KDH nie je KBS. Čo tak napísať pastiersky list v duchu „Nevoliť KDH nie je hriech. KDH sa nerovná …

KDH nie je KBS. Čo tak napísať pastiersky list v duchu „Nevoliť KDH nie je hriech. KDH sa nerovná KBS. Voľby sú o hodnotách“. Je dobre známe, že sila KDH stojí na voličoch prevažne z regiónov Spiš a …More
KDH nie je KBS. Čo tak napísať pastiersky list v duchu „Nevoliť KDH nie je hriech. KDH sa nerovná KBS. Voľby sú o hodnotách“.
Je dobre známe, že sila KDH stojí na voličoch prevažne z regiónov Spiš a Orava vo vyššom veku. Sú to dobrí ľudia. Volia ale zvykovo. Pamätajú si keď ešte platilo „dobrý kresťan volí KDH”. A v tom je problém. Už to neplatí.
Hlinová KDH nie je o nič viac strana vhodná pre „dobrého kresťana” ako Kolárova Sme rodina. Tým nevravím, že Kolár je dobrá alternatíva, len ukazujem ako veľmi KDH opustilo svoj kurz. Po pravde, KDH bolo vždy neschopné osloviť voličov mimo farských spoločenstiev. Dnes však Hlinová KDH zlýhava aj v tom. Nevie povedať, či jej základným programom je stále hájiť v spoločnosti hodnoty ochrany života, pro rodinnej výchovy, národnej suverenity a slobody slova proti postupujúcej agresívnej politike zabíjania detí, sodomistickej gender výchovy, bezhraničného globalizmu a štátnej totality v mene politickej korektnosti.
Predseda KDH komunikuje iný …More
Janka S.
KDH sa pekne vyfarbili, pridali sa k tvrdým liberálom, a predsa, koľkí naivní kresťania ich pôjdu voliť? Keď vidím toho pokrytcu Hlinu stúpa mi žlč. Neskutočné, čo predvádzajú,...
Áno urobili tak ako to urobili. Najprv treba odstrániť zo spoločnosti zlodejinu. Všetci zlodeji na SK sa zrazu schovávajú za kríž a proti potratom. Páči sa ti , že zrazu všetci zbohatlíci sa oháňajú krížom.? Je to len preto aby si udržali postavenie a mohli ďalej kradnúť. Čo to nevidíš? To že sa pridali KDH na stranu liberálov,neznamená že idú súhlasiť s LGBT a s potratmi. Je treba tvrdo bojovať …More
Áno urobili tak ako to urobili. Najprv treba odstrániť zo spoločnosti zlodejinu. Všetci zlodeji na SK sa zrazu schovávajú za kríž a proti potratom. Páči sa ti , že zrazu všetci zbohatlíci sa oháňajú krížom.? Je to len preto aby si udržali postavenie a mohli ďalej kradnúť. Čo to nevidíš? To že sa pridali KDH na stranu liberálov,neznamená že idú súhlasiť s LGBT a s potratmi. Je treba tvrdo bojovať proti LGBT .Pamätáš sa niekedy predtým, že by Zlodej a zbohatlík Blanár zo Smeru, ktorý s Podmanickým zo Smeru vlastnia v okolí Žiliny firmy a majetky o ktorých sa ti môže len snívať, bojovali proti potratom? Pamätáš? Ja nie !do kelu.A Harabín...tiež nie. Najprv dajme zlodejom to čo im patrí a potom pôjde aj LGBT kade ľahšie.
Caesar
Ono je to tak, KDH nikdy nehajilo krestanstvo a vzdy boli s najvacsími zlodejmi a rabovacmi, ako bol sorosovec Dzurinda s Miklosom.
KDH je satanova strana! Psychopatovi Hlinovi ide len o to, aby sa dostal k valovom a mohol kradnut, ako to robili za Dzrurindu.
Kazdy, kto je pri valovoch, si sem tam nieco pre seba, to bolo aj za komunistov, kto kde robil, si nieco aj pre seba prilepsil a nikdy …More
Ono je to tak, KDH nikdy nehajilo krestanstvo a vzdy boli s najvacsími zlodejmi a rabovacmi, ako bol sorosovec Dzurinda s Miklosom.
KDH je satanova strana! Psychopatovi Hlinovi ide len o to, aby sa dostal k valovom a mohol kradnut, ako to robili za Dzrurindu.
Kazdy, kto je pri valovoch, si sem tam nieco pre seba, to bolo aj za komunistov, kto kde robil, si nieco aj pre seba prilepsil a nikdy nikomu nic nechybalo.
Ale KDH, PS, Ó-LajNO, SaS to su tí najhorsí ZLODEJI a RABOVACI, aky vobec tato zem nosila a SMERaci im nesiahaju ani po clenky!
Vsetci maju povod u dzurindu.
Toto je politologický web? Všiml jsem si, že bratři Slováci jsou někdy příliš zpolitizovaní, Když jsem jel na Slovensko, tak mne šokovalo u silnic množství obrovských plakátů politických lídrů... A prohlášení skromného Caesara - "KDH je satanova strana!" je opravdu zábavné. Kdy podával pan satan registraci?
Segal
Kalisráte, starej se o to, abys přestal lhát. 👿👹👺💀☠👻👽👾🤡💩
Motto Segala: "Budiž smajlík"
Coburg
KDH bolo založené na uspokojenie kresťanov, že majú svoju stranu. Naivní voliči si mysleli, že KDH ich povedie v spoločenskom a politickom živote evanjeliovým smerom. Bola to len a len maska, ktorú KDH od začiatku nosí. Pritom je to však už len "potemkinova dedina" kresťanstva, bezobsažná "drapéria".
Caesar
A ked bol Hlina s blaznom z Trnavy v zidovízii TA3, tak dostali divacku otazku, aby povedali 10 Bozích prikázaní, no ani jeden nevedel ani ceknut.

