Sarah odporuje Gänsweinovi: „Schválený vol kompletný rukopis“

Kardinál Sarah vydal 14. januára dve vyhlásenia o svojej knihe o celibáte. Prvý spomína, ako k tomu došlo (Talianskemu a Francúzskemu ) tlačové vyhlásenie). Druhé vyhlásenie potvrdzuje, že kniha,…
dorka2
www.stjoseph.cz/denni-obnova-ro…

Nejsladší Spasiteli, u nohou Tvých pokorně klečíce, obnovujeme zasvěcení své rodiny Tvému Nejsvětějšímu Srdci. Buď stále naším Králem, úplně a zcela důvěřujeme v Tebe, Tvůj duch ať proniká naše myšlenky a naše přání, naše řeči i skutky. Žehnej našim podnikům, buď účasten našich radostí i našich strastí a našich prací. Uděl nám, abychom Tě vždy lépe poznávali, …More
www.stjoseph.cz/denni-obnova-ro…

Nejsladší Spasiteli, u nohou Tvých pokorně klečíce, obnovujeme zasvěcení své rodiny Tvému Nejsvětějšímu Srdci. Buď stále naším Králem, úplně a zcela důvěřujeme v Tebe, Tvůj duch ať proniká naše myšlenky a naše přání, naše řeči i skutky. Žehnej našim podnikům, buď účasten našich radostí i našich strastí a našich prací. Uděl nám, abychom Tě vždy lépe poznávali, Tebe více milovali a neúnavně Tobě sloužili. Kéž zaznívá po celém světě jediný hlas: Budiž milováno, ctěno, slaveno vždy a všude vítězné Srdce Ježíšovo. Amen.
Lola123456 and one more user like this.
Lola123456 likes this.
ekans likes this.
Radši sem dej ten rukopis csk.news a neokuřuj spekulacemi omáčku kolem. Rád se podívám o čem je psáno. Celibát má samozřejmě smysl napříč náboženstvími a stejně tak v ŘKC. Není to ale nařízení od Boha ale DAR s kterým je třeba zacházet citlivě...
Odpoveď pre Bernadetu Malinku: Nemám záujem diskutovať s niekym, kto je plný nenávisti proti RKC, kto s hnevom napáda oponenta, nemá v sebe božieho ducha.
Ty si ma zablokovala prvá. Od začiatku nemôžem dať žiaden koment pod tvoje bludy. Ani netreba, nečítam tvoje výtvory.
Lolo, mohla bys mi podrobněji osvětlit tento svůj komentář a jak podle něj jednáš a jak získáváš odpustky? Děkuji za osobní svědectví.
-----------------------------------------------
Lola123456
3. lis 2019
Čo sú to odpustky a ako im mám porozumieť?
Odpustky sú pokladom Cirkvi, zhromaždeným obetou Ježiša Krista a svätcov, ktorí robili pokánie aj keď ho pre seba nepotrebovali. My môžeme teraz …More
Lolo, mohla bys mi podrobněji osvětlit tento svůj komentář a jak podle něj jednáš a jak získáváš odpustky? Děkuji za osobní svědectví.
-----------------------------------------------
Lola123456
3. lis 2019
Čo sú to odpustky a ako im mám porozumieť?
Odpustky sú pokladom Cirkvi, zhromaždeným obetou Ježiša Krista a svätcov, ktorí robili pokánie aj keď ho pre seba nepotrebovali. My môžeme teraz čerpať z toho pokladu pre seba /plnomocné odpustky/ alebo pre duše v očistci.
Kallistratos, tu som iba vysvetlila, čo sú odpustky. Tie sa dajú čerpať podľa pokynov RKC, cirkev vyhlási napr. možnosť získať plnomocné odpustky na nedeľu Božieho milosrdenstva to je 2 nedeľa po Veľkej Noci za určitých podmienok-sv. spoveď, sv. prijímanie, modlitba na úmysel sv. Otca a nejaká modlitba pred obrazom Božieho milosrdenstva napr. korunka Božieho milosrdenstva. Je veľa takých …More
Kallistratos, tu som iba vysvetlila, čo sú odpustky. Tie sa dajú čerpať podľa pokynov RKC, cirkev vyhlási napr. možnosť získať plnomocné odpustky na nedeľu Božieho milosrdenstva to je 2 nedeľa po Veľkej Noci za určitých podmienok-sv. spoveď, sv. prijímanie, modlitba na úmysel sv. Otca a nejaká modlitba pred obrazom Božieho milosrdenstva napr. korunka Božieho milosrdenstva. Je veľa takých možnosti, keď sa dajú získať napr. aj ten kto sa každý deň modlí klasický ruženec, alebo kto si urobí hodinovú adoráciu pred Najsvätejšou sviatosťou oltárnou a pod.
@Lola123456, ja si tiež zablokujem všetkých, čo mi nevyhovujú, aby mi nik nemohol kafrat do kapusty a budem si písať len ja. Tak sa vám to páči? Tak nech sa páči.. zostaňte si v svojich omyloch a ľudských mienkach..
Ešte veľa neviem, to máš pravdu, tak ako by som mala, ale ani som nič nepísala o kňažkach!!
Zato ty sa vyjadrovať môžeš lebo ty máš základy cirkvi od čias apoštolov v malíčku.. hm..
Problém by ani tak nebol v tom že by cirkev zrušila celibát, problémom je dôvod.. kňazi si nevedia rady s nečistotou, pedofíliou, homosexualitou a inými zvrátenosťami a tak im dajú možnosť ženiť sa. Žiaľ, pokým sa neobratia, hresit budú ďalej..
Ladislav Bajza likes this.
Ladislav Bajza likes this.
Bernadetta-Oni sa boja pravdy a preto ju nenávidia. Chcú sa pred ňou ukryť,chcú mať od nej pokoj,lebo ich usvedčuje a oni chcú mať pokoj. Ale kto si chce takto svoj život zachrániť,ten ho stratí.
Ester J B H and one more user like this.
Ester J B H likes this.
BernadettaJaMalinka likes this.