Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
09:06

przyjmij Maryję do siebie...

Nie przypadkowo ten clip,to także świadectwo,jak wielkie jest wstawiennictwo Maryji,kiedy całym sercem powierzamy Jej swoje życie. Nawet gdy wydaje się,iż wszystkie światła gasną i nie ma już …More
Nie przypadkowo ten clip,to także świadectwo,jak wielkie jest wstawiennictwo Maryji,kiedy całym sercem powierzamy Jej swoje życie. Nawet gdy wydaje się,iż wszystkie światła gasną i nie ma już nadziei na zmianę, na ratunek, na nic... Ona nie pozostawia nikogo, zawsze wyprasza wszelkie potrzebne łaski,uczy trwac ufnie,pokornie do końca przy krzyżu swojego życia, współcierpiec z Jezusem,tak jak Ona wytrwała. Jeśli się wytrwa...przychodzi czas,że Miłosierdzie Boże w najmniej spodziewanym momencie rozlewa się z taką mocą,z taką siłą,że faktycznie żaden rozum ludzki nie jest w stanie tego pojąc.Duch Św.-Boży Duch Miłości,Prawdy ogarnia balsamicznym, cudownie odczuwalnym błogostanem, wielkim pokojem serca pomimo zewnętrznych trudów... i wtedy się już wie, że wszystko może przeminąc, wszystko można stracic ale nie można stracic Boga i pragnienia kroczenia Jego drogą bo tylko On potrafi dac prawdziwe szczęście i tylko Jego Miłośc jest naprawdę bezwarunkowa, nie przemija-była, jest i będzie. …More
Engel44
Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

W Wierze Ojcow daj wytrwanie, Maryjo!
BN
Droga Neokatechumenalna ma Maryję jako znak wspólnoty
Ona nas prowadzi do Jezusa i do Nieba
Nowina
DZIĘKI, oczy szeroko otwarte.
🤗
jadwiska
U progu Trzeciego Tysiąclecia Chrześcijaństwa zawierzamy Tobie Kościół,
który uznaje Cię jako Matkę
🙏
Slawek
Zaprawdę mówię wam, że nie tylko czyn miłości, ale nawet najmniejsze westchnienie współczucia wobec cierpiącego nie przejdzie bez nagrody: nieskończonej nagrody w Niebie. Wielka nagroda - zrozumiała jedynie dla tego, kto ją przeżywa - jest już na ziemi. To nagroda pokoju Chrystusowego dla wszystkich moich dobrych, jasność Słowa dla "najlepszych", do których przychodzę, aby zaznać pociechy. I wy …More
Zaprawdę mówię wam, że nie tylko czyn miłości, ale nawet najmniejsze westchnienie współczucia wobec cierpiącego nie przejdzie bez nagrody: nieskończonej nagrody w Niebie. Wielka nagroda - zrozumiała jedynie dla tego, kto ją przeżywa - jest już na ziemi. To nagroda pokoju Chrystusowego dla wszystkich moich dobrych, jasność Słowa dla "najlepszych", do których przychodzę, aby zaznać pociechy. I wy Mnie kochajcie, moje drogie dzieci, które kocham miłością o wiele większą od całej nienawiści krążącej jak piekielny płyn po Ziemi. Cokolwiek czynicie lub mówicie, róbcie to w imię waszego Jezusa, oddając w ten sposób przez Niego chwałę Bogu, waszemu Ojcu, a łaska Pana pozostanie na was na ziemi jak kolczuga i jako pewna aureola dla Nieba.

Otwórzcie się na Łaskę. Ona przychodzi, aby was uzdrowić z waszego zła, przychodzi, aby osuszyć wasze łzy. Przychodzi... i na progu waszych drzwi czeka, abyście jej powiedzieli: "Wejdź", aby pośpieszyć ku wam ze wszystkimi swoimi łaskami pokoju, spokoju, zdrowia i wreszcie życia wiecznego, gdyż w nim zawiera się wszelka radość.