Kresťanský kabaret v podaní Hlinu s Matovičom. www.youtube.com/watch
Totálny prešľap! „Kresťan“ Hlina nedokázal povedať desať Božích prikázaní (Video)
magazin1.sk/totalny-preslap…
AutorPosted on29. septembra 2019
Time to Read:1 min-201words
More
A ked bol Hlina s blaznom z Trnavy v zidovízii TA3, tak dostali divacku otazku, aby povedali 10 Bozích prikázaní, no ani jeden nevedel ani ceknut.

Kresťanský kabaret v podaní Hlinu s Matovičom. www.youtube.com/watch
Totálny prešľap! „Kresťan“ Hlina nedokázal povedať desať Božích prikázaní (Video)
magazin1.sk/totalny-preslap…
AutorPosted on29. septembra 2019
Time to Read:1 min-201words
Šéf Kresťanskodemokratickej strany KDH Alojz Hlina, ktorý sa už dnes spája s neoliberálnymi stranami, ktoré podporujú LGBTI alebo migráciu si urobil totálny trapas v priamom prenose.

Na otázky od divákov najprv odpovedal, že s liberálmi sa musíme naučiť žiť a preto s nimi bude spolupracovať. To najlepšie však prišlo na záver, kedy sa jeden z divákov opýtal, či dokážu povedať desatoro alebo desať Božích prikázaní. Šéf KDH by mal toto vedieť povedať o polnoci. Bohužiaľ nedokázal povedať ani jedno. A tento človek hľadá veriacich voličov.
johanika
Veľmi dobre napísané.
Bohužiaľ, často pri počúvaní správ na rádii Lumen, resp. programu pred "Anjel Pána" mám pocit, akoby niekto z tohto rádia chcel, aby sme všetci volili KDH, resp. liberálov.
A opäť akoby platilo to, čo je písané v prvých riadkoch tohto článku: "sila KDH stojí na voličoch prevažne z regiónov Spiš a Orava vo vyššom veku. Sú to dobrí ľudia. Volia ale zvykovo. Pamätajú si keď …More
Veľmi dobre napísané.
Bohužiaľ, často pri počúvaní správ na rádii Lumen, resp. programu pred "Anjel Pána" mám pocit, akoby niekto z tohto rádia chcel, aby sme všetci volili KDH, resp. liberálov.
A opäť akoby platilo to, čo je písané v prvých riadkoch tohto článku: "sila KDH stojí na voličoch prevažne z regiónov Spiš a Orava vo vyššom veku. Sú to dobrí ľudia. Volia ale zvykovo. Pamätajú si keď ešte platilo „dobrý kresťan volí KDH” A v tom je problém. Už to neplatí."
Správne navrhuje pán Čulen, že voličov je potrebné usmerniť. Je potrebné im konkrétne povedať aj pastierskym listom, že dnešné KDH nie je takým dobrom pre túto spoločnosť, ako si myslia.
ekans
i KBS je poplatná skupině lidí kteří ji živí
Caesar
Slobodomurári založili KDH
zoznam priateľov štátu Izrael (podporovateľov sionizmu)
afinabul.blog.cz/1602/slobodomurari-zalozili-kdh
Ďalšou zaujímavosťou je, že Figeľ a viacerí poslanci sú členmi - Skupiny priateľov so štátom Izrael (Sionizmu). Sionizmus je viera vo vyvolenosť Židovského národa, ktorý neuznáva iné náboženstva ako Judaizmus. Je ostro proti kresťanstvu a taktiež neuznáva ani Ježiša …More
Slobodomurári založili KDH
zoznam priateľov štátu Izrael (podporovateľov sionizmu)
afinabul.blog.cz/1602/slobodomurari-zalozili-kdh
Ďalšou zaujímavosťou je, že Figeľ a viacerí poslanci sú členmi - Skupiny priateľov so štátom Izrael (Sionizmu). Sionizmus je viera vo vyvolenosť Židovského národa, ktorý neuznáva iné náboženstva ako Judaizmus. Je ostro proti kresťanstvu a taktiež neuznáva ani Ježiša Krista. Je zaujímavé, ako môže byť člen strany KDH (kresťansko demokratické hnutie) členom organizácie ktorá neuznáva základne piliere ich strany.

