... máme len 10 rokov na to, aby sme ohraničili globálne oteplovanie

Ilustračná snímka (AFP or licensors) VATIKÁN Výzva z Vatikánu k otázke klimatických zmien pri 4. výročí encykliky Laudato si´ Posolstvo venované vedeckej spoločnosti a varujúce pred globálnym otepľo…
Peter(skala) vieš si pripustiť niekedy ,že nemusíš mať pravdu?
ale to iste by mohol sv.Augustín povedať Tebe, lebo on tiež veril v 1000 ročne kralovstvo na konci čias a predsa nakoniec prišiel na to, že je to haluz a s nim aj Cirkev ako taká, ktorá to považuje za herezu Milenarizmu, takže tiež by niekto mohol povedať, že by to chcelo viac pokory, nemyslíš?
Ružena likes this.
Peter(skala) milénium by zacalo od roku 2000 .. este nebol sputany Satan na 1000rokov a antikrist sa nekupe v ohnivom jazere,takze to este neprislo.
Kámo...ty nediskutuješ, ale opakuješ sa - nasilu vnucuješ proticirkevne náuky - preto ťa mažem, ale dam ti ešte priležitosť:

1.napíš, prečo Milenarizmus nepovažuješ za hrerezu, ked KC ju za taku považuje
2 prečo neuznavaš nauku sv.Augustina proti Chiliazmu?
Mates5485 likes this.
a čo Biblia? Myslíš.že KC prijme niekedy,že antikrist bude v Ríme? A to čo je v Zjavení Jána si budeme môcť povedať,keď sa to uskutoční.Tak prečo to zavrhujú.keď nik nevie čo bude konkrétne nasledovať.
ale to už je inééé cafe
Peter(skala)

Zjv 20, 5 Ostatní mŕtvi neožili, kým sa nedovŕšilo tisíc rokov. To je prvé vzkriesenie. 6 Blahoslavený a svätý, kto má podiel na prvom vzkriesení! Nad tými druhá smrť nemá moci, ale budú kňazmi Boha a Krista a budú s ním kraľovať tisíc rokov.

Máš pocit,že ostatní mŕtvi ožili?Tu hovoríme o vzkriesení tela.Ty si tiež kresťan,ktorí neverí ani len v písmo sväté.Že to KC neprijala …More
Peter(skala)

Zjv 20, 5 Ostatní mŕtvi neožili, kým sa nedovŕšilo tisíc rokov. To je prvé vzkriesenie. 6 Blahoslavený a svätý, kto má podiel na prvom vzkriesení! Nad tými druhá smrť nemá moci, ale budú kňazmi Boha a Krista a budú s ním kraľovať tisíc rokov.

Máš pocit,že ostatní mŕtvi ožili?Tu hovoríme o vzkriesení tela.Ty si tiež kresťan,ktorí neverí ani len v písmo sväté.Že to KC neprijala ešte neznamená,že sa to v budúcnosti nezmení,alebo ,že písmo sa nevyplní.
Ved sv.Augustin to už vysvetlil alebo si mysliš, že sa mýli a s nim aj Cirkev?
Mates5485
už vieme, že to bude v zimnom mesiaci, medzi sobotou a nedelou (o polnoci), ale ktorý rok a mesiac, tak to chce ešte čas :)

