Kto je Mária, Matka ticha?

Pápež František pred dvomi rokmi zavesil na dvere svojej domácej kancelárie jasne červenú značku, na ktorej je napísané: „Stažovať sa tu nie je dovolené.“ Na jednej z jeho obľúbených pozvánok je zasa…
Roberto 55
Keby som nevidel v akom stave je dnesna Cirkev vo svete a co sa deje vo Vatikane, tak by som tomu pekneme clanku o Frantiskovi uveril. Aj Frantisek obcas pekne prehovori. Je to ako ktosi povedal jeden krok vpred (dobre) a dva kroky spat (zle).
Gunman123 likes this.
Roberto 55 likes this.
In nomine Jesus
Mt 5, 11 Blahoslavení ste, keď vás budú pre mňa potupovať a prenasledovať a všetko zlé na vás nepravdivo hovoriť; 12 radujte sa a jasajte, lebo máte hojnú odmenu v nebi. Tak prenasledovali aj prorokov, ktorí boli pred vami.
apredsasatoci
Blahoslaveniilujuci Pravdu.
apredsasatoci
Peter(skala) Súhlasím! Videla som v očiach bergoglia veľkú radosť, keď sa klanal pohanskym socham a sadil strom do hliny presiaknutej mucenickou krvou.
Mates5485 likes this.
Ladislav Suchý likes this.
Ladislav Suchý
pokani.cz/o-mlceni/ - o mlčení od sv. Alfonsa, děkuji
Paxus likes this.
Peter(skala)
Pápež František pred dvomi rokmi zavesil na dvere svojej domácej kancelárie jasne červenú značku, na ktorej je napísané: Stažovať sa tu nie je dovolené.

Na jednej z jeho obľúbených pozvánok je zasa napísaná stručná pripomienka pre hostí prichádzajúcich do jeho rezidencie: Zanechaj výraz jedovatého človeka a nech z teba vyžaruje skutočná radosť, ktorá pochádza z lásky k Bohu.
Peter(skala) and one more user like this.
Peter(skala) likes this.
±φdeiΠš2s likes this.
In nomine Jesus
apredsasatoci
Pohan bergoglio si neustále háji svojich a svojho Pána. A tak je to správne. Predsa nebude klamať. Kresťanstvo je jeho uhlavny nepriateľ.
Bratia a sestry likes this.
Monika G
Ano, papež by měl odsuzovat hřích a tím zachraňovat hříšníky. To jeho" kdo jsem já abych soudil", je však pravý opak toho, co by od něho měli hříšníci slyšet.
Mates5485 and 2 more users like this.
Mates5485 likes this.
zaba likes this.
apredsasatoci likes this.
pokorny likes this.
Paxus
Ak nás Panna Mária žiada, aby sme boli ticho, je to preto, že nám jej Syn chce niečo povedať.
pokorny likes this.