German Bishops Call Pro-Lifers “Anti-Abortionists”

Not surprisingly, Katholisch.de (May 19) called participants of Sunday’s March for Life in Rome “abortion opponents.” The term is used by the abortion propaganda which fears the term “Pro Life” while…
No tak kvůli tomuto se jednoznačně blíží nejen 3., ale dokonce 4. 5. i 6. světová válka.
Mates5485 likes this.
Alex A
The Germans are at it again or in this instance, not at it.
In America, the Left called the Christians victims of Muslim attacks, "Easter Worshippers". They literally would not say Christians were attacked by Muslims.
Alex A likes this.
Libor Halik shares this.
3. SVĚTOVÁ VÁLKA SE BLÍŽÍ, PROTOŽE Žádný z prelátů, kteří vřele chválili papeže Františka za ustanovení, že trestat smrtí vrahy, je „nemorální“, nebyl přítomen na pochodu Pro život v Římě. Během nedělní modlitby Regina Caeli se František dokonce vyhnul zmínce o pochodu. Zúčastnili se pouze 2 kardinálové, Raymond Burke a Willem Eijk z Utrechtu. Televize 2000, provozovaná de facto pro-potratovými …More
3. SVĚTOVÁ VÁLKA SE BLÍŽÍ, PROTOŽE Žádný z prelátů, kteří vřele chválili papeže Františka za ustanovení, že trestat smrtí vrahy, je „nemorální“, nebyl přítomen na pochodu Pro život v Římě. Během nedělní modlitby Regina Caeli se František dokonce vyhnul zmínce o pochodu. Zúčastnili se pouze 2 kardinálové, Raymond Burke a Willem Eijk z Utrechtu. Televize 2000, provozovaná de facto pro-potratovými italskými biskupy, tuto událost ignorovala.
Česky: Němečtí biskupové nazývají ochránce nenarozených hanlivě protipotratáři. Není divu, že Katholisch.de (19.5.2019) nazval účastníky nedělního pochodu "Pro život" v Římě, za pochod „odpůrců potratů“.
Termín je používán propagandou potratářů, která se obává výrazu „Pro život, Pro Life“, zatímco nazývá ty, kteří zabíjejí nenarozené děti „Pro Choice, Pro volbu“, jako kdyby zabíjení bylo „volbou“…More
Česky: Němečtí biskupové nazývají ochránce nenarozených hanlivě protipotratáři. Není divu, že Katholisch.de (19.5.2019) nazval účastníky nedělního pochodu "Pro život" v Římě, za pochod „odpůrců potratů“.
Termín je používán propagandou potratářů, která se obává výrazu „Pro život, Pro Life“, zatímco nazývá ty, kteří zabíjejí nenarozené děti „Pro Choice, Pro volbu“, jako kdyby zabíjení bylo „volbou“.
Pro-Life pochod shromáždil více než 15 000 účastníků. Žádný z prelátů, kteří vřele chválili papeže Františka za ustanovení, že trestat smrtí vrahy, je „nemorální“, nebyl přítomen.
Během nedělní modlitby Regina Caeli se František dokonce vyhnul zmínce o pochodu.
Zúčastnili se pouze 2 kardinálové, Raymond Burke a Willem Eijk z Utrechtu. Televize 2000, provozovaná de facto pro-potratovými italskými biskupy, tuto událost ignorovala.
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Zedad likes this.
aderito
not surprised to hear these comments from some of the German bishops ,they probably dont follow the catholic doctrine anymore ,because they may think that they are smarter than anyone else .or may be they lost their faith ????
Alex A
More like they never had the faith, to begin with, @ 'aderito'. Either way, modernism, including the 'Lutheran' type of mass in Germany will inevitably lead one to be a protestant at best or worse, losing one's faith altogether.