Vysvetlením by bol jedine komentár otca Eirene.
gloria.tv/video/7KagRxLfbeoiBUDF6uybD14CQ
Peter(skala) likes this.
Ale to snaď nie
Blahovec01 likes this.
KBS odporúčajú, aby sa kresťania rozdali uuuplne. A dali sa rozobrať na orgány. Samozrejme v mene lásky a porozumenia. Pretože pani lekári a farmaceutický priemysel tiež konajú zadara.
ekans likes this.
Po pravde, KDH bolo vždy neschopné osloviť voličov mimo farských spoločenstiev. Dnes však Hlinová KDH zlýhava aj v tom. Nevie povedať, či jej základným programom je stále hájiť v spoločnosti hodnoty ochrany života, pro rodinnej výchovy, národnej suverenity a slobody slova proti postupujúcej agresívnej politike zabíjania detí, sodomistickej gender výchovy, bezhraničného globalizmu a štátnej …More
Po pravde, KDH bolo vždy neschopné osloviť voličov mimo farských spoločenstiev. Dnes však Hlinová KDH zlýhava aj v tom. Nevie povedať, či jej základným programom je stále hájiť v spoločnosti hodnoty ochrany života, pro rodinnej výchovy, národnej suverenity a slobody slova proti postupujúcej agresívnej politike zabíjania detí, sodomistickej gender výchovy, bezhraničného globalizmu a štátnej totality v mene politickej korektnosti.

Predseda KDH komunikuje iný postoj. Dohodneme sa aj s čertom, len aby sme sa dostali ku korytu. Sme strana oportunistov. Náš nový nepriateľ nie je v oblasti hodnôt a anti-kultúry smrti, ale je to každý politický oponent čo nám berie hlasy. Fico, Kotleba, Kuffa a Harabín. Všetci sú „zlo“ a so zlom sa nejedná. Zato sodomisti a vrahovia neviniatok sú pre KDH preferovaní budúci partneri. Nemýľme sa, dnešnej KDH nezáleží na kresťanských hodnotách. Riadia ju oportunisti a ako takí neveria, že hodnoty dokážu osloviť ľudí. Veria len v politický kalkul. Teraz sa snažia morálne signalizovať liberálom v nádeji, že KDH dostanú do budúcej vlády.


Vyznačil som 3 najznámejšie dôvody, prečo človek pácha hriech, či už ide o politiku alebo inu oblasť života:

1."korektnosť"
2."koryto"
3."hlasy"

1."odmietnutie kríža" - aby sa nepovedalo, aby sme neboli moralisti, aby nám neublížili
2."Pôžitok za každu cenu" - aby sme neprišli o výhody, pôžitky...
3."Uznanie nad poznaním" - aby sme nikomu neslužili, neboli podriadení, ale aby nás oslavovali
MENTÁLNY SVET KAVIARNE - lIBERáLI

1. „Keď niekto povie: „Som hrdý, že som Slovák“, naskakuje mi husia
koža.”
Štefan Hríb, novinár

2. „Fašizmus je nenávisť ku všetkému západnému, Európskej únii a
Spojeným štátom.”
Mikuláš Sliacky, novinár

3. „Voliči ĽSNS sú rovnakí fašisti, ako ĽSNS.”
Monika Beňová, politička

4. „Štúr bol antisemita a Vajanský iba zaprdený hlupák.”
Michal Havran, protestant…More
MENTÁLNY SVET KAVIARNE - lIBERáLI

