ľubica
Německo zpřísňuje imigrační zákony. 94 000 migrantů bude vyhoštěno. Ti se bouří. ,,,...Len naši politici vykrikujú, že je všetko v poriadku a nič nehrozí. Každý rozumný človek vie, že hrozí.
www.securitymagazin.cz/zpravy/nemecko-zprisnu…
ľubica
Mnoho lidí si uvědomuje, že se západní civilizací není něco úplně v pořádku a dochází k úpadku hodnot. Islamizace, politická korektnost, relativizace hodnot. Proč k tomu všemu dochází?
eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/7789-o-upadku-h…
7 more comments from ľubica
ľubica
Policie podle britského deníku potvrdila, že v sobotu zastavila na rušné turistické třídě muže, který byl zahalen do symbolů Islámského státu. Na krku mu seděla malá holčička, jež mávala menší vlajkou ISIL. Jak ovšem londýnská policie uvedla, muže nezatkla, protože prý jeho jednání bylo v mezích zákona. „Tato neuvěřitelná událost se stala jen několik dní před desátým výročím teroristických útoků …More
Policie podle britského deníku potvrdila, že v sobotu zastavila na rušné turistické třídě muže, který byl zahalen do symbolů Islámského státu. Na krku mu seděla malá holčička, jež mávala menší vlajkou ISIL. Jak ovšem londýnská policie uvedla, muže nezatkla, protože prý jeho jednání bylo v mezích zákona. „Tato neuvěřitelná událost se stala jen několik dní před desátým výročím teroristických útoků v londýnském metru, při kterém zemřelo více než pět desítek Britů a další stovky obyvatel Londýna byly zraněny,“ píše britský deník.

Drzost příznivců Islámského státu nezná mezí. Toto si dovolili přímo v centru Londýna
...... z komentátov pod článkom:

Najhroznejším štátom na svete nie je Islamský "štát",ale jeho hlavný podporovateľ a sponzor a zároveň nedotknuteľný obchodný, politický a vojenský partner USA a EÚ, teda Saudská Arábia. O tom, ako sa tam žije nemoslimom, nesunnitským moslimom, ženám, odporcom režimu,prisťahovalcom - čiže vlastne otrokom - netreba dlho písať. Bez preháňania, aj občania Severnej Kórey majú oveľa viac práv než prostý vahhábizmus odmietajúci občan KSA /príklad: Raif Badawi - "ľudskoprávni" teroristi ani EÚ neurobili nikdy nič pre jeho záchranu a azyl mimo rodnej krajiny/.
Uznávam,že praktiky Islamského štátu sa v detailoch líšia od praktík Saudskej Arábie - napríklad v KSA nie je automaticky trest smrti za homosexualitu - , ale zväčša sa zhodujú a IS možno právom považovať za spoločný výtvor KSA, USA, EÚ a Turecka.
ľubica
Islámský stát vydal bizarní online turistickou brožuru ve snaze vyobrazit svoje území jako vhodnou cílovou destinaci pro dovolenou. Z fotografií čiší pohodová letní atmosféra, která je vlastní skutečným turistickým destinacím. Více informací přináší britský deník Daily Mail....
eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/7794-nejhruznej…
ľubica
...... milice působí na území okupovaném Islámským státem v Sýrii a Iráku a má za sebou už některé úspěšné operace. Počet bojovníků Dwekh Nawsha dnes dosahuje již několik set. Evropští křesťané pravděpodobně posílí zmíněnou milici poblíž ....

Křesťanští dobrovolníci z Evropy vyrážejí bojovat proti Islámskému státu
ľubica
Slovenský portál Islamonline.sk, ktorý na Slovensku propaguje tému islamu, zverejnil analýzu zaoberajúcu sa informovaním slovenských a českých médií o islame.
www.hlavnespravy.sk/…/654188
ľubica
Českí lekári navrhujú vstupné opatrenia proti zavlečeniu chorôb do Českej republiky – imigranti z rizikových zemí sú nakazení tuberkulózou a šíria ju naprieč celou Európou!
www.hlavnespravy.sk/…/650649
ľubica
teplickykuryr.info/news.php

Těžko si představit odpornější zločin, než je znásilnění dítěte. Horší může být snad už jen znásilnění velkého počtu dětí. To je přesně to, co se teď odehrává v multikulturní Británii – brutální znásilňování a sexuální zotročování dětí v naprosto nevídaném rozsahu. Tento specifický typ zločinu má navíc rasový rozměr.
rogozov.bigbloger.lidovky.cz/…/O-znasilnovani-…
ľubica
.........mozem sa aj ja prihlasit za imigranta? Ubytovanie, strava, rakuske vreckove a ak nahodou od hnevu rozkopem ubytovnu tak to cvaknu Rakusaci...kde sa da prihlasit?
viac:www.hlavnespravy.sk/…/647875


www.ivcrn.cz
Peter(skala)
SLOVENSKO je posledný štát v EU, kde nenastala "odluka katolickej Cirkvi od štatu"
Peter(skala)
SLOVENSKO je poslednou baštou pred ISLAMIZACIOU

Jediný štát v EU, ktorý nemá mešitu
ľubica
z komentárov HS:

www.hlavnespravy.sk/…/646524

Existuju spekulacie, ze vojenske cvicenie Jade Helm, ktore teraz prebieha v USA ma byt pripravou armady USA na vojnu v Europe. To cele divadlo o imigrantoch v podstate znamena len infiltrovanie bojovnikov ISIS na uzemie Europy a nasledne vyvolanie vojny - a potom armada USA pride vo velkom pocte na nase uzemie "chranit" Europu a popritom bude …More
z komentárov HS:

www.hlavnespravy.sk/…/646524

Existuju spekulacie, ze vojenske cvicenie Jade Helm, ktore teraz prebieha v USA ma byt pripravou armady USA na vojnu v Europe. To cele divadlo o imigrantoch v podstate znamena len infiltrovanie bojovnikov ISIS na uzemie Europy a nasledne vyvolanie vojny - a potom armada USA pride vo velkom pocte na nase uzemie "chranit" Europu a popritom bude hryzt do Ruska.

Amici do dobre vymysleli, vyrobili ISIS, vyrobia vojnu, obsadia Europu a budu ju dalej okupovat pod este vacsou kontrolou, tak ako okupuju Nemecko od 2. sv. vojny.
A americky dolar a bankstri su opat zachraneni.

..........................................................................
.....chýbajú diskusné relácie na horúce témy v našich médiách...... / ukrajina, grécko, migranti utečenci....../ v mainstrem-médiách......... a žiaľ ani v katol. rádiu Lumen..... ani na Luxe..... ziadna diskusia...... také čudné ticho...... len rovnošata na Lumene:
www.ktopomoze.sk/......
vďaka za slobodný vysielač aac.slobodnyvysielac.sk
ľubica
Téma migrantov znepokojila obyvateľov Gabčíkova a okolia, kam majú podľa posledných správ na základe dohody slovenského a rakúskeho ministerstva vnútra dočasne umiestniť migrantov – žiadateľov o azyl. Érsek sa nazdáva, že tamojší ľudia sú znepokojení hlavne zo správania vlády.

Kabinet podľa Érseka neinformuje ľudí dostatočne napríklad o tom, že už existuje niekoľko takýchto táborov v Dunajskost…More
Téma migrantov znepokojila obyvateľov Gabčíkova a okolia, kam majú podľa posledných správ na základe dohody slovenského a rakúskeho ministerstva vnútra dočasne umiestniť migrantov – žiadateľov o azyl. Érsek sa nazdáva, že tamojší ľudia sú znepokojení hlavne zo správania vlády.

Kabinet podľa Érseka neinformuje ľudí dostatočne napríklad o tom, že už existuje niekoľko takýchto táborov v Dunajskostredskom okrese. “Vláda by mala svojich občanov informovať o týchto veciach. Ak by zvolali verejné fóra, mohli mnoho otázok otvorene prediskutovať a vyjasniť,” uviedol Érsek.

