Szok! Papież Franciszek uderza w Jana Pawła II. Czy pozbawi go świętości?

Zdumiewający atak papieża Franciszka na Jana Pawła II sprzed kilku dni to nie przypadek. Argentyńczyk prowadzi „dwojtylizację” Watykanu. Dał nawet zielone światło dywagacjom czy przypadkiem Janowi …
Konflikty między kardynałami i ich różnice zdań to we współczesnym Kościele oczywiste fakty, a tu jeszcze mamy bardzo osobliwy konflikt między papieżami; obecnym Franciszkiem i nieżyjacym już Janem Pawłem II kanonizowanym przez tegoż Franciszka.
Chyba nie doceniamy przebiegłości wrogów Katolickiej Wiary. Jeżeli wybrano Papierza Polaka, to przeciwnicy wewnątrz Kościoła mieli swoje plany, które się nie spełniły, bo Jan Paweł II był naprawdę Maryjny, dlatego strzelano do Niego, ale Matka Boża prowadziła kulę.
W dzisiejszych czasach wszechobecnych mediów będących głownie w rękach demona możliwe są różne przekręty. Jeżeli by cofnięto kanoniza…More
Chyba nie doceniamy przebiegłości wrogów Katolickiej Wiary. Jeżeli wybrano Papierza Polaka, to przeciwnicy wewnątrz Kościoła mieli swoje plany, które się nie spełniły, bo Jan Paweł II był naprawdę Maryjny, dlatego strzelano do Niego, ale Matka Boża prowadziła kulę.
W dzisiejszych czasach wszechobecnych mediów będących głownie w rękach demona możliwe są różne przekręty. Jeżeli by cofnięto kanonizację Jana Pawła II, to by było największe uderzenie w Kościół Katolicki w Polsce. Skutki tego były by nie do wyobrażenia.
baranek
To nie tylko atak na JPII, na Jego nauczanie,(co zrobiono z Papieską Akademią Życia?)nie tylko atak na rodzinę, Tradycję , lecz takze częśc skomasowanego ATAKU NA POLSKĘ!
Przypominam sobie czytane niegdys(w latach 90-tych) orędzia Matki Boźej(Naju? Ks Gobbi?):
"Bądźcie wierni Papieźowi, TEMU Papieźowi!"
Wtedy mnie to niezmiernie zdziwiło, no bo dlaczego "temu Papiezowi", przeciez wtedy nie bylo …More
To nie tylko atak na JPII, na Jego nauczanie,(co zrobiono z Papieską Akademią Życia?)nie tylko atak na rodzinę, Tradycję , lecz takze częśc skomasowanego ATAKU NA POLSKĘ!
Przypominam sobie czytane niegdys(w latach 90-tych) orędzia Matki Boźej(Naju? Ks Gobbi?):
"Bądźcie wierni Papieźowi, TEMU Papieźowi!"
Wtedy mnie to niezmiernie zdziwiło, no bo dlaczego "temu Papiezowi", przeciez wtedy nie bylo antypapieza.
Teraz rozumiem to orędzie!
W Tre Fontane Matka Boża powiedziała do Brunona, że: Kościół doświadczy wielkiego prześladowania, że niektórzy porzucą kapłaństwo, że będą skandale, zdrady, a on sam znajdzie niezrozumienie. Najbardziej bolesne ataki na Kościół pochodzą od tych, którzy trwają w grzechu, chociaż sami uważają się za członków Kościoła. W swoim życiu nie kierują się nauką Chrystusa, ale własnymi egoistycznymi …More
W Tre Fontane Matka Boża powiedziała do Brunona, że: Kościół doświadczy wielkiego prześladowania, że niektórzy porzucą kapłaństwo, że będą skandale, zdrady, a on sam znajdzie niezrozumienie. Najbardziej bolesne ataki na Kościół pochodzą od tych, którzy trwają w grzechu, chociaż sami uważają się za członków Kościoła. W swoim życiu nie kierują się nauką Chrystusa, ale własnymi egoistycznymi upodobaniami. Gorszącym przykładem swojego życia i głoszeniem błędnej nauki wielu prostych ludzi wprowadzają na drogę prowadzącą do zguby wiecznej. To są najwięksi prześladowcy Kościoła. W świętej owczarni Kościoła są jak drapieżne wilki w owczych skórach.
----

Jest smutne to, że Jan Paweł II jest dalej atakowany na na tej stronie i to przez tych, co uważają się za Katolików, taką mam nadzieję, że są Katolikami.
Jeżeli tak, to proszę jeszcze raz rozważyć słowa Jezusa:
Św. Jana 8:7
A kiedy w dalszym ciągu Go pytali, podniósł się i rzekł do nich: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień.

Efezjan 4:29-31
"Niech nie wychodzi z waszych ust żadna mowa szkodliwa, lecz tylko budująca, zależnie od potrzeby, by wyświadczała dobro słuchającym.
I nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego, którym zostaliście opieczętowani na dzień odkupienia.
Niech zniknie spośród was wszelka gorycz, uniesienie, gniew, wrzaskliwość, znieważenie - wraz z wszelką złością.
"
----
Obecnie dyskusja, który Kościół jest lepszy ? - staje się bezprzedmiotowa, bo metodą "poniżej pasa" wrogowie Katolickiej Wiary uderzą we wszystkich kapłanów Kościoła Katolickiego.
Już z wielkim hukiem zwalono pomnik księdza Jankowskiego bez udowodnienia pomówień na Niego.
To by diabeł miał wielką ucztę, jakby zaczęto zwalać pomniki Jana Pawła II, a jest ich dużo w Polsce.
Bardzo proszę wszystkich o poskromienie własnych racji tych co jeszcze wierzą, by zachowali rozwagę w wydawaniu krzywdzących opinii o kapłanach.
Jeżeli przyjdzie ten czas, kiedy stanę przed Stwórcą, to co powiem ?
wacula
Karol Wojtyła Przypominał, że obowiązkiem człowieka jest realizacja planu Bożego – przekazywanie życia aż po kres czasów. Ludzie nie rozumieją wielkości daru otrzymanego od Boga i obdarzeni wolnością mogą w tym planie uczestniczyć, ale niestety mogą go również odrzucić. Przecież nasze pokolenie jest świadkiem degradacji i desakralizacji rodziny i wiary w świętych w niebie . Innymi słowy Karol …More
Karol Wojtyła Przypominał, że obowiązkiem człowieka jest realizacja planu Bożego – przekazywanie życia aż po kres czasów. Ludzie nie rozumieją wielkości daru otrzymanego od Boga i obdarzeni wolnością mogą w tym planie uczestniczyć, ale niestety mogą go również odrzucić. Przecież nasze pokolenie jest świadkiem degradacji i desakralizacji rodziny i wiary w świętych w niebie . Innymi słowy Karol Wojtyła był przekonany, że każdy człowiek stworzony jest dla nieba i dlatego może być święty. Uważał, że świętość jest prosta, że jest zwykłym posłuszeństwem Woli Bożej, papież Karol Wojtyła jest świętym w niebie na WIEKI nie na ziemi........
mk2017 and one more user like this.
mk2017 likes this.
PiotrM likes this.
m.rekinek