List do biskupów i kapłanów.

Nazywam się Sławomir Sokołowski, jestem teologiem katolickim, autorem opracowań poświęconych czystości, skromności, wstydliwości, zagrożeniom związanym z kultem ciała i modą. Około rok temu (20 …
Jannuary
Wpływ noszenia getrów na przyjęcie ideologii aborcyjnej [90-92]. Interesujące, acz wątpliwe. Ankiety jakieś, badania socjologiczne może by naświetliły ten ryzykowny trop myślowej refleksji nad światem po grzechu pierworodnym. No bo w raju chodząca skromność i sama niewinność nagości przemawiała do Adama i Ewy.
olek19801 likes this.
Moda w stylu Giorgio Borgio Wypierdacze 😁😁
woj_tek shares this.
Do komentujących negatywnie moje opinie: nie odpowiadam i nie włączam się w dyskusję. Ale możecie się ze mną nie zgadzać i wyrażać to dowolną ilością słów, jeżeli wam to ulży i poprawi nastrój. Nie wskazuję jednak palcem, bo to podobno nieładny zwyczaj. Pozdrawiam.
Tymoteusz likes this.
Pochodną bezwstydu jest również (niestety aktualnie nagminne) wulgarne wysławianie się (często właśnie kobiet, dziewczyn) z wręcz szatańskim przekonaniem, że to takie „cool and trendy”.
Jak to mówią - "cała d. na wierzchu"...
Gdy widzę na ulicy mocno upięte tyłki kobiet młodszych czy starszych, a latem odsłonięte piersi, myślę sobie, że i mężczyźni mają już chyba tego dość, zwłaszcza, ci których można traktować jako normalnych dobrze uformowanych mężczyzn.
@Weronika....S Oczywiście że mają dosyć. Jakby ktoś mylił chodnik z plażą.
Mirek Witkowski and 2 more users like this.
Mirek Witkowski likes this.
mk2017 likes this.
templarius FMT. likes this.