Situáciu podľa neho zhoršilo aj vyjadrenie premiéra Roberta Fica, že “prijatie migrantov znamená isté bezpečnostné riziko, lebo nemôžeme dopustiť, aby ohrozili návštevníkov na bratislavských Zlatých pieskoch”. Érsek sa nazdáva, že takýmto vyhlásením premiér vzbudil “zbytočné obavy a strach obyvateľov Gabčíkova”. Ak by bola vláda otvorenejšia, podľa Érseka by dokázala predchádzať zbytočnému napätiu.

www.hlavnespravy.sk/…/646418
4 more comments from ľubica
ľubica
Sebaistý líder skupiny posmešne vyhlásil, že ak ich “domorodí” Belgičania chcú zastaviť, mali by sa oženiť so štyrmi ženami a mať veľa detí. “Nemyslím si však, že nás dokážete zastaviť. Víťazstvo Allaha je blízko, takže sa môžete pripraviť na vlnu Islamu a Šarie.”
www.hlavnespravy.sk/…/646164
ľubica
Demokracia a sloboda v Európe čelia obrovskému problému – očakáva sa, že do roku 2030 budú prívrženci islamu tvoriť majoritnú časť obyvateľstva v európskych veľkomestách, ako napríklad Brusel....
www.hlavnespravy.sk/…/646164
ľubica
před invazí takzvaných uprchlíků.... nás varovali....

protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1636-invaze-zac…
ľubica
Prinášame zaujímavý komentár bratislavských sobotných udalostí, podľa ktorého slovenská polícia a hlavne médiá zámerne “zmenila” demonštráciu proti islamizácii Slovenska na “radikálne vyčínanie neonacistov”, ktorí (na akcii na hrade) vlastne boli z radov polície, proti ktorým potom táto “mohutne a úspešne” zakročila (napokon s vyznamenávaním aktérov). Táto fraška má zrejme poslúžiť ako zámienka …More
Prinášame zaujímavý komentár bratislavských sobotných udalostí, podľa ktorého slovenská polícia a hlavne médiá zámerne “zmenila” demonštráciu proti islamizácii Slovenska na “radikálne vyčínanie neonacistov”, ktorí (na akcii na hrade) vlastne boli z radov polície, proti ktorým potom táto “mohutne a úspešne” zakročila (napokon s vyznamenávaním aktérov). Táto fraška má zrejme poslúžiť ako zámienka na oklieštenie slobody zhromažďnovania na Slovensku.
www.magnificat.sk/monitoring-ze-b…
Pravá občianska demonštrácia 20. júna 2015 v Bratislave VIDEO
www.youtube.com/watch


www.magnificat.sk/aktualne-monito…
Filofej
Aj ja som proti kvótam.Utečenci sem prídu aj bez kvót.
Európa dostáva čo si zaslúži za svoj bezbrehý konzumno-hedonistický štýl života, za zradu kresťanstva a za pýchu a agresiu voči tretiemu svetu.
To,čo európske národy vybudovali bude patriť "barbarom".
janka cpž
Zmiňoval už před lety Benjamin Kuras projekt EU na řízenou migraci ze sev. Afriky. Tím chtěli čelit demografickému úbytku a k tomu bylo zapotřebí přinutit země k podepsání Lisabonske smlouvy. B. Kuras byl při jednom vystoupení označen oponentem za nacistů, když vyslovil názor, že v Evropě by měl být džihád a šaria postaven mimo zákon. Pozoruhodné je, jak se stupňuje napětí, jak se vzájemně zatím …More
Zmiňoval už před lety Benjamin Kuras projekt EU na řízenou migraci ze sev. Afriky. Tím chtěli čelit demografickému úbytku a k tomu bylo zapotřebí přinutit země k podepsání Lisabonske smlouvy. B. Kuras byl při jednom vystoupení označen oponentem za nacistů, když vyslovil názor, že v Evropě by měl být džihád a šaria postaven mimo zákon. Pozoruhodné je, jak se stupňuje napětí, jak se vzájemně zatím slovně bez zábran všichni napadají jen pro názor. Netýká se to jen migrantů. Situace se vyhrocuje, kam se člověk podívá a napětí roste. Těžko předpokládat změnu k lepšímu. Naopak. Mír si nemůžeme vyprošovat, jestliže k napětí přispíváme. Tak zní poselství Panny Marie z Nikaragui. Zašli jsme příliš daleko. Kdo děje vítr, sklízí bouři.
Samson1 likes this.
ľubica
Vítejte v Evropě! Objevili jsme web pro uprchlíky s návodem na infiltraci EU

