Language
10 17 5.8K
m.rekinek

,,Ks. Grzegorz Śniadoch: Zbliżają się czasy ostateczne. Musimy zachować Wiarę i moralność katolicką…

W wykładzie pt. „Kościół walczący w służbie Chrystusa Króla. Nasza walka w czasach ostatecznych” wygłoszonym podczas Kongresu dla Społecznego Panowania Chrystusa Króla, ksiądz Grzegorz Śniadoch z …
Nemo potest duobus dominis servire ! mentioned this post in ,,Ks. Grzegorz Śniadoch: Zbliżają się czasy ostateczne. Musimy zachować Wiarę i moralność katolicką….
Quas Primas
Ks. Śniadoch jest jednym z NIELICZNYCH, którzy głoszą Chrystusową Ewangelię. Jeden z niewielu, który nie boi się mówić prawdy.
Zapraszam do zapoznania się z kazaniami ks. Grzegorza:
ALBUM Z KAZANIAMI KS. ŚNIADOCHA
Quas Primas
Również o tym wspominał ks. Śniadoch w tym wykładzie.

Św. Pius X w swojej Encyklice + ODNOWIĆ WSZYSTKO W CHRYSTUSIE - E SUPREMI APOSTOLATUS, niejako prorokował o naszych czasach.
Tak pisał:
"Kto się istotnie nad tym zastanowi, ten się musi słusznie zatrwożyć, czy czasem ta przewrotność umysłów nie jest pewną próbką i już jakby początkiem nieszczęść, które są przeznaczone czasom …
More
Quas Primas
Ks. Śniadoch w tym wykładzie powiedział również takie słowa:

"Nadchodzi czas żniw moi drodzy... i czas podziałów w samym Kościele na nierządnicę i Niewiastę. Wchodzimy w fazę, kiedy zaczną się walki bez pardonu, kiedy PRAWDZIE będzie się nakładać pęta!
Kiedy będą nam kneblowane usta.
Czas głoszenia DWÓCH Ewangelii - w jednej Bóg ma upodobanie w grzechu a w drugiej - brzydzi się grzechem......
More
Lech42
Witaj m.rekinek. Dzięki za artykuł o ks. Śniadochu, o jednym z nielicznych prawdziwych kapłanów.
Tymoteusz
„Ksiądz Śniadoch przypomniał również stanowisko antymodernistycznego kardynała, który w latach 30. XX wieku mówił, że moderniści chcą wykorzystać Stany Generalne Kościoła (sobor) do wprowadzenia w życie nowej rewolucji, na wzór tej francuskiej z XVIII wieku.

Po Soborze Watykańskim II dwaj kardynałowie moderniści określili go mianem roku 1789 w Kościele, a nawet rewolucją październikową w … More
Michał Lech
Zachować Wiarę i moralność katolicką!
Bardzo lubię słuchać ks. Śniadocha. Jeden z nielicznych kapłanów, który wyjaśnia ludziom prawdy wiary oraz wyjaśnia błędy i kryzys w Kościele. Aaaa.... i nie mydli wiernym hasłami typu: "Bóg cię kocha", "Jezus jest miłosierny", "piekła nie ma" itp.
Anieobecny
Uderz w pasterza, a owce się rozproszą...
...że zacytuję:

,,Co robić wobec zbliżających się rozstrzygnięć? - Zachować Wiarę i moralność katolicką!"
...nie łatwe to, nie łatwe
turysta569
Anieobecny 6 minuty temu
Gdzież pasterze grzmiący z ambon...?
Ku przestrodze, ku dusz ratowaniu...------ HI HI HI HI FAJNIE NAPISALES ALE WIEKSZOSC PASTERZY TO SAMA BY SIE GDZIES UKRYLA ZE BY ICH TEN KATAKLIZM OMINAL NA SAMA MYSL O PIEKLE DRZA
Anieobecny
Gdzież pasterze grzmiący z ambon...?
Ku przestrodze, ku dusz ratowaniu...

Czy to już katakumb czas...?