Kardynał Müller: Chrześcijanie nie mogą modlić się z Muzułmanami [ale robili to wszyscy niedawni …

Nie możemy modlić się jak Muzułmanie ani razem z nimi, powiedział 17 maja w Weronie (Włochy) kardynał Gerhard Müller. Podkreślił, że Islam odrzuca trójosobowego Boga i boskość Chrystusa, podstawowe …
mar219 likes this.
Ekumenizm to grzech przeciwko miłości. Skoro najwyższą wartością jest wieczne zbawienie, to miłość bliźniego nakazywałaby nawracanie na wiarę prawdziwą, która daje szanse na zbawienie się. Chyba, że ktoś nie wierzy w prawdy katolickiej wiary. To wtedy mamy problem - indyferentyzm religijny, deizm itp.
Weronika....S and one more user like this.
Weronika....S likes this.
annaaurelia likes this.
wacula
A do Boga mogą się modlić wszyscy ale kogo Bóg wysłucha TO JEST NAJWAŻNIEJSZE.Bo wielu modląc się do J.CH BOGA jednocześnie GO OBRAŻA nie uznając cudów i aniołów św. . Matka Boża objawiając się w pokazała dzieciom niebo i między innymi ukazała archaniołów, którzy stali tam bezczynnie. Na pytanie dzieci, dlaczego aniołowie nic nie robią, Maryja odpowiedziała, że są bezczynni, bo nikt ich nie …More
A do Boga mogą się modlić wszyscy ale kogo Bóg wysłucha TO JEST NAJWAŻNIEJSZE.Bo wielu modląc się do J.CH BOGA jednocześnie GO OBRAŻA nie uznając cudów i aniołów św. . Matka Boża objawiając się w pokazała dzieciom niebo i między innymi ukazała archaniołów, którzy stali tam bezczynnie. Na pytanie dzieci, dlaczego aniołowie nic nie robią, Maryja odpowiedziała, że są bezczynni, bo nikt ich nie prosi, a Bóg chce, żeby oni przychodzili ludziom z pomocą.
Anieobecny likes this.
Serdeczne dzięki, ktoś w końcu powiedział prawdę!!! Modlitwa w obiektach obcego kultu to grzech, z którego katolik musi się wyspowiadać. To ważne, bo praktyka posoborowa może niebezpiecznie wprowadzić w błąd.
Weronika....S likes this.