego osoby z natychmiastowymi przekazami od samego piekła. Uspokojenie potrzebne jest tobie i sekcie, które potrzebuje też ten porażony przez legiony demonów kapłan. Na początku będzie przyjemnie i familijnie. Po jakimś czasie zorientujesz się, że nie odnajdujesz w sobie spokoju, a w rodzinie, w pracy i w życiu zacznie przybywać trudności, niepokoi, kłótni, chorób i dziwnych niewytłumaczalnych wypadków. Z czasem doświadczysz opresji, nękań aż do zniewolenia i być może opętania. Umysł wypaczony herezjami agnieszkowymi zamknie się na mądrość kapłanów Bożych. Uwikłanie postępować będzie szybko i niezauważalnie, a finał w leczeniu albo w modlitwach o uwolnienie lub egzorcyzmach. Wybieraj zabawny i śmieszny niedowiarku. Sanktuarium Maryi czy sanktuarium szatana? Koniec.
Ostatni Twój wpis "zapewniam cię…" świadczy o tym, że masz przyjacielu problem i to duży.. właśnie z demonem, który ci to podpowiada, potrzebujesz pomocy o uwolnienie. Trzecie podejście, tym razem na spokojnie i do przemyśleń - www.youtube.com/watch Powodzenia, trzymam kciuki
Aby stworzyć takie "arcydzieło" ze słóe wyrwanych z konyekstu trzeba być arcy-nienawistnym, czyli potworem!!!!
No jasna choinka, wyje jak wilk do księżyca. Szlag trafia, że takie coś w spodniach było wykładowcą. "Na was to samo przyjdzie" - jasne. O ile w porę od ukaranego księdza nie odejdziecie.
osdamen
Do was wszystkich "rozwiniętych inaczej duchowo" zaprzestańcie "troski" o stan duszy i ciała ks. Natanka.
@osdamen Jeśli to co wygłasza ks. Natanek uważasz za normalne zachowanie kapłana, to przestań go słuchać przez kwartał. A potem wróć i posłuchaj na normalnych częstotliwościach odbioru. Fałsz i zło należy napiętnować i wyrugować z duszy zmanipulowanych członków chorymi herezjami guru.
wacula likes this.
xmireknowak likes this.
Mnie ks. Natanek niczym nie zaskoczy. Kto jest suspendowany tego diabeł niesie na plecach,
ale potem daje kopa i zaczyna się polka... dla matołka, osiołka, niesfornego potworka...
wacula likes this.
Coś okropnego! Z wypowiedzi ks. Natanka wynika, że pani Agnieszka bardziej może mu pomóc niż Pan Bóg. A to mnie ks. Natanek tym swoim twierdzeniem bardzo zaskoczył.
Tak słucham, jak ks. Natanek szantażuje emocjonalnie Agnieszkę owym diabłem, że aż mi jej żal. Facet to jednak potrafi zrobić z siebie taką ofiarę losu, demona własnej pożądliwości i ...hmmm zazdrości, że żal.pl.
Gościu weź sobie na uspokojenie....
Proponuję... www.youtube.com/watch
Jak przemyślisz sprawę, to oczekuję, że przyjedziesz do Grzechynii 9 czerwca - najbliższą niedzielę i będziesz "żertwą całopalną". Podpowiedź - ja będę.
osdamen likes this.
Rafałek, trudno żebyś nie był skoro jesteś w machinie uzależnienia od guru. On sam świruje bez Agnieszki, a cóż dopiero kolesie bez tytułów naukowych. Szukasz daleko tego co masz blisko. Trzeba być naprawdę idiotą i to ciężkiego kalibru aby robić ze swojego życia szambo. Twój wybór. Trzymasz pakt z diabłem - twój wybór, ale i konsekwencje będą. Pamiętaj o tym!
A utwór to nie moja bajka. Nie szukaj mi niczego - nie trafisz w moje wyrafinowane gusta.
wacula likes this.
Do "arabica" - GŁUPIŚ, tyle można napisać. A co do utworu to sam się podłożyłeś - ROCKMANIE pseudo katoliku. A jak wiesz Rock - to muzyka szatana (oczywiście nie tylko). Zapamiętaj - również myślę, że "Góra" czyli Pan Jezus kiedyś Ci powie: wiedziałeś, o możliwości bycia "żertwą całopalną" dla mnie, a może bardziej DLA SIEBIE i nie skorzystałeś... Tak więc masz jeszcze czas... do niedzieli.
Nawróć się, a diabeł przestanie się tobą Rafał interesować.
Inaczej będziesz tym samym głupcem co wczoraj i dzisiaj...
Rafaflek czyli @Szukający PRAWDY twierdzi, że wcieliło się moje ego w kapłana.
Nieźle ci się przeszufladkowało kolego. Ale wiem, kto to zrobił.
Taki ktoś kto lubi się dużo śmiać i mieć dużo nicków i dużo pisać.
Ale to z całą pewnością nie ja. To musi być on. Ten trzeci, ten drugi, tamten...
Tak się kończy pobyt niedługi ale zawsze na pustelni. Wjeżdża chłopina zdrowy,
a wraca schorowany. Tylko leki przynoszą ulgę, ale spirala nakręcona i mechanizm uzależnienia działa w nim nadal. Skoki nastroju, zmiany płci, awatarów, nicków, ale cóż to znaczy wobec celu, zadania, wytycznych chorego, uwikłanego, ale zmanipulowanego umysłu i serca. Och. Ach.
Smutek i zal serce zaciska, …More
Tak się kończy pobyt niedługi ale zawsze na pustelni. Wjeżdża chłopina zdrowy,
a wraca schorowany. Tylko leki przynoszą ulgę, ale spirala nakręcona i mechanizm uzależnienia działa w nim nadal. Skoki nastroju, zmiany płci, awatarów, nicków, ale cóż to znaczy wobec celu, zadania, wytycznych chorego, uwikłanego, ale zmanipulowanego umysłu i serca. Och. Ach.
Smutek i zal serce zaciska, gdy widzi zgubę duszy z pastwiska.
ELOHIM.
Słuchajcie mnie! Możemy gadać na KS Natanka! Możemy mówić że heretyk, odleciał itd ale jedno jest pewne! Ks Piotr Natanek nie jest gejem
@ELOHIM. Tak jest. I chwała mu za to! Alleluja!
@borgan Podbijam ci wątek. Nie żebym coś chciała, chociaż czemu by nie?
@Szukający PRAWDY
Zdekonspirowałeś się biedaczyno z kujawsko-pomorskiego.
Nie bój się. Oczywiście będziemy jak onegdaj udawać, że nie wiemy nic o sobie. Pasuje?
Czy mnie znowu zablokujesz? To dosyć trudne dla ciebie zajęcie, ponieważ mam nieograniczone możliwości tworzenia kont. Kto ma z tym kłopot - walić do mnie. Jestem do dyspozycji.
ELOHIM.
Quas Primas
17 minuty temu

Już samo przekonanie ks. Piotra, że TYLKO Agnieszka może Mu pomóc ( a nie Bóg) dyskwalifikuje ks. jako katolika!

.....................................................

I tu się zgadzam
arabica. likes this.
DO "Quas Primas" - widzę, że wywołujesz mnie do tablicy... Pytanie: dlaczego Ty, jako katoliczka popierasz antykatolika tj. Pana Koriwna Mikke. Głosowałem ostatnio za konfederacją, gdyż szanuję p. Brauna, ale widocznie w takim towarzystwie (p. Korwina) nie było mu dane dostać się do polityki. Tak więc powtórzę pytanie - mówisz, że jesteś katoliczką, to dlaczego popierasz antykatolika w osobie p. …More
DO "Quas Primas" - widzę, że wywołujesz mnie do tablicy... Pytanie: dlaczego Ty, jako katoliczka popierasz antykatolika tj. Pana Koriwna Mikke. Głosowałem ostatnio za konfederacją, gdyż szanuję p. Brauna, ale widocznie w takim towarzystwie (p. Korwina) nie było mu dane dostać się do polityki. Tak więc powtórzę pytanie - mówisz, że jesteś katoliczką, to dlaczego popierasz antykatolika w osobie p. Korwina Mikke (kawał głupca i to w sensie życia społecznego, jak i w sensie polityki gospodarczej?)
Czy wrócić do kawy czy misiek wystarczy jak sądzisz?
DO "arabica" - tutaj jestem tylko pod jednym nickiem, tak więc masz chłopie problem myślowy...nigdy nikogo nie blokowałem pseudo katoliku rockmanie.
Kłamstwo niejedno ma imię, niejedną twarz i niejeden nick.
Znam cię jak nikt na tym świecie. Jarzysz? Kumasz? Czaisz bazę?
Mogę ci zagrypsować.
Aha, napisz jeszcze nicku sprzed roku. Jestem tutaj nowy. Wtedy każdy ci uwierzy.
Konto sprzedałeś? Żydom? Ty semito!
DO "arabica" - jesteś śmieszny... bardzo ważna dla Ciebie podpowiedź tj. urodziłem się na wsi, czyli jestem wieśniakiem...
Oj oj! Nieładnie tak pisać o sobie. Gdybyś był wieśniakiem - byłbyś dumnym wieśniakiem.
Zresztą ja aktualnie przebywam na występach w Los Angeles, ale wpadam tutaj aby się uświęcić. Czy to takie dziwne? Wszak portal jest katolicki, chrześcijański i ma potężną siłę rażenia.
@Szukający Kogo szukasz w swoim życiu? Prawdy.
Kto powiedział Ja Jestem Drogą, Prawdą i Życiem?
Kogo więc szukasz, skoro ON ŻYJE! JEZUSA szukasz.
Idź do kościoła - tam Go znajdziesz.
A z kłamstwa niewyspowiadanego i nie naprawionego
=> nie waż się iść do Komunii św.
Świętokradztwo otwiera furtkę nie jednemu złu ale legionowi.
DO "arabica" - wow!!! Pierwszy raz odczułem, że zaczynasz mądrze mówić, widocznie udało Ci się wstać z nocnika, gratulacje!!! Jestem w pracy, tak więc kończę na dzisiaj tutaj pisać pseudu katoliku rockmanie.
@Szukający PRAWDY Rafał! Odblokuj mnie chociaż. Wszak znasz się na tym.
Robisz postępy. Lepiej z pracy niż z samochodu lub pomostu nad morzem
Więc kończę. Muszę kończyć. Muszę odpocząć. A leki bierzesz chociaż?
Już samo przekonanie ks. Piotra, że TYLKO Agnieszka może Mu pomóc ( a nie Bóg) dyskwalifikuje ks. jako katolika!
A ten spowiednik to taki sam jak ksiądz Piotr?
Spowiednik powinien powiedzieć ks. Piotrowi, że to cały czas zwiedzenia diabelskie!
DO "borgan" - Twój komentarz i tytuł do filmu świadczą o Twoim "ptasim móżdżku". Widzę, że Cię to bawi... Czas zweryfikuje Twoją życie, a Bóg Twoją duszę...
Co do: ELOHIM (niszczyciela KK prawdopodobnie narodowości żydowskiej, co nie znaczy że nie szanuję żydów, wręcz odwrotnie), arabica (pseudo katolik czyli rockman), wacula (słaba wiedza, słabe poznanie), Weronica (osoba z Wielkim Ego) to nie …More
DO "borgan" - Twój komentarz i tytuł do filmu świadczą o Twoim "ptasim móżdżku". Widzę, że Cię to bawi... Czas zweryfikuje Twoją życie, a Bóg Twoją duszę...
