05:31

Laboratorní důkaz, že koronavir je z laboratoře - vojenská zbraň hromadného ničení

MUDr. Soňa Peková PhD., Kladno. 18.3.2020. Nedávno přejmenovaný na Covid-19. ...V rozhovoru Dr. Peková vysvětlila, že viry obecně se skládají z RNA řetězců, které mají tendenci mutovat, měnit se, …More
MUDr. Soňa Peková PhD., Kladno. 18.3.2020. Nedávno přejmenovaný na Covid-19. ...V rozhovoru Dr. Peková vysvětlila, že viry obecně se skládají z RNA řetězců, které mají tendenci mutovat, měnit se, slučovat a pozměňovat, a to především v těch úsecích RNA, které se starají o tvorbu proteinů. V této oblasti RNA probíhají tedy změny natolik dynamicky, že vliv přírody je přirozený a mutace pocházející z přírodních cyklů jsou nejčastější formou mutací. Ovšem každý virus a každá jeho RNA má něco, čemu by se dalo říkat “velín”, tedy řídící stanoviště, které kontroluje mutace probíhající ve zbytku RNA. Tato oblast RNA na samotném začátku šroubovice by se dala přirovnat k jakémusi bootovacímu sektoru na disku počítače, ze kterého se zavádí samotný operační systém. V podstatě si to lze představit jako BIOS rozhraní. A když se biologové podívají na tento úsek RNA, tak prostě něco najednou nehraje.
Řídící centrum RNA Coronaviru vypadá, jako kdyby to tam někdo všechno převrátil vzhůru nohama a …More
Samson1
Svatý Michaeli archanděli braň nás v boji.......svrhni Satana a jiné zlé duchy i s koronavirem, kteří ke zkáze duší světem obcházejí Božskou mocí do propasti pekelné. Amen.