"Uvítáme všechny cestující na jejich obtížné cestě a přejeme všem z nich dobrou cestu!“ To není reklama cestovní kanceláře, ale takto vítá web w2eu.info nelegální imigranty. Tento server poskytuje informace pro uprchlíky při jejich cestě do a přes Evropu, včetně rad za hranicemi zákona.Již dlouho se spekuluje o tom, …
More
Vítejte v Evropě! Objevili jsme web pro uprchlíky s návodem na infiltraci EU

"Uvítáme všechny cestující na jejich obtížné cestě a přejeme všem z nich dobrou cestu!“ To není reklama cestovní kanceláře, ale takto vítá web w2eu.info nelegální imigranty. Tento server poskytuje informace pro uprchlíky při jejich cestě do a přes Evropu, včetně rad za hranicemi zákona.Již dlouho se spekuluje o tom, zda je současná vlna uprchlíků především ze severní Afriky, někým řízená. Security Magazín objevil server, který tyto spekulace potvrzuje a dokazuje, že příval tisíců imigrantů je podporován přímo některými organizacemi v rámci EU.

www.securitymagazin.cz/zpravy/vitejte-v-evrop…
2 more comments from ľubica
ľubica
Cena za prevoz z Afriky do Európy sa u jednotlivých pašerákov líši, v priemere však jednu osobu vyjde cesta na 3.000 dolárov (cca 2.650 €), približne 10% z ceny si vezme sprostredkovateľ služby. Na základe tejto informácie môžeme predpokladať, že emigranti pravdepodobne nepochádzajú z najchudobnejšej vrstvy obyvateľstva.
viac na:

www.hlavnespravy.sk/…/634761
ľubica
Džihádisti už Európu varovali, že na starý kontinent budú prenikať spolu s emigrantmi a nikto ich nedokáže zadržať. Ich cieľom je vypáliť Rím a v Európe nastoliť chalífát." Keby som to napísal ja, tak som hneď radikál, extrémista, nehumánny xenofób atď..

Do Talianska dorazil islamista prezlečený za utečenca.Do Európy sa spolu s utečencami dostávajú aj radikálni teroristi.

Talianska polícia zdrž…
More
Džihádisti už Európu varovali, že na starý kontinent budú prenikať spolu s emigrantmi a nikto ich nedokáže zadržať. Ich cieľom je vypáliť Rím a v Európe nastoliť chalífát." Keby som to napísal ja, tak som hneď radikál, extrémista, nehumánny xenofób atď..

Do Talianska dorazil islamista prezlečený za utečenca.Do Európy sa spolu s utečencami dostávajú aj radikálni teroristi.

Talianska polícia zdržala muža, ktorý zrejme spáchal teroristický útok v múzeu Bárdá v Tunisku. Radikálni islamisti tam v marci zabili 22 ľudí. Išlo pravdepodobne o západných turistov. Tento muž sa na lodi s imigrantmi dostal pokojne do Talianska. Taliani teraz tvrdia, že zadržali 22-ročného Maročana, ktorý je za útok v múzeu zodpovedný. Vraj sa ukrýval u svojej matky na Sicílii a dostal sa tam spolu s utečencami,ktorí sa snažia utiecť zo severu Afriky. Džihádisti už Európu varovali, že na starý kontinent budú prenikať spolu s emigrantmi a nikto ich nedokáže zadržať. Ich cieľom je vypáliť Rím a v Európe nastoliť chalífát.

k komentárov pod článkom:

www.hlavnespravy.sk/…/634761
mirael
ľubica
Bratislavskí colníci zaistili na slovenských hraniciach ďalších migrantov zo Sýrie. V priebehu posledných troch dní je to už tretí prípad.
www.hlavnespravy.sk/…/634207