08:12
henryk33
144.9K

Przerażające dźwięki 14 km pod ziemią......

Dzisiaj Świat nie wierzy w piekło ! Pan Jezus Wszystko robi aby tę przerażającą prawdę pokazać,ten film może zaopiniować dobry kapłan Egzorcysta,mają dar rozpoznania złych duchów.....szkoda ze nie …More
Dzisiaj Świat nie wierzy w piekło ! Pan Jezus Wszystko robi aby tę przerażającą prawdę pokazać,ten film może zaopiniować dobry kapłan Egzorcysta,mają dar rozpoznania złych duchów.....szkoda ze nie zostało to przetłumaczone tego potępionego człowieka z piekła....... daję ten film do zaopiniowania dobrym kapłanom egzorcystom !!!!!!
henryk33
Matka Boża W Fatimie objawiła dzieciom te piekło widziane w głąb ziemi,oto opis :
www.malirycerze.koszalin.opoka.org.pl/…/1221-trzecie-ob…

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

Drogi BN nie daj się wciągnąć w tę ciemność niewiedzy-Niech Bóg i Maria otoczą się opieką !!!!
BN
Bzdury piszesz tak wierzą protestanci literalne przedstawienie wersetów Biblijnych
Piekło nie jest pod ziemią


Pismo święte mówi wyraźnie ze piekło jest wgłębi Naszej Ziemi
henryk33
Żyjemy w czasach ostatecznych i Bóg Wszystko robi aby pokazać te przerażającą Prawdę ale szatanowi zależy aby ludzie w ogóle nie wierzyli w to piekło,nagraj ten film z YouTube udaj się do egzorcystów lub wyślij ten materiał do magazynu "Egzorcysta "
Na Jasnej Górze przed wejściem otrzymałem materiał na ten temat i zdjęcia z tej grupy ludzi którzy tam wiertli.to dotarł ten materiał w świat ale …More
Żyjemy w czasach ostatecznych i Bóg Wszystko robi aby pokazać te przerażającą Prawdę ale szatanowi zależy aby ludzie w ogóle nie wierzyli w to piekło,nagraj ten film z YouTube udaj się do egzorcystów lub wyślij ten materiał do magazynu "Egzorcysta "
Na Jasnej Górze przed wejściem otrzymałem materiał na ten temat i zdjęcia z tej grupy ludzi którzy tam wiertli.to dotarł ten materiał w świat ale niestety jak zawsze są tacy którzy nie Wierzą tak podobnie Jezus Wskrzesił Łazarza i jak pamiętasz ze nie wszyscy temu uwierzyli,niestety istnieje taka zatwardziałość serc !!! Pismo święte mówi wyraźnie ze piekło jest wgłębi Naszej Ziemi,zapytaj egzorcystów ????
Rację ma BN.......
BN
To trzeba wysłać ekipe Egzorcystów 15 kilometrów pod ziemię :-)))))))
To są prawdziwe odgłosy z piekła.Poczytaj artykuły na ten temat.
wierny
ard ty jesteś śmiechu warty.To są prawdziwe odgłosy z piekła.Poczytaj artykuły na ten temat.
henryk33
Drogi Buziak : zapraszam ciebie na ten film

gloria.tv

Pismo św podaje ze piekło jest pod ziemią,tego typu zjawiska podlegają badaniom wiarygodności jeżeli takie fakty miały miejsce ??? czyli Bóg pomaga jeszcze dzisiejszemu człowiekowi uwierzyć ze Piekło istnieje....jak to jest też napisane w Żywotach Świętych,gdzie nawet doświadczyli tego piekła dla potwierdzenia wbrew Nauce.

nickycruz.ovh.…More
Drogi Buziak : zapraszam ciebie na ten film

gloria.tv

Pismo św podaje ze piekło jest pod ziemią,tego typu zjawiska podlegają badaniom wiarygodności jeżeli takie fakty miały miejsce ??? czyli Bóg pomaga jeszcze dzisiejszemu człowiekowi uwierzyć ze Piekło istnieje....jak to jest też napisane w Żywotach Świętych,gdzie nawet doświadczyli tego piekła dla potwierdzenia wbrew Nauce.

nickycruz.ovh.org/ksiazki/boskie_objawien…

www.analizy.biz/marek1962/pieklo.pdf

chomikuj.pl/superwyklady/PIEK*c5*81O+NAPRAWD*c4*98+ISTNIEJE!/BOSKIE+OBJAWIENIE+PIEK*c5*81A+CZAS+DOBIEGA+KO*c5*83CA!,654562524.pdf

www.dailymotion.com/video/xqll6f_wizja-pi…

www.dailymotion.com/video/xqll6f_wizja-pi…

www.insightsofgod.com/downloads/Bill_Wiese_23_M…

www.biblijna.strefa.pl/Biblia%20-%20pieklo.pdf

www.echochrystusakrola.org/…/swieci_o_realia…

www.duchprawdy.com/jose_maniyangat…

wobroniewiaryitradycji.files.wordpress.com/…/sc4bac281uga-bo…

tadeuszczernik.files.wordpress.com/…/ania-golc499dzi…

www.duchprawdy.com/wizja_piekla_sw_jan_bosko.pdf

docs.google.com/…/edit
Buziak
Zielonoświątkowcy uważają że nie można być górnikiem,bo...jest się bliżej piekła.hehe
powodzenia
Anja39
Ard , dziwne ale ja mam takie samo zdanie jak Ty.Jakie by nie było zródło pochodzenia tego nagrania jest w tym coś niepokojacego, czego nie da sie wytłumaczyć zdrowym rozsadkiem i logicznym mysleniem.
ard
Zetknąłęm się z tym materiałem kilka lat temu, kiedy jeszcze możliwości techniczne komputerów nie były takie jak mamy obecnie. A nagranie rozpowszechniano na kasetach magnetofonowych. Ludzie nagrania przekazywali sobie z ręki do ręki. Robili to wielce bogobojni katolicy. Wszyscy słuchali tego z wypiekami na twarzy. To było coś niezwykłego. Z tego co sobie przypominam, to ten materiał znajdował …More
Zetknąłęm się z tym materiałem kilka lat temu, kiedy jeszcze możliwości techniczne komputerów nie były takie jak mamy obecnie. A nagranie rozpowszechniano na kasetach magnetofonowych. Ludzie nagrania przekazywali sobie z ręki do ręki. Robili to wielce bogobojni katolicy. Wszyscy słuchali tego z wypiekami na twarzy. To było coś niezwykłego. Z tego co sobie przypominam, to ten materiał znajdował się kiedyś na jakiejś stronie dla polonii w USA.

Wszelkie osobiste otwarcie się na duchowość spirytystyczną np. czy to wywoływanie duchów, wymawianie za pomocą mantry starodawnych pogańskich bóstw, otrzymywanie jakiś niezwykłych zdolności czy umiejętności itd. zawsze źle się kończyło dla takiej osoby, która tym się zajmowała.

Jezeli otrzymujemy cokolwiek od Złego Ducha, to trzeba za to później słono zapłacić! A tu mielibyśmy możliwość za darmochę, gratis posłuchać sobie odgłosów z piekła?

Dlatego jak wcześniej pisałem, uważam to nagranie za fałszywe. I mam nadzieję, że ten kto tego materiału wsłuchał, jakiś większych strat na duszy nie poniesie. Ale i tu też nie ma 100% pewności. Dlatego lepiej odmówić jakąś moblitwę o uwolnienie. Możliwe że, w nagraniu wykorzystano przyzywanie jakiegoś upadłego demona.
henryk33
Tak jak wcześniej napisałem ze ten materiał kieruję do zaopiniowania do Kapłanów egzorcystów,którzy mają dar rozpoznania Prawdy od fałszu,mają dar od Boga rozpoznania złych duchów,dzisiaj w świecie Globalizacji i Liberalizmu wiara w piekło to fikcja i fantastyka,dowodem ze piekło istnieje prawda jest podawana w Żywotach świętych i którzy dzisiaj w świecie współczesnym przeżyli tę Prawdę: www.…More
Tak jak wcześniej napisałem ze ten materiał kieruję do zaopiniowania do Kapłanów egzorcystów,którzy mają dar rozpoznania Prawdy od fałszu,mają dar od Boga rozpoznania złych duchów,dzisiaj w świecie Globalizacji i Liberalizmu wiara w piekło to fikcja i fantastyka,dowodem ze piekło istnieje prawda jest podawana w Żywotach świętych i którzy dzisiaj w świecie współczesnym przeżyli tę Prawdę: www.insightsofgod.com/downloads/BernardaFernand…
www.michaeljournal.org/ksJoseManiyangata.htm
www.voxdomini.com.pl/sw/gloria_polo.htm
www.i-h-s.eu/…/mensajepl.html
chomikuj.pl/…/BUDDYJSKI+MNICH…*c3*93RY+WIDZIA*c5*81+PIEK*c5*81O+*c2*a9*c2*ae*c2*a9*c2*ae*c2*a9*c2*ae*c2*a9*c2*ae*c2*a9*c2*ae*c2*a9*c2*ae*c2*a9*c2*ae*c2*a9*c2*ae*c2*a9*c2*ae*c2*a9*c2*ae/BUDDYJSKI+MNICH+POWSTA*c5*81+Z+MARTWYCH+PODCZAS+SWOJEGO+POGRZEBU,104460947.pdf
www.youtube.com/watch

To tyle na razie - w piekle jest więcej dusz którzy w ogóle nie wierzyli w piekło,a jeżeli nie ma piekła to : Róbta co chceta
ard
Gdyby te dźwięki naprawdę pochodziły z piekła, to słuchający tego nagrania ponieśliby katastrofalne szkody na swoim życiu duchowym a być może i zbawieniu.

Oj jaki głupiutki ten diabeł. Nawet go nagrali w swoiej rezydencji.

A można wiedzieć kiedy będzie pierwsza transmisja obrazu z piekła on live? Czy będą jakieś zniżki dla studentów, emerytów?

To smiechu warte!
ard
To chyba jakaś kpina z rzeczy ostatecznych?

To mają być dźwięki pochodzące z dna piekła?

Włączony elektryczny sokownik albo jakieś inne urzadzenie kuchenne. Do tego nałożone jakieś gardłowe krzyki. To wszystko zmiksowane na komputerowym programie. Dodano szumy, lekkie echo i inne efekty dźwiękowe. Posłuchaj na wolniejszych obrotach. Nie takie odgłosy dzisiaj można zrobić. Już nawet na domowym …More
To chyba jakaś kpina z rzeczy ostatecznych?

To mają być dźwięki pochodzące z dna piekła?

Włączony elektryczny sokownik albo jakieś inne urzadzenie kuchenne. Do tego nałożone jakieś gardłowe krzyki. To wszystko zmiksowane na komputerowym programie. Dodano szumy, lekkie echo i inne efekty dźwiękowe. Posłuchaj na wolniejszych obrotach. Nie takie odgłosy dzisiaj można zrobić. Już nawet na domowym komputerze. I do tego nie potrzega żadnego profesjonalnego studia nagraniowego.
henryk33
Ratujmy Różańcem tych co jeszcze grodzi im to piekło a

szczególnie cały nasz rząd Liberalny,Komuchów i Palikotów,dla tych co nie czynią Sprawiedliwości.... niech dopomoże nam
olo13jcb