Prośba o modlitwe

Prośba o modlitwe w intencji znanej Panu Bogu , rowniez i za was sie pomodle rzecz jasna, z Bogiem
januszz and one more user like this.
januszz likes this.
Weronika....S likes this.
@coliber Dobrze byłoby, aby powstała autentycznie partia prawicowa na prawo od PiSu, z uwzględnieniem również wyborów do polskiego Parlamentu, który to PiS utrzymując prawo aborcyjne w Polsce jak za PO i lewicy, jest pod tym względem ,,na lewo,,. A określenie ,,partia Ojca Rydzyka,, nie jest wcale dla mnie obraźliwe, zaznaczam ,,dla mnie,, jeżeli potraktujemy jako pewien skrót myślowy. Trzeba …More
@coliber Dobrze byłoby, aby powstała autentycznie partia prawicowa na prawo od PiSu, z uwzględnieniem również wyborów do polskiego Parlamentu, który to PiS utrzymując prawo aborcyjne w Polsce jak za PO i lewicy, jest pod tym względem ,,na lewo,,. A określenie ,,partia Ojca Rydzyka,, nie jest wcale dla mnie obraźliwe, zaznaczam ,,dla mnie,, jeżeli potraktujemy jako pewien skrót myślowy. Trzeba nam wiedzieć, jeżeli nie jesteśmy fatalnymi faryzeuszami, że bez poparcia ludzi słuchających RM nie byłoby zwycięstwa PiSu, zwłaszcza, że Jarosław Kaczyński nie miał swoich mediów, tak jak ma obecnie jako partia rządząca. Pozdrawiam @coliber. Jakoś musimy sobie radzić!
P.S. A z tym zawiadomieniem do prokuratury, to chyba się trochę pośpieszyli. Ja raczej się uśmiecham. I pytam czy byli tacy dokładni i prawi, gdy na ulicach pojawiały się obrażające uczucia religijne marsze tzw. ,,równości,, czy tak @coliber?
turysta569 and 4 more users like this.
turysta569 likes this.
Jota-jotka likes this.
Kunegunda likes this.
wacula likes this.
Niech Ci Bóg błogosławi...
Z Panem Bogiem
wacula likes this.
Anieobecny likes this.