Asia Bibi jest już bezpieczna w Kanadzie, gdzie spotkała się ze swoją rodziną. Z powodów bezpieczeństwa nie ujawniono miejsca ich pobytu, ani tego, jak i kiedy kobieta opuściła Pakistan.
gosc.pl

Asia Bibi jest już bezpieczna w Kanadzie!

Asia Bibi jest już bezpieczna w Kanadzie, gdzie...
Nieudzielenie Jej pomocy, azylu przez Watykan jest skandalem, jedną z wielu kompromitacji obecnego biskupa Rzymu
Czlowieku, Asia Bibi wyraznie powiedziala gdzie chce jechac, napewno nie do Watykanu.
Nieważne gdzie, w żaden sposób jej nie pomagali, gdy siedziała w więzieniu biskup Rzymu się o nią nie upominał, nie uruchomił dyplomacji watykańskiej w tej sprawie
pielgrzym55 gdy siedziała w więzieniu biskup Rzymu się o nią nie upominał

17 listopada 2010 papież Benedykt XVI zaapelował w swoim wystąpieniu o całkowite uwolnienie Asi Bibi oraz wyraził swą „duchową bliskość” z uwięzioną Pakistanką oraz jej rodziną
tak BXVI sie wypowiadał, mea culpa
Naprawdę nie rozumiem czemu rząd PIS jest taki słaby i zupełnie nie potrafi prowadzić polityki zagranicznej ?Czy naprawdę mimo zebrania kilkudziesięciu tyś podpisów nie można było nadać Asi polskiego obywatelstwa i zaprosić ją do Polski?Wstyd panie Duda wstyd panie ,,Ciaputowicz''Pomoc braciom w Chrystusie to nasz obowiązek .Tak to już niestety bywa jak się przebywa za długo w oparach świec …More
Naprawdę nie rozumiem czemu rząd PIS jest taki słaby i zupełnie nie potrafi prowadzić polityki zagranicznej ?Czy naprawdę mimo zebrania kilkudziesięciu tyś podpisów nie można było nadać Asi polskiego obywatelstwa i zaprosić ją do Polski?Wstyd panie Duda wstyd panie ,,Ciaputowicz''Pomoc braciom w Chrystusie to nasz obowiązek .Tak to już niestety bywa jak się przebywa za długo w oparach świec Chanukowych.
Doktor wiee "Naprawdę nie rozumiem czemu rząd..." miałby dawać polskie obywatelstwo tej kobiecie? Trzeba tu zadać pytanie,czy ona chciałaby mieć takie obywatelstwo? Wyjechała do Kanady i daje do zrozumienia,że był to jej wybór.
mirko40
Wszystko w porządku, tylko nie rozumiem, dlaczego wyjechała do kalifatu kanadyjskiego? Nie było do wyboru chrześcijańskich krajów?
Widocznie doszła do wniosku,że jeden kalifat jej wystarczy. Wybrała normalność.
Rzeczywiście, Kanada to "kalifat kanadyjski", gdzie rządzi władza powiązana z masonerią, która jest wrogo nastawiona do chrześcijaństwa a szczególnie do Katolicyzmu, jak kraje islamskie.
Przykładem postawy Kanady jest wielokrotne zamykanie i sądzenie obrończyni życia Mary Wagner.
=> Mary Wagner otrzymała wyrok 7 i pół miesiąca więzienia!!!
Doktor wiee likes this.
Radek33
Chwała Bogu w Trójcy Jedynemu!
Radek33 likes this.