Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
01:17:43

Wierzę: To już nie są żarty! Transwestyta prawie został diakonem.

Szatan i jego sługi coraz sprytniej próbują rozbić Kościół Katolicki. W jednym z francuskich seminariów wybuchł skandal. Do seminarium przyjęto kobietę, która po zmianie płci postanowiła zostać …More
Szatan i jego sługi coraz sprytniej próbują rozbić Kościół Katolicki. W jednym z francuskich seminariów wybuchł skandal. Do seminarium przyjęto kobietę, która po zmianie płci postanowiła zostać kapłanem. Dzięki szybkiej i stanowczej interwencji Kard. Roberta Saraha udało się zablokować jej święcenia. Jak ocenił kardynał "Kto zmienia płeć, ten buntuje się przeciw Bogu".
W Austrii jeden z katolickich duchownych błogosławi parze lesbijek i nie widzi w tym niczego złego. Proces degeneracji duchownych postępuje.
W maleńkiej Gruzji duchowni ramie w ramię z wiernymi blokowali pokaz demoralizującego filmu o tematyce LGBT. Protest szybko przerodził się w starcia z policją i homoseksualistami.
W Polsce tuż przed Marszem Niepodległości Episkopat potępia nacjonalizm i odmawia prawa do Mszy Świętej uczestnikom marszu. Jednocześnie ignorują fakt, że w kraju gdzie mieszka 98 proc. zadeklarowanych katolików, tylko 33 proc. jest praktykujących, a tylko 17 proc z tych 33 przyjmuję Komunie Świętą.
Jak …More
olek19801 and 2 more users like this.
olek19801 likes this.
m.rekinek likes this.
justuss likes this.
Marianna1234 likes this.