05:18
Jędrek
132.9K

Jak wykonczyć spoleczeństwo? prof .Piotr Jaroszynski.

Demokracja -(wiekszość najgorszych ???)
~gracja
No, Anja congratulejszyn. "Gdyby głupota miała skrzydła latała by niczym gołębica", a po czesku srachodachowka.
Orfar33
Anja39 — 2012-11-28 00:42:12:
No i widzicie , biedni jesteście jak już wam tylko "pogadać"zostało a po mnie spływa to centralnie

=====================

Odmierzą ci taką miarą, jaką ty mierzysz. [Łk 6,38]
Anja39
No i widzicie , biedni jesteście jak już wam tylko "pogadać"zostało a po mnie spływa to centralnie More
No i widzicie , biedni jesteście jak już wam tylko "pogadać"zostało a po mnie spływa to centