Prsten tuku = zmrtvychvstanie teológie oslobodenia, ktorú odsúdil pp. Ján Pavol II.

Tajemný podíl mafie „prsten tuku“ Poté, co belgičtí novináři Jürgen Meterpenningen a Karim Schelkens v životopise svého kardinála Danneelse odhalili existenci „Mafie San Gallo“, která významně …More
Tajemný podíl mafie „prsten tuku
Poté, co belgičtí novináři Jürgen Meterpenningen a Karim Schelkens v životopise svého kardinála Danneelse odhalili existenci „Mafie San Gallo“, která významně přispěla ke zvolení papeže Bergoglia, uvědomil si i průměrný katolík, jakou moc mají nátlakové skupiny uvnitř církve.
Historici a odborníci však věděli už dávno o závažnosti lobbistických skupin v církevním životě. Ihned po skončení 2VK vyšlo najevo, jakou roli hraje chobotnice IDO-C (Mezinárodní Centrum Informací a Dokumentace o koncilní církvi) při vytvoření „Koncilu novinářů“, jak to uvedl Benedikt XVI. den před faktickým uskutečněním svého odstoupením .
Nedávno vyšla najevo role skupiny koncilních otců pod titulem „Chudá církev“ která podepsala tajný dokument Pakt z katakomb“, který dosáhl svého planetárního uskutečnění s nástupem Jorge Bergoglia na papežský
Bývalý nuncius ve Washingtonu Carlo Maria Viganò vyvolal senzaci tím, když demaskoval vnitrocírkevní homosexuální síť , …More
ľubica
ľubica
Po DVK však prepukla veľká búrka, ktorá se oborila na loď Petrovu. Bola to teologia oslobodenia ktorá marxistickým duchom, radikalizovala extrémne a revolučné postoje ideologizovaných „ partizánov“.
Kuriózní ‚prsten tukuje znamením vzbury vnútri cirkvi .Je to preto velmi závažné znamenie Nachádzame ho na prstoch mnohých knazov a seminaristov, reholníkov i laikov. Niekto ho nosí a nie si plne…More
Po DVK však prepukla veľká búrka, ktorá se oborila na loď Petrovu. Bola to teologia oslobodenia ktorá marxistickým duchom, radikalizovala extrémne a revolučné postoje ideologizovaných „ partizánov“.
Kuriózní ‚prsten tukuje znamením vzbury vnútri cirkvi .Je to preto velmi závažné znamenie Nachádzame ho na prstoch mnohých knazov a seminaristov, reholníkov i laikov. Niekto ho nosí a nie si plne vedomý jeho symboliky, ale väčšina ho nosí s provokačnou výzvou ako volanie po cirkvi, ktorá nemá nic spoločného s Lumen gentium.
Prsten pro nich nahradza škapuliar. Je symbolom zasnub s Matkou Zemou, amazonskou prírodou a chudobnými. Některé nositele provokuje k vytváření viditelné jednoty revolučního proudu partizánů v „lidové církvi“, která nese všechny známky analogie s masonerií«.
ľubica
One more comment from ľubica