apredsasatoci
Nedá sa slúžiť dvom pánom!
Libor Halik
Církevní historik Roberto de Mattei, ředitel Corrispondenza Romana, to vyjádřil otevřeně: Uvnitř církve existují v této chvíli dvě náboženství - první je katolicismus věrný neměnnému učitelskému úřadu; druhé je náboženství amazonské, které si klade za cíl reinterpretovat dogmata a víru prvního článku víry o Bohu Stvořiteli nebe a země: Jedná se ve skutečnosti o bludy panteismu starého i modern…More
Církevní historik Roberto de Mattei, ředitel Corrispondenza Romana, to vyjádřil otevřeně: Uvnitř církve existují v této chvíli dvě náboženství - první je katolicismus věrný neměnnému učitelskému úřadu; druhé je náboženství amazonské, které si klade za cíl reinterpretovat dogmata a víru prvního článku víry o Bohu Stvořiteli nebe a země: Jedná se ve skutečnosti o bludy panteismu starého i moderního, které byly v církvi opakovaně odsouzeny, a nyní jsou znovu představovány jako návrhy synodního Instrumentum laboris. Těm, kteří je schvalují, bylo adresováno obvinění profesora de Mattei z polyteismu, přesněji řečeno z polydémonismu, protože všichni bohové pohanů jsou démoni (Žalm 95,5). Z toho plyne závěr: V církvi nemohou existovat dvě náboženství a de Mattei vyzývá kardinály a biskupy, kteří jsou ještě katoličtí, aby pozvedli hlas proti tomuto skandálu.
BernadettaJaMalinka and one more user like this.
BernadettaJaMalinka likes this.
Joske likes this.
Libor Halik
Teraz je potrebné to amazonské pohanstvo z vnútra Katolíckej cirkvi (aj z ostatných denominácií) odstrániť, vypudiť, vyhnať svinským krokom.
ľubica and one more user like this.
ľubica likes this.
Mates5485 likes this.
Libor Halik
Museli by začať pokánim už od 2. Vatik.koncilu., čo by znamenalo napr. zrušiť svätorečenie JPII .. tam sa totiž toto zpohanstene šialenstvo new age začalo..
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
apredsasatoci likes this.
Libor Halik
Áno, je treba zrušiť svatorečenie Jána Pavla II. a zrušiť blahorečenie praktikujúceho homosexuála s homosexuálnymi prostitutmi pápeža Pavla VI. Taktiež zrušiť svatorečenie pápeža Jána XXIII. agenta slobodomurárov a nepriatela Panny Márie Fatimskej. Pre @BernadettaJaMalinka
Mates5485 and 2 more users like this.
Mates5485 likes this.
BernadettaJaMalinka likes this.
apredsasatoci likes this.
ľubica and one more user like this.
ľubica likes this.
Mates5485 likes this.
Libor Halik likes this.