Video: Boží prorok M. Kuffa dodržal poslušnosť voči biskupovi, všetkých však pozýva, aby sa zúčastn…

Boží prorok M. Kuffa dodržal poslušnosť voči biskupovi, všetkých však pozýva, aby sa zúčastnili zajtrajšieho modlitbového stretnutia v Bratislave Otec Marian Kuffa, ktorý na žiadosť svojho biskupa …More
Boží prorok M. Kuffa dodržal poslušnosť voči biskupovi, všetkých však pozýva, aby sa zúčastnili zajtrajšieho modlitbového stretnutia v Bratislave
Otec Marian Kuffa, ktorý na žiadosť svojho biskupa Mons. Štefana Sečku zrušil svoju účasť na modlitbovom podujatí za odmietnutie Istanbulského dohovoru, vo videu na sociálnej sieti vyzýva ľudí, aby sa aj napriek tomu zúčastnili tohto podujatia.
Zároveň vyzval účastníkov, aby zanechali doma stranícke tričká a prišli radšej s ružencom v ruke.
Video TU: alianciazanedelu.sk/archiv/5228
„Pekne prosím všetkých, ktorým záleží na tom, aby naše rodiny boli riadne. Ktorým záleží na kresťanských hodnotách, aby prišli do Bratislavy,“ hovorí vo videu Kuffa a vysvetľuje, že on osobne nepríde len preto, lebo sa rozhodol poslúchnuť svojho biskupa, ktorého si veľmi váži. Ľudí však vyzýva, aby aj napriek tomu neváhali a prišli.
„Nebude to stretnutie politické, nemáme politické ciele, bude to stretnutie hodnotové,“ dodal a účastníkov požiadal, aby nedávali …More
angelika220
Pán Kuffa je poslušný biskupovi, a tak sa nepríde modliť a ostatných vyzýva, aby sa prišli modliť - teda na neposlušnosť biskupovi! Nie je to nejaká schizofrénia? O čo pánovi Kuffovi vlastne ide?
dalila
Biskup jemu zakázal, nie nám
Ladislav Bajza
angelika- ak si ovečky raz niekoho vyberú za svojho vodcu,potom mu nekriticky tolerujú všetko.:) Tú slepú poslušnosť vidia vždy len u iných ovečiek ,ktoré majú iných "otcov" :)
Libor Halik
Zlá zpráva pre Slovensko : A stiahnutie účasti kňaza z tohto podujatia je iba ďalšie podkladanie sa agresívnym liberálom, ktorí cirkev nakoniec kompletne zničia rovnako, ako ju zničili na Západe. Karol Kalapik www.hlavnespravy.sk/…/2045716 L: Je to hlavne vina neverných biskupov.
Libor Halik
V Nitre r.2017 nebolo riadne zasvetené Slovensko Nepoškvrnenej Bohorodičke a toto je ovocie.
angelika220
Slovensko bolo riadne zasvätené Panne Márii. Toto, čo vidíte, je len zhnité ovocie tých, ktorí tak neučinili. Slovensko má aj tajné kamenné pivnice....,tam sú vyberané ovocia. Blahoslavený je ten, kto ich objaví.
Theodorá-Máriá
Samu mě to mrzí, že to co zde plánujete a vyzýváte k účasti
už dva měsíce končí fiaskem.
Ladislav Bajza
Tí vaši "duchovní" z RKC s vami hrajú šach a vy na nich nemáte. Dostanú vás tam ,kam chcú. Do totality NWO,kde vám chystajú chlievik s "inými " náboženstvami.
Pravda bude skryta
Ešte je tu nad nimi Pán, ktorý si svojich nedá, zomrel za nich a bude za nich bojovať do poslednej chvíle.
Máš Vieru ,alebo tiež len satiru?
Ladislav Bajza
Za takúto "vieru"? www.youtube.com/watch

„Čujte nebesá ,počúvaj zem ,lebo Pán hovorí:

Synov som vychoval a vyvýšil ,oni sa mi však spreneverili .Vôl si pozná gazdu a osol jasle svojho Pána ,Izrael nepozná, môj ľud nepochopí. Beda hriešnemu národu ,ľudu s ťažkou vinou, plemenu zločincov ,synom skazeným. Opustili Pána, zhrdli svätým Izraela ,odcudzili sa.“ Iz. 1:1-4
Ladislav Bajza
"Nuž bude vám každé videnie ako slová zapečatenej knihy. Keď ju dajú tomu, čo vie čítať, so slovami: „Čítajže toto!“ - odpovie: „Nemôžem, je zapečatená.“ 12 A ak dajú knihu tomu, čo nevie čítať, a povedia: „Čítajže toto!“ - odpovie: „Neviem čítať.“ 13 Pán povedal: „Pretože sa mi tento ľud približuje svojimi ústami a svojimi perami ma ctí, srdce si však vzďaľuje odo mňa, takže je ich bázeň ku …More
"Nuž bude vám každé videnie ako slová zapečatenej knihy. Keď ju dajú tomu, čo vie čítať, so slovami: „Čítajže toto!“ - odpovie: „Nemôžem, je zapečatená.“ 12 A ak dajú knihu tomu, čo nevie čítať, a povedia: „Čítajže toto!“ - odpovie: „Neviem čítať.“ 13 Pán povedal: „Pretože sa mi tento ľud približuje svojimi ústami a svojimi perami ma ctí, srdce si však vzďaľuje odo mňa, takže je ich bázeň ku mne naučeným ľudským príkazom, 14 preto, hľa, ja znovu vykonám divy s týmto ľudom, podivne a čudno, i zahynie múdrosť jeho mudrcov a rozum jeho rozumných sa schová.“Iz.29
Samson1
Tam vede slepá poslušnost.
Ladislav Bajza
Samson- aj starozákonný Boží ľud stál pred takouto skúškou a väčšina si vybrala vernosť starozákonnej kňažskej hierarchii,nešli za Kristom. A ako dopadli? Kde sú dnes? Pod požehnaním,alebo pod prekliatim podľa Deut. 28?
Samson1
Neuznávám slepou poslušnost. 😡
ekans
ty jsi taky poslušný charismatik 😀 😀 😀 😀 😀
Theodorá-Máriá
Ty popleto, máš zataženo. Pán Ježíš byl poslušný svému Otci nebeskému.
A o nejsvětější Trojici pan Kufa říká : nazvi si to jak chceš
a to co se s ním teď děje je pokračování zrady Krista-
dal přednost veleradě z vatikánu a jeho poskokům.
Samson1
Když ti někdo řekne abys náledovala Jidáše, nebo skočila z okna tak to uděláš??? Ehmm
Zedad
Theodorá-Máriá P. Kuffa je slušný člověk. Myslíš si, že to o tobě budou také lidé říkat? Dosáhneš někdy jeho kvality?
Theodorá-Máriá
Z praxe ti pravím: SLušnáci bývají křiváci!

p.s. Ale uklidni se Zedadu. Vyjímky potvrzují pravidla viz:
primář z nemocnice v tomto filmu:

{new} ta chvile ten okamzik drama Válečný Československo 1981

Zedad
před 4 hodinami
Theodorá-Máriá P. Kuffa je slušný člověk. Myslíš si, že to o tobě budou také lidé říkat? Dosáhneš někdy jeho kvality?
Theodorá-Máriá
Theodorá-Máriá
Anton Čulen by měl dostat předběžnou vazbu.
Nemohl by více mást národ a dělat svatého z
heretika M.Kufu:
marian kufa - jeho hereze.wmv
johanika
Theodora-Maria, prosím Vás, nemiešajte sa do našich záležitostí, ak nás nechcete podporiť, nevyvolávajte zlo. Myslím si, že v Čechách máte dosť ľudí, ktorých by ste mali naprávať - napr. Tomáš Halík, riešte, prečo u vás dochádza k tak masívnej ateizácii ("V období let 1991–2001 klesl počet věřících v ČR o více než 1,2 milionu osob". cs.wikipedia.org/wiki/Náboženství_v_Česku).
Theodorá-Máriá
To je jednoduché. Když lezete s tím na sekci cz
tak reaguji. Rozdělte to a bude klid po pěšině./ máš klamnou představu o zlu/
johanika
před 16 minutami
Theodora-Maria, prosím Vás, nemiešajte sa do našich záležitostí, ak nás nechcete podporiť, nevyvolávajte zlo. Myslím si, že v Čechách máte dosť ľudí, ktorých by ste mali naprávať - napr. Tomáš Halík, riešte, prečo u vás dochádza k tak masívnej …More
To je jednoduché. Když lezete s tím na sekci cz
tak reaguji. Rozdělte to a bude klid po pěšině./ máš klamnou představu o zlu/
johanika
před 16 minutami
Theodora-Maria, prosím Vás, nemiešajte sa do našich záležitostí, ak nás nechcete podporiť, nevyvolávajte zlo. Myslím si, že v Čechách máte dosť ľudí, ktorých by ste mali naprávať - napr. Tomáš Halík, riešte, prečo u vás dochádza k tak masívnej ateizácii ("V období let 1991–2001 klesl počet věřících v ČR o více než 1,2 milionu osob". cs.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1bo%C5%BE…).
apredsasatoci
johanika Úprimne povedané, aj na Slovensku opustilo veľa ľudí rady rkc. Byt v súčasnosti v rkc je viac než nebezpečné. Ekumenizmus, ako evanjelium + modlenie sa v jednote s pohanom bergogliom, určite nie je Cesta Spasy!!!
johanika
Počet kresťanov na Slovensku klesol za uplynulých desať rokov (podľa sčítania obyvateľstva v roku 2011) rímskokatolíci o 361 000 veriacich, evanjelici o 57 000 a gréckokatolíci o 13 000. Ale treba podotknúť, že veľa ľudí sa Sčítania v roku 2011 nezúčastnilo a 10,6% obyvateľov odmietlo vyplniť kolónku vierovyznanie.
Nemyslím si, že máte bezvýhradnú pravdu. Mnohé veci sa nám nemusia páčiť, ale to …
More
Počet kresťanov na Slovensku klesol za uplynulých desať rokov (podľa sčítania obyvateľstva v roku 2011) rímskokatolíci o 361 000 veriacich, evanjelici o 57 000 a gréckokatolíci o 13 000. Ale treba podotknúť, že veľa ľudí sa Sčítania v roku 2011 nezúčastnilo a 10,6% obyvateľov odmietlo vyplniť kolónku vierovyznanie.
Nemyslím si, že máte bezvýhradnú pravdu. Mnohé veci sa nám nemusia páčiť, ale to ešte neznamená, že nie sme na ceste spásy. O spásu sa musí zaslúžiť predovšetkým každý z nás. Nemôžem za nejaké svoje zlyhanie obviňovať pápeža, či ekumenizmus...
apredsasatoci
Nejde o obviňovanie niekoho. Ide o to, aký Duch je za súčasnou rkc, o čom je ekumenizmus.... Pán Ježiš povedal: SKUMAJTE! DÁVAJTE SI POZOR, KTO NA VAS STAVIA!
Písmo nás Varuje pred poslednými časmi a aj hovorí čo máme robiť.