04:50
Agnus
13801

O co chodzi w gender? - abp Marek Jędraszewski

Opublikowany 16.11.2013 O ateizmie, nauce i wierze mówił 15 listopada w Pabianicach abp Marek Jędraszewski. Spotkanie w kościele NMP Różańcowej odbyło się w ramach cyklu "Dialogi młodych o wierze". …More
Opublikowany 16.11.2013
O ateizmie, nauce i wierze mówił 15 listopada w Pabianicach abp Marek Jędraszewski. Spotkanie w kościele NMP Różańcowej odbyło się w ramach cyklu "Dialogi młodych o wierze".
Spotkanie rozpoczęło się krótką modlitwą, po której prelekcję wygłosił abp Marek Jędraszewski. Jej temat "Ateizm urojony. Czy nauka musi być sprzeczna z wiarą?" został zaproponowany przez użytkowników facebookowego profilu "Dialogu młodych o wierze".
W drugiej części abp Jędraszewski odpowiadał na pytania zgromadzonych w kościele wiernych oraz przysłane za pośrednictwem internetu.
(4) O co chodzi w gender?
www.youtube.com/watch
Servum servorum Dei likes this.
Tadeusz Majoch
Komunizm i faszyzm przerodził się w nowe zło pod nową nazwą - gender ,LGBT itp. krzywdzi dzieci i młodzież niszcząc psychikę i osobowość młodego człowieka . Wszyscy dorośli którzy propagują i wprowadzają do Polski gender i LGBT lepiej byłoby dla was popełnić samobójstwo niż krzywdzić dzieci !!! w piśmie napisane jest uwiążcie sobie kamień młyński u szyi i skoczcie do morza niż macie propagować …More
Komunizm i faszyzm przerodził się w nowe zło pod nową nazwą - gender ,LGBT itp. krzywdzi dzieci i młodzież niszcząc psychikę i osobowość młodego człowieka . Wszyscy dorośli którzy propagują i wprowadzają do Polski gender i LGBT lepiej byłoby dla was popełnić samobójstwo niż krzywdzić dzieci !!! w piśmie napisane jest uwiążcie sobie kamień młyński u szyi i skoczcie do morza niż macie propagować gender i LGBT !!!!!
Agnus likes this.
Tadeusz Majoch and one more user like this.
Tadeusz Majoch likes this.
Polan likes this.