✍️ KONIEC CZASÓW 😇
AnTeomo
O Duchu Święty, przyjdź do mego serca. O Boże żywy, mocą swoją świętą pociągnij me serce ku sobie. Racz mi udzielić daru roztropnej miłości razem ze świętą bojaźnią. Zachowaj mnie od wszelkiej złej myśli. Niech miłość Twoja będzie mi żarem i światłem, ażeby każdy ciężar stał mi się lekkim ciężarem. Święty mój Ojcze i słodki mój Panie! Wspomóż mnie w każdej Twej służbie. Daj mi miłość Twoją. Amen. …More
O Duchu Święty, przyjdź do mego serca. O Boże żywy, mocą swoją świętą pociągnij me serce ku sobie. Racz mi udzielić daru roztropnej miłości razem ze świętą bojaźnią. Zachowaj mnie od wszelkiej złej myśli. Niech miłość Twoja będzie mi żarem i światłem, ażeby każdy ciężar stał mi się lekkim ciężarem. Święty mój Ojcze i słodki mój Panie! Wspomóż mnie w każdej Twej służbie. Daj mi miłość Twoją. Amen.
Modlitwa św. Katarzyny ze Sieny
nowa.mocniwduchu.pl/index.php ŻYĆ Z MARYJĄ W DUCHU ŚWIĘTYM
Słowa zawierzenia wypowiedział o.Józef Kozłowski SJ, jedna z najwybitniejszych postaci w Odnowie w Duchu Św. w Polsce. Człowiek naszych czasów, który na codzień bardzo wytrwale i konsekwentnie współpracował z Duchem Św.
"Aby nikt nie zginął" - to credo życiowe o. Józefa Kozłowskiego.

Maryja jest wierna dziełu Boga w nas. Ona cały czas wychowuje nas do tego, abyśmy byli coraz bardziej Chrystusowi…More
Słowa zawierzenia wypowiedział o.Józef Kozłowski SJ, jedna z najwybitniejszych postaci w Odnowie w Duchu Św. w Polsce. Człowiek naszych czasów, który na codzień bardzo wytrwale i konsekwentnie współpracował z Duchem Św.
"Aby nikt nie zginął" - to credo życiowe o. Józefa Kozłowskiego.

Maryja jest wierna dziełu Boga w nas. Ona cały czas wychowuje nas do tego, abyśmy byli coraz bardziej Chrystusowi, byśmy wzrastali w synostwie Bożym. Jako Matka żyjących według Ducha - troszczy się o nas, abyśmy mogli do głębi poznać Jezusa jako żyjącego Pana i przyjąć całym sercem Jego moc, stając się Jego pokornym sługą. Jest to oczywiście zadanie na całe życie. Nawet jeśli dzisiaj zdobywamy się na wyżyny naszej pokory, otwieramy swoje serca na miłość i mówimy: „Panie, prowadź" - to do tej pokory jeszcze bardzo często będziemy musieli dorastać. Miłość w wymiarze charyzmatycznym będzie w nas wielokrotnie ożywiana poprzez Ducha Świętego i znajdzie wyraz w konkretnych przejawach naszego życia: tam, gdzie trzeba będzie przebaczyć z serca, nie czuć niechęci i jeszcze bardziej kochać osobę, która nas zraniła; przyjąć drugiego człowieka takim, jaki jest; wytrwać w czystości i świętości życia czy przyjąć dar współcierpienia z Jezusem. To jest możliwe tylko pod wpływem Ducha Świętego, który w nas mieszka.
o. Józef Kozłowski SJ
www.kozlowski.jezuici.pl/swiadectwa/97-jozef-kozlowski
mkatana
😇 👍 🤗
AnTeomo
Mysli dnia.....

Tym ktorych kocham i Tym ktorych kocham za malo blogoslaw Panie....

Ofiarowac sie Jezusowi i ludziom bez zastrzezen i pomagac w trudzie odnajdywania Drogi Prawdy Zycia i Milosci....

O Misterium Milosci niech z Toba bede dla swiata Droga Prawda i Zyciem....


👍