biniobill
@Weronika.S
niektórzy chcieliby, aby zło panoszyło się w nieskończoność. Pismo Święte stwierdza: ,,będzie jak za dni Noego i Lota,,
---------------------

To o czym mówisz to definitywny koniec znanego nam wszechświata. Nie sądzę żeby Bóg pokarał ludzkość jeszcze raz jako nauczkę. Jeżeli miałoby się tak stać miałby ku temu sposobność setki razy a przynajmniej po tym co się stało w XX w.
Weronika.S
@biniobill Apokalipsa mówi o oczyszczeniu świata w czasach ostatecznych, a nie ja. Swoją drogą to niektórzy chcieliby, aby zło panoszyło się w nieskończoność. Pismo Święte stwierdza: ,,będzie jak za dni Noego i Lota,,
biniobill
@Weronika.S
Miłosierdziem będzie oczyszczenie przez Stwórcę świata z tego obecnego plugastwa
--------------

Wydaje mi się, że jest to myślenie życzeniowe. Bóg co innego obiecał Noemu po Potopie a na znak czego ukazała się na niebie tęcza...
Weronika.S
Najgorsze współcześnie jest to, że ludzie już nie boją się Boga. A ich wolność jest wolnością diabelską: aborcja, eutanazja, reklamowanie homoseksualizmu jako postawy naturalnej, ogólna liberalizacja Bożych przykazań. Miłosierdziem będzie oczyszczenie przez Stwórcę świata z tego obecnego plugastwa. A inna rzecz to taka, że ludzie nie tyle boją się wolności, co tę wolność karygodnie profanują.
biniobill
@adan2
Przecież sam przyznałeś się kiedyś, że jesteś Jehowy a teraz mówisz coś o klękaniu, że niby ludzie nie klękają. Klękają ale skąd masz to wiedzieć skoro nie wiesz gdzie jest najbliższy kościół natomiast Dom Modlitwy jak najbardziej.
biniobill
@adan2
Zawsze błyszczałeś genialnymi wnioskami. Ale to znamienne: najpierw opluć, poczekać na reakcję i wyciągnąć wnioski. Chociaż w twoim przypadku kolejność jest chyba odwrotna.
3 more comments from biniobill
biniobill
@adan2
Czasem pytanie jest sondażem. Tutaj na glorii złodziej poucza uczciwego, sekciarz wierzącego, trup żyjącego albo diabeł anioła.
biniobill
@adan2
Pytam bo nieraz się spotkałem, że Jehowi napominają katolików sami do czegoś się nie stosując.
biniobill
@adan2
to prawda ,dlatego zawsze trzeba klękać
------------------

Powiedz mi, bo ty jesteś zorientowany, czy Świadkowie Jehowy klękają?
Lukaso
😇