Co do: ELOHIM (niszczyciela KK prawdopodobnie narodowości żydowskiej, co nie znaczy że nie szanuję żydów, wręcz odwrotnie), arabica (pseudo katolik czyli rockman), wacula (słaba wiedza, słabe poznanie), Weronica (osoba z Wielkim Ego) to nie ma sensu z Wami dyskutować.... Jestem za głupi do Waszej Wiedzy, pozdrawiam i życzę powodzenia po Drugiej Stronie.
arabica
@Szukający PRAWDY Wpadła chlopina i d. wypina.
Ładnie tak po kilku wpisać oceniać i zapychać dziure w piekle?
No nie. Nieładnie. Nie jestem rockman ani psuj-katol jeno człek Boga
dziecię Jego. Ładnie to poniżać elohima, wacule i werone?
Się nie zastanowi, ile nakrzywdzi słowem i pisaniem swym na galeryjce.
DO "arabica" - com powiedział powiedziałem... i podtrzymuję zdanie, pseudo katoliku rockmanie...
arabica
@Szukający PRAWDY Nie żeby szukać utarczek, ale jełopów nie poważam.
Prawda jest jedna to na co szukać.
Żyj nią, a nie afirmuj do poszukiwań mózgownicy ptasiej.
DO "arabica" - dzięki pseudo katoliku rockmanie...
arabica
Zdejmij z witraża Matkę Boską, bo obrażasz nie tylko ludzi ale smucisz niebo.
Powiedziane napisane i do łepetyny wkuj.
arabica
@Szukający PRAWDY Poznaje cie. Wiem, kim jesteś.
Zdejmij maske nicku a napisz, kim byłeś wcześniej
arabica
Ja Agnieszke na ten przykład rozumie. Jest kobita to i potrzeby swe ma.
Chłop musi spuścić ze smyczy zanim bude rozwali. Prawda znana od lat.
arabica
Agnieszka! wpadnij do mnie na kafke...
se pogadamy o naturze i bzdurze...
Relax i wróci nazad doma.
Natanek mówi prawdę kto krytykuje bez podstaw tzn atakuje z tego co wiem ro i tu ryja masoni
borgan :jak kogoś sądzicie ,tak sami będziecie osądzani!o co tu tobie chodzi?a może poprostu jesteś tanim wyśmiewaczem?pomodlę się za ciebie ,bo muszę cię kochać
arabica
@Rycerka Chrystusa Króla Nie trza kochać.
Wystarczy dać kilka złotych na pifko ze skarbnicy miłosierdzia.
arabica
To najlepsze z moich chwil, gdy ktoś lajkuje mnię bezinteresownie
bo wszak wirtualnie ani pifka ani kafki nie postawię co nie?
Ludzie są jednak dobrzy. Mnie tam nie trza orędzi na czasy ostateczne
bo ja wierze w Boga, Bogu a On we mnie i jest the best.
arabica
O ile nie nagrzeszę to wtedy nie jest the best,
ale nie wołam "Agnieszko ratuj"!
Wstyd niesłychany, gdy ktoś słyszy to zaplątanie...
MariaBarbara likes this.
arabica
"Jestem tak atakowany, że muszę się ukryć, ratuj mnie"
Parvus słyszy? Błagam ratuj, bo nie wytrzymie.
"On cały czas dokłada, udręczenia ciemności..." Wow!
ELOHIM. likes this.
arabica
Agnieszko wróć! Nie zwlekaj!
- Twój na zawsze Misiaczek
wacula likes this.
arabica
Cieszem siem, że wacula jest z nami wszystkimi.
ELOHIM. likes this.
wacula
Drogi księże Natanek święty ojciec Pio był również sam na sam z braćmi i demonem WEŹ TOooooooooo POD UWAGĘ ?
ELOHIM.
Bardzo dobra reklama informacyjna dla dzieci i młodzieży czym się może skończyć branie dopalaczy
ELOHIM.
O Panie....
O Panie, ratuj ksiedza Natanka i jego wiernych....
wacula likes this.
MariaBarbara likes this.
arabica
Ratuj, bo bez linii telefonicznej ciężko żyć i traci się zasięg z ziemianami.
wacula likes this.
ELOHIM.