Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
tysol.pl
mk2017
6

Ks. J. Chyła odpowiada o. Szustakowi: A ja nie zagłosuję na Hołownię, sprzeciwia się nauczaniu …

Ks. J. Chyła odpowiada o. Szustakowi: A ja nie zagłosuję na Hołownię, sprzeciwia się nauczaniu Kościoła Opublikowano dnia 14.02.2020 23:12 - Po raz …
Pani Abby Johnson opatrznościowo była w tych dniach w Polsce,powiedziała nam ważne słowa z których wynika że te abortowane dzieci będą nas kiedyś sądzić za to co zrobiliśmy w ich obronie.
Mówicie w Waszym parlamencie, także ci posłowie, którzy twierdzą, że bronią życia, o tym, że każda kobieta powinna mieć wybór. Każdego dnia zabijacie dzieci z powodu "wyboru".
info.wiara.pl/doc/6161943.Antyabo…
Elkam
Kaja Godek opuszcza Konfederację. Mówi o „marginalizowaniu pro-liferów”

"– Myślę, że w Ruchu Narodowym podzielamy pogląd, że nie ma w Polsce, niestety wybory to pokazały, możliwości wprowadzenia do Sejmu formacji na radykalnie antyaborcyjnej i radykalnie antyhomoseksualnej retoryce – stwierdził Krzysztof Bosak."

www.pch24.pl/kaja-godek-opus…
Radek33
Ze wstępnych sondaży można stwierdzić, że jeśli A. Duda nie wygra w I turze, a K. Bosak nie przekaże mu swoich głosów, to jest duże prawdopodobieństwo, że liberalne lewactwo zasiądzie od maja w pałacu prezydenckim
- A ja chodzę na każde wybory po 1989 roku. Uważam to za moralny i patriotyczny obowiązek. Nie zagłosuję tak jak o. Szustak, ponieważ jego kandydat Szymon Hołownia sprzeciwia się nauczaniu Kościoła, a ja nie chcę do tego przyłożyć ręki.

- odpowiedział ks. Janusz Chyła
Chodzenie na demonkratyczne wybory i utrzymywanie demonkracji prowadzi w długim okresie do ustanowienia praw i porządku antychrysta. Egzemplifikacją tego są byłe kraje chrześcijańskie w Europie zachodniej, które ewoluowały z czasem od chrześcijańskiej demonkracji do neo-marksistowskiego satanizmu. Zatem pozostaje życzyć wszystkim polsko-języcznym demonkratom w Polsce 'olśnienia' zanim doprowadzą …More
Chodzenie na demonkratyczne wybory i utrzymywanie demonkracji prowadzi w długim okresie do ustanowienia praw i porządku antychrysta. Egzemplifikacją tego są byłe kraje chrześcijańskie w Europie zachodniej, które ewoluowały z czasem od chrześcijańskiej demonkracji do neo-marksistowskiego satanizmu. Zatem pozostaje życzyć wszystkim polsko-języcznym demonkratom w Polsce 'olśnienia' zanim doprowadzą do całkowitego upadku cywilizacji łacińskiej na terenie okupowanego Królestwa Polskiego.
bielas
Duda też !