Teraz ma napadlo. Nemá to by náhodou štvrtok,piatok,sobota ? Samozrejme na veľkú noc 3 dní temnoty ? Ale dátum nevieme to je jasné.
ked pripadne Velká noc na zimný mesiac (marec) tak by to pasovalo a povedal by som ako zvyknu hovoriť ludia, že ideáááálne:)
Rapture
@Mates5485
Mates bude to Štvrtok, Piatok , Sobota a V Nedeľu príde Pán Ježis z Neba,
Mates5485
Opravujem som sa pomýlil lebo som na rýchlo písal.
Ked príde Pán na konci sveta, tak potom bude už len večnosť, takže žiadne 1000 ročne alebo triliardove kralovstvo. 1000-ka je symbolicke čislo, ktoré má svoje opodstatnenie a význam v biblickom slovníku. Hovoril o tom aj sv.Augustin, že 1000 rokov už začalo a to ustanovením Sviatostí a skončí pred koncom sveta, kedy nebude človeka, ktorý by vysluhoval Sviatosti. Zrejme 3 dni pred koncom sveta …More
Ked príde Pán na konci sveta, tak potom bude už len večnosť, takže žiadne 1000 ročne alebo triliardove kralovstvo. 1000-ka je symbolicke čislo, ktoré má svoje opodstatnenie a význam v biblickom slovníku. Hovoril o tom aj sv.Augustin, že 1000 rokov už začalo a to ustanovením Sviatostí a skončí pred koncom sveta, kedy nebude človeka, ktorý by vysluhoval Sviatosti. Zrejme 3 dni pred koncom sveta alebo aj skôr, ked Antikrist zruší večnu obetu resp.bude prenasledovať a zabije všetkých klerikov. Tých zopar ludí, čo prežije, zrejme nebude stačiť na to, aby sa ustavična obeta mohla nepretržite zachovať.
Mates5485 likes this.
Mates5485
Peter(skala)
pred 12 minútami

Po dlhšom čase si konečne niečo dobré napisal. Presne žiadne 1000 ročne to je iba symbolicky sa myslí. Však zjavenie Jána sa hovorí a myslí viac v obrazoch a to človek musí uvažovať logicky čo to znamená a nie doslovne. Aj príšera atď.,že bude vychádzať z mora atď to nieje doslovne,že vyjde zo zeme tytanus alebo Godzilla atď

Daniel
www.mojabiblia.sk/…/…More
Peter(skala)
pred 12 minútami

Po dlhšom čase si konečne niečo dobré napisal. Presne žiadne 1000 ročne to je iba symbolicky sa myslí. Však zjavenie Jána sa hovorí a myslí viac v obrazoch a to človek musí uvažovať logicky čo to znamená a nie doslovne. Aj príšera atď.,že bude vychádzať z mora atď to nieje doslovne,že vyjde zo zeme tytanus alebo Godzilla atď

Daniel
www.mojabiblia.sk/…/katolicky-prekl…
Rapture
A keď poviem že Libor Halik tiež tomu verí, ... Môžte sa ho opýtať, potom mi napíšte,
Raptrure...aj svätýýýýýýýýý Augustín tomu spočiatku veril ale neskôr pochopil, že to bola hereza Milenarizmu.
hriechyokultizmus.wordpress.com/…/tisicrocne-kral…

Augustin nie je jediný svätorečený, ktorý počas svojho života veril haluzam resp. ešte nepoznal všetky herezy a buduce dogmaticke učenia.

aj sv.Tomaš Akvinsky nechcel uznať Nepoškvrnene počatie a predsa neskôr bolo uznane za Dogmu.
Mates5485 likes this.
"Biblia však nehovorí o antiKristovi, ale o Kristovi a Jeho príchode." Tak tu sa autor článku sekol :) Biblia hovorí aj o príchode antikrista a dokonca presne uvádza kedy príde ,ako dlho bude vládnuť,aj ako sa jeho vláda skončí.
kde sa píše, že kedy a ako dlho bude vladnuť antikrist?
Peter(balvan) ,naozaj si prišiel na to ,ako je to s tým Tis.kráľovstvom z kap. 20 Zj.? Keby si nebol opakovane mazal z diskusií toto: issuu.com/…/tis_cro_n__kr__… ,tak by si to vedel už dávno.Ale ty si to určite mazal kvôli "objektivite diskusie" :) Tým si tu známy:)
apredsasatoci and one more user like this.
apredsasatoci likes this.
Mates5485 likes this.
Láááádo, schvalne, kedy si na to ty prišiel a potom napíšem ja, a uvidime, kto skôr
Peter(balvan) ,ty tu vystupuješ ako znalec a toto nevieš? V dnešnej dobe? :) Možno ti to už niekto ,niekedy napísal,len si to pre "kresťanskú objektívnosť " zmazal :)
Mates5485 likes this.
ako mam vedieť, že kedy si Ty zistil o hereze Milenarizmu?
Alebo ako Ty môžeš vedieť, kedy som ja zistil o tej hereze, ked som to nikde nespomínal?!
nebudem to naťahovať a predídem dobu