1. „Keď niekto povie: „Som hrdý, že som Slovák“, naskakuje mi husia
koža.”
Štefan Hríb, novinár

2. „Fašizmus je nenávisť ku všetkému západnému, Európskej únii a
Spojeným štátom.”
Mikuláš Sliacky, novinár

3. „Voliči ĽSNS sú rovnakí fašisti, ako ĽSNS.”
Monika Beňová, politička

4. „Štúr bol antisemita a Vajanský iba zaprdený hlupák.”
Michal Havran, protestantský teológ a moderátor RTVS

5. „Rada žijem v krajine, v ktorej stretávam čoraz viac ľudí inej
rasy a LGBTI páry, ktoré sa držia za ruky.”
Kristína Farkašová, herečka

6. „Nebláznite! Emigrantov potrebujeme zo všetkých krajín EÚ najviac.”
Ivan Mikloš, politik, poradca Ukrajinského prezidenta Porošenka

7. „Stotožňujem sa s tým, že Soros je jedným z najväčších
filantropov a šíriteľov demokracie."
Maroš Kramár, herec

8. „Islam zásadným spôsobom sformoval Európsku kultúru.”
Michal Havran

10. „Jediný anjel, ktorý tu je, je Andrej Kiska.”
Juraj Kemka, herec

11. "Ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom."
Andrej Kiska ako prezident SR

12. „SaS a Andrej Kiska, sú jediné svetlé body na konci tunela.“
Lucia Nicholsonová, politička SAS

13. „Máme unikátnu príležitosť rozšíriť kresťanskú Európu o
migrantov, ktorí sa stanú kresťanmi, lebo vidia v nás skvelý príklad.“
Vladimír Krčméry, lekár a vedec

14. „Utečenec, ktorý príde do Talianska, je aj našim utečencom.”
Andrej Kiska ako prezident

15. „Slovensko prinieslo korupciu do Európskej únie.” Iveta
Radičová, politička

16. „Spávam omnoho spokojnejšie, odkedy sme členmi NATO.”
Juraj Droba, politik SAS

17. „Slováci od roku 1993 nepochopili, čo znamená členstvo v NATO.”
Magda Vášáryová, politička, herečka

18. „Agresivita proti Líbyi je mi milšia ako opustenie východného krídla
NATO.”
Juraj Smatana, učiteľ, asistent poslanca Budaja

19. „Na festivale Pohoda sa nefetuje, nie sú tu žiadne orgie.
Politickú kampaň sme na Pohode nikdy nedovolili.”
Michal Kaščák, hlavný organizátor festivalu Pohoda

20. „Atentáty z Nice, Paríža a iných európskych miest sú dôkazom
životaschopnosti kozmopolitnej kultúry a európskej identity.“
Michal Havran

21. "Vysvetľovať, že nie som Sorosov agent? To je ako vysvetľovať,
že nie som z Marsu."
Zuzana Čaputová, prezidentka

22. "Kto vidí partnera v Rusku, je padnutý na hlavu alebo agent Kremľa."
Peter Schutz, redaktor SME

23. "Nie každá vojna je chybou a zločinom."
Štefan Hríb o vojne v Iraku 2003

24. "Aj pedofil má právo na život bez predsudkov a odsudzovania."
Jakub Filo, SME

25. "Pedofília nie je zločin."
Denník SME

26. „Fakt, že ste tu desať dní po vašej inaugurácii, je silným
signálom vašej osobnej oddanosti tejto Aliancii, partnerom a
spojencom,“
Jens Stoltenberg, generálny tajomník NATO o účasti Čaputovej na
samite NATO

27. "Úplne sa stotožňujem so sankciami voči Rusku a som za ich
zotrvanie. NIE návratu kompetencií národným štátom, som zástancom
ďalšej integrácie."
Zuzana Čaputová, prezidentka

28. "Mali by sme prijať aspoň zopár tisícok utečencov."
Andrej Kiska, predseda strany Zaľudí

29. "Utečencov by sme zvládli, migrácii sa nedá brániť."
Elena Gallová Krieglerová, poradkyňa Zuzany Čaputovej

30. "USA sú najsilnejšia krajina sveta. Majú najmocnejšiu armádu,
najvyspelejšiu ekonomiku, ale aj potrebný pocit zodpovednosti za
chod sveta. Je šťastím pre svet, že Amerika je takáto."
Štefan Hríb, šéfredaktor týždeň
dyk likes this.
dyk likes this.