Falošné vízie a posolstvá o 1000-ročnom kráľovstve od Mary.K.Baxter(ová)

30.01.2012

Viac tu: boh-jeziskristus-cirkev-na-skale.webnode.sk/…/falosne-vizie-a…
Mates5485 likes this.
Peter co blbneš prosím Tě? Vložil jsem nekonfliktní komentář ke globálnímu oteplování bez jakékoli osobní invektivy a ty to odmázneš? Cenzored? Připadá mi to naprosto nefér.
a čo tam bolo zaujimave, skus napisať vlastnými slovami a vysvetliť, čo sa ti na tom pačilo
On to maže pre "objektívnosť diskusie" :) to je také "kresťanské":) Skús to napísať vlastnými slovami ,Kallistratos :)
Kallistratos likes this.
Nemám jiná než vlastní slova :) Už sis toho myslím Peter všiml dávno :)
Obrovské krátery na dne Barentsovho mora. Anomálne počasie. Klimatické zmeny
www.youtube.com/watch
Ľadovce v Antarktíde sa topia šesťkrát rýchlejšie ako pred 40 rokmi

ANTARKTÍDA / Ľadovce na Antarktíde sa topia šesťkrát rýchlejšie ako pred štyridsiatimi rokmi a trikrát rýchlejšie ako v 90. rokoch. Podľa denníka The Independent to ukázala štúdia americkej vesmírnej agentúry NASA, ktorá sa opiera o letecké fotografie, dáta získané z 18 satelitov a o klimatické modely. Štúdiu zverejnil …
More
Ľadovce v Antarktíde sa topia šesťkrát rýchlejšie ako pred 40 rokmi

ANTARKTÍDA / Ľadovce na Antarktíde sa topia šesťkrát rýchlejšie ako pred štyridsiatimi rokmi a trikrát rýchlejšie ako v 90. rokoch. Podľa denníka The Independent to ukázala štúdia americkej vesmírnej agentúry NASA, ktorá sa opiera o letecké fotografie, dáta získané z 18 satelitov a o klimatické modely. Štúdiu zverejnil časopis Nature Geoscience.


V rokoch 1979 až 1990 prichádzala Antarktída o 36 miliárd ton ľadu ročne. Do roku 2011 sa potom topilo v priemere 76 miliárd ton antarktického ľadu za rok. V rokoch 2012 až 2017 stúplo ročné tempo úbytku tamojších ľadovcov na 219 miliárd ton počas 12 mesiacov.

Výsledkom je okrem iného rast morskej hladiny o 14 milimetrov za uplynulých 40 rokov. Topenie v Antarktíde prispieva k tomuto procesu 7,5-krát viac než všetky ostatné zdroje na svete.

Profesor Eric Rignot z kalifornskej univerzity v Irvine, ktorý štúdiu viedol, už hrozil dramatickými zmenami v budúcnosti. "Je to takpovediac len vrchol ľadovca," povedal k doterajšiemu topeniu a dodal: "Pretože sa antarktický ľadovcový štít naďalej topí, očakávame mnohametrový nárast morskej hladiny v najbližších storočiach."

Topenie pritom nie je rovnomerné. Postihuje najmä ľadovcové okraje Antarktídy. Na kontinente samotnom však nebola zistená väčšia zmena v rozsahu padania snehu.

Rignotova štúdia tak len vyvracia doterajšiu predstavu, že ľadovce na východe Antarktídy sú topením postihnuté menej ako tie na opačnej strane kontinentu. Ukázalo sa však tiež, že ľadovcový kryt na východe Antarktídy je pomerne stabilizovaný: ročne tam pribúda asi päť miliárd ton ľadu.

www.noviny.sk/zahranicie/408401-ladovce-…

Zdroj: noviny.sk/The Independent
vybrali sice len tých, čo nevedia o globalnom oteplovani, alebo zamerne klamu
Prečo vyberáš len info z oficiálnej propagandy o globálnom otepľovaní a článok "Kto stojí za podvodom s globálnym otepľovaním" si zmazal a ešte tu ideš hrať objektívneho a dokonca kresťana? Odkiaľ si prevzal túto taktiku mienkotvorcov?
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
In nomine Jesus likes this.
viem, že sa to tak zdá na prvý dojem, ale obektivita nie je o tom, že si vyberieme info. len z takých médii, ktoré nie su maistrimové. To by bol opačný extrém. Treba sa vyhnuť jednemu i druhemu extremu, až tak sa dá hovoriť o objektivite.

Tomaš ako ako z Dvoma protichodnými smermi v Cirkvi: 1:Trady.. a 2.liberali.
Kresťan musí pomedzi nich uzkou cestou ako zrno medzi dvoma mlynskými kamenmi, …More
viem, že sa to tak zdá na prvý dojem, ale obektivita nie je o tom, že si vyberieme info. len z takých médii, ktoré nie su maistrimové. To by bol opačný extrém. Treba sa vyhnuť jednemu i druhemu extremu, až tak sa dá hovoriť o objektivite.

Tomaš ako ako z Dvoma protichodnými smermi v Cirkvi: 1:Trady.. a 2.liberali.
Kresťan musí pomedzi nich uzkou cestou ako zrno medzi dvoma mlynskými kamenmi, aby bolo rozdrvene na muku a prnieslo užitok.

Aj info. o globalnom oteplovaní sa nemôže vyberať len z maistrimu alebo len zo sukromneho sektora. Treba sa skôr zamerať na fakty, ktoré som vybral sice z maistrimu ale skutočnosti, ktoré su očividné: roztapanie ladovcov, vysychanie studní, pokles podzemných vôd, extremne výkyvy počasia, záplavy a dalšie nasledky globalneho oteplovania.

Ak máš niečo na doplnenie, tak napíš konkretne, ale nie že tu skopiruješ celý text nejakeho pochybneho zdroja, ktorý navyše celé to zakončí, že globalne otzeplovanie je Hoax a že presne naopak vo svete dochadza k ochladzovaniu

šak ešte aj eskymaci musia pochyopiť, že sa otepluje extremne a Tu niekto príde s takou haluzou, že dochadza k ochladzovaniu.
Uvidime, čo napíšu, ked pridu extremne horučavy ako v posledne roky, ked nebola kvôli tomu uroda. Ich problem je, že si nakupuju a nepstuju, zamerne si zakryvaju oči pred realitou - nedostatkom vody, urody... ale budu pisať chobotiny proti globalnemu oteplovaniu.

Samozrejme, že existuje aj opačný extrem a dezinformacie, kedy zneužívaju globalne oteplovanie alebo ho zamerne prekrucaju tak, aby ludia žili v strachu a neriešili tento problem vo svojom skepticizme a investovali len peniaze, ktoré napokon spreneveria.

Aj táto zbierka vo Vatikane nemusí zaručiť, že ju nespreneveria, ale na to su komisie, ktoré to maju skumať.
Rapture
O 10 rokov tu už asi nebudeme
my možno nie, ale dalšia generacia našich rodín
Mates5485
Iba ty čo prežijú 3 svetovú vojnu a 3 dní temnoty takže nevieš ani ty ani nikto kto presne.
ak bude 3 faza 3 svet.vojny do 10 rokov, tak maš pravdu, ale čo sa týka 3 dnoch temnoty, tak tie budu až na konci sveta (3 dni pred príchodom Ježiša Krista), čo je ešte daleko v porovnaní s vojnou.
Mates5485
3 dní temnoty bude tesne po 3 svetovej vojne alebo krátko ku koncu hovoria to plno proroctiev keby si nevedel
Roberto 55 likes this.
neviem ktore... ale určite viem, že sám Ježiš kristus povedal (v Biblii), že pred jeho príchodom (na konci sveta) ked príde vo svojej sláve, tí čo sa dožiju Jeho príchodu, budu musieť počkať 3 dni temnoty a po nich príde Pán (sudiť živých i mrtvych)

Takže 3 dni temnoty budu posledne 3 dni pred koncom sveta (a samozrejme obnovou sveta:)
Druhý príchod Krista - 24 V tých dňoch, po onom súžení slnko sa zatmie, mesiac nevydá svoj jas, 25 hviezdy budú padať z neba a nebeské mocnosti sa budú chvieť.

26 Vtedy uvidia Syna človeka prichádzať na oblakoch s veľkou mocou a slávou. 27 On pošle anjelov a zhromaždí svojich vyvolených zo štyroch strán sveta kraja zeme až po kraj neba.


Viac tu: koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/a3-dni-…More
Druhý príchod Krista - 24 V tých dňoch, po onom súžení slnko sa zatmie, mesiac nevydá svoj jas, 25 hviezdy budú padať z neba a nebeské mocnosti sa budú chvieť.

26 Vtedy uvidia Syna človeka prichádzať na oblakoch s veľkou mocou a slávou. 27 On pošle anjelov a zhromaždí svojich vyvolených zo štyroch strán sveta kraja zeme až po kraj neba.


Viac tu: koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/a3-dni-tmy/
Mates5485 likes this.
Mates5485
Tak aspoň sa človek nemusí báť na 3 dní temnoty. To je jedno kedy bude,ale stane sa to určite. Pretože 3 dní temnoty sú milión krát horšie ako 3 svetová vojna a svetovlada antikrista s čipovaním.
Mates5485
Furt budeš mlieť o obnove,keď je napísané táto zem sa pominie a už nebude lebo už nové je dávno pripravené v nebi nad našou klenbou v Božom kráľovstve aj príbytky sú už pripravené hovoria to plno svedectiev ľudí. Videnia neba,pekla,očistca.
mysliš protestantov? :)
a čo katolici?
Mates5485
Takže keby si ty mal klinickú smrť a si kresťan a videl to čo ostatní si protestant a tým pádom nie si veriaci,ale odpadlík. To sú fakt mylné tvoje predstavy.
Mates5485
Čo nemôže Boh zmeniť ľudí a ukázať im budúcnosť aby sa obrátili a varovali ostatných ?
2 more comments from Mates5485
Mates5485
Takže potom všetci čo mali videnia aj svätci o pekle,očistci,nebi sú protestanti,podvodníci,klamári pre teba. Ani potom faustina nevidela peklo iba si vymyslela. To je tvoje zmýšľanie
Mates5485
Po ďalšie všetci svätý zbytočne sa snažili byť dobrý lebo nedostali sa do neba tým pádom je ľudoprázdne a čakajú v zemi aj ty čo sú v očistci dokým bude obnovená zem na konci sveta a tu bude Božie kráľovstvo,večnosť,nebo prenesené na túto zem. To je tvoje zmýšľanie veľmi zvláštne.
mna zaujima aspon 1 katolik, ktorý bol svätorečený, alebo aspon blahoslavený, či ctihodný... a bolo mu za života zjavené, že ked príde Ježiš kristus na konci sveta, aby sudil živých i mrtvch, tak či potom bude Zemegula zničená alebo ako hovoríš (sa pominie)

Ukaž mi aspon jedno také posolstvo-zjavenie a potom môžeme hovoriť o faktoch, ale dovtedy su to len domnienky založené na bud protestantskýc…More
mna zaujima aspon 1 katolik, ktorý bol svätorečený, alebo aspon blahoslavený, či ctihodný... a bolo mu za života zjavené, že ked príde Ježiš kristus na konci sveta, aby sudil živých i mrtvch, tak či potom bude Zemegula zničená alebo ako hovoríš (sa pominie)

Ukaž mi aspon jedno také posolstvo-zjavenie a potom môžeme hovoriť o faktoch, ale dovtedy su to len domnienky založené na bud protestantských zajveniach, ktoré su poväčšinou od Zlého alebo len je to len domýšlanie si a čítanie medzi riadkami rôznych vizii, ale podla svojcih predstav, nie však v sulade s učením Cirkvi a Boha.

ked také najdeš, tak napíš
po dalšie... upresnim: ti, čo su v Nebi alebo v Očistci a budu tam až do konca sveta, tak všetci budu žiť na obnovenej Zemi, ked Boh všetkých vzkriesi, posúdi, oslávi a bude večnosť.
One more comment from Peter(skala)
Ved načo Boh stvoril Zem, spolu so všetkým a bolo to dobré?!
Načo to bolo dobré?
...aby to nakoniec všetko zničil?
Mates5485
Ježiš Kristus povedal pred smrťou,že Božie kráľovstvo nemôže pochádzať s tohto sveta a po ďalšie lotor na kríži,keď prosil Ježiša Krista o odpustenie tak mu povedal: ešte dnes budeš so mnou v raji čiže to znamená v nebi, v Božom kráľovstve.
Mates5485
Rapture
@Peter(skala) mi sme ta posledná generácia,
V mnohých posolstvach Pán Ježiš hovorí , prídem skôr ako si myslíte", to znamená bude to nečakane, ( ako bolo za dni Noeho tak bude aj za príchodu "..),

Jedna bola vzatá a druhá ponechaná"
Modlíme sa aby sme neboli zanechany, lebo na svet príde peklo, démoni budú mať fyzickú podobu, nie len duchovnú,
Pekný deň
Peter(skala) likes this.
Mates5485
Rapture
pred 2 minútami

To čo píšeš bude až na konci sveta pri druhom príchode to je vytrhnutie nie skôr. Kedy sa už poučiš,že veríš protestantské veci ?
Mates5485
Rapture
pred 3 minútami

Ty si myslíš,že unikneš 3 svetovej vojne a prenasledovanie za svetovlady antikrista s čipovaním ? Sa mýliš a veľmi. Ty čo si myslia také veci nemajú žiadnu pokoru a sú namyslený,pyšný.
Rapture likes this.
One more comment from Mates5485
Mates5485
NENECHTE SE RUŠIT VE SVÉM DISKUTOVÁNÍ POUZE PROCHÁZÍM A SEDÍM POD FÍKEM :)

???????????????????
1.Ježiš sice povedal, že Božie kralosvtvo nie ej z tohto sveta, ale prečo a čo to znamená?
Ježiš to povedal Pilatovi, lebo sa domnieval, že Ježišovo kralovstvo (vojaci, sluhovia...) je niekde na Zemi. Avšak Ježiš mu dal najavo, že Jeho kralosvtvo, čiže anjeli nie su z tohto sveta, ani na Zemi, lebo su duchovia a aj Jeho Kralosvtvo je duchovné. Jeho kralosvtvo, v ktorom dnes su aj svätí (ľudia) …More
1.Ježiš sice povedal, že Božie kralosvtvo nie ej z tohto sveta, ale prečo a čo to znamená?
Ježiš to povedal Pilatovi, lebo sa domnieval, že Ježišovo kralovstvo (vojaci, sluhovia...) je niekde na Zemi. Avšak Ježiš mu dal najavo, že Jeho kralosvtvo, čiže anjeli nie su z tohto sveta, ani na Zemi, lebo su duchovia a aj Jeho Kralosvtvo je duchovné. Jeho kralosvtvo, v ktorom dnes su aj svätí (ľudia) je duchovne (maju duchovne tela), ale ked skončí svet pomynutelní, vtedy všetci Boží anjeli aj ostatne duše dostanu oslávené tela a vdaka nim budu môcť žiť na obnovenej-dokonalej Zemi.

čo sa týka kajuceho Lotra, tak vtedy ešte Nebo nebolo otvorene iba Raj, v ktorom je dodnes Eliaš a Henoch. Raj je miesto na Zemi, kktoré je utajene pred všetkými, aby sa nedostali k spominanýcm prorokom. To bolo zjavene bl.Emnerichovej

Kajuci lotor aj ked v ten den sa dostal do Raja, predsa po 3 dnoch, ked Ježiš vstal zmrtvych, vzal kajucnika spolu zo všetkými spravodlivými zo Šeola, aby prebývali v Nebi
Mates5485
Peter skala - Tak sa mi veľmi zdá,že si veľmi namyslení a si myslíš,že vieš všetko a druhý nič.
to sa ti len zdá :) šak aj ty vieš niečo a ked sa to doplna, tak je z toho mozaika:)
napr. neviem presný datum konca sveta. Ked budeš vedieť, tak napíš
Mates5485
Však nikto nevie ani nemôže vedieť iba samotný Otec-jahve. Máme nato iba znamenia na nebi a na zemi. Určite viem,že žijeme v posledných časoch a 5 obdobia Cirkvi.
už vieme, že to bude v zimnom mesiaci, medzi sobotou a nedelou (o polnoci), ale ktorý rok a mesiac, tak to chce ešte čas :)
Mates5485 likes this.
Mates5485
Iba tak zo srandy napíšem. Keď spočítame čo má prísť do roku 2030 aj asteroid a 3 svetová vojna bude atď. Potom Henry kráľ s novým pápežom anjelským a svätým príde na 30 rokov bude mier,pokoj, pravej svätej monarchie,hierarchie a pravej svätej rímskej ríše s pravou jedinou svätou Cirkvou katolíckou a katolíckou vierou. Potom po tych 30 rokov bude zabitý pápež aj kráľ a príde falošný prorok …More
Iba tak zo srandy napíšem. Keď spočítame čo má prísť do roku 2030 aj asteroid a 3 svetová vojna bude atď. Potom Henry kráľ s novým pápežom anjelským a svätým príde na 30 rokov bude mier,pokoj, pravej svätej monarchie,hierarchie a pravej svätej rímskej ríše s pravou jedinou svätou Cirkvou katolíckou a katolíckou vierou. Potom po tych 30 rokov bude zabitý pápež aj kráľ a príde falošný prorok ohlasovať príchod antikrista a hneď nato vystúpi na 3,5 roka s čípovaním a prenasledovaním. A už len pár rokov ešte po antikristovi dajme tomu bude tak podobne ako teraz s ľudstvom,že znova mnoho ľudí odpadne a budú sa vysmievať,kde je ten 2 príchod slávny a potom bude ako pred potopou mnohí sa prekvapia,ale bude pre nich už pozde lebo neboli zapísaní v knihe života tak zlí,odpadlici,ateisti a slúžiaci satanovi budú zavrhnutý.
Peter(skala) likes this.
Rapture
@Mates5485
Tiež sa to Boha pýtam ako to chce urobiť, že cirkev to prežije, lebo antikristovi nikdo neunikne, ľudia budú mať dve možnosti buď príjmu znamenie šelmy alebo budú zabití, ( je napísané a bude nútiť každého veľkého i malého"),
Ale na druhej strane sa píše že brány pekelné ju nepremôzu",

Ja po pravde si to neviem predstaviť ako bol Eliáš fyzický vychvateni do neba, prakticky nezomrel, …More
@Mates5485
Tiež sa to Boha pýtam ako to chce urobiť, že cirkev to prežije, lebo antikristovi nikdo neunikne, ľudia budú mať dve možnosti buď príjmu znamenie šelmy alebo budú zabití, ( je napísané a bude nútiť každého veľkého i malého"),
Ale na druhej strane sa píše že brány pekelné ju nepremôzu",

Ja po pravde si to neviem predstaviť ako bol Eliáš fyzický vychvateni do neba, prakticky nezomrel,
Sú svedectvá ľudí ktorý boli duchovné vytrhnuti do neba, a dokázali fyzicky cítiť veci , ktoré im ostali na pamäti

V dobe Noeho bolo asi 1 miliardárda ľudí, z toho Boh zachránil iba 8 (Noemova rodina),
A Ježiš povedal že to bude vyzerať rovnako pri jeho druhom príchode,
Rapture likes this.
Rapture
"Hovorím vám: V tú noc budú dvaja na jednom lôžku; jeden bude vzatý, druhý ostane."Dve budú spolu mlieť: jedna bude vzatá, druhá ostane."[Dvaja budú na poli; jeden bude vzatý, druhý ostane.

@Mates5485
Prosím vystvetli mi to ,o čom tu hovoril Sv Lukáš?,
Rapture...napisal si si odpoved, lebo prave tam Ježiš hovoril o zachrane niektorých ludí: jeden sa ponecha, druhý bude vzatý..

Ježiš hovoril že sa to stane pred jeho príchodom, čiže počas vlady Antikrista.

inač Eliaš a Henoch su v pozemskom Raji, preto si človek nemôže prtedstaviť ako by mohli byť vychvatení do Neba.

Haluz je si myslieť že su v Nebi, ked nezomreli (maju dedičný hriech), lebo …More
Rapture...napisal si si odpoved, lebo prave tam Ježiš hovoril o zachrane niektorých ludí: jeden sa ponecha, druhý bude vzatý..

Ježiš hovoril že sa to stane pred jeho príchodom, čiže počas vlady Antikrista.

inač Eliaš a Henoch su v pozemskom Raji, preto si človek nemôže prtedstaviť ako by mohli byť vychvatení do Neba.

Haluz je si myslieť že su v Nebi, ked nezomreli (maju dedičný hriech), lebo do Neba sa nič z hriešne a smrtelne nedostane.

Ludia si nevedia predstaviť ani to, žeby bl.Emerichova mohla mať pravdu, ked povedala, čo videla ako su obidvaja v pozemskom Raji. Nevedia si totiž predstaviť, že by Raj ešte mohol existovať a ukryť sa satelitom na oblohe.
..tu treba povedať, že nestačí len financovať projekty na zabranenie presahovaní limitov globalneho oteplovania, lebo to je ako ked sa už len hasí oheň. Treba zabrániť požiaru, ktorý vzniká a vytvára oteplovanie cez Chamtrails (vypušťavanie chem.latok do ovzdušia), jadrové tovarne a skušky, ktoré ničia Zem zvnutra (ako povedala Panna Mária v Argentíne) a samozrejme udržiavaním rovnováhy,More
..tu treba povedať, že nestačí len financovať projekty na zabranenie presahovaní limitov globalneho oteplovania, lebo to je ako ked sa už len hasí oheň. Treba zabrániť požiaru, ktorý vzniká a vytvára oteplovanie cez Chamtrails (vypušťavanie chem.latok do ovzdušia), jadrové tovarne a skušky, ktoré ničia Zem zvnutra (ako povedala Panna Mária v Argentíne) a samozrejme udržiavaním rovnováhy, čo sa týka daždových lesov, ale aj prírodných zdrojov v každom kontinente.

Tak ako sa malo predísť finanč.bank.kríze, aj pri globalnom oteplovaní je potrebne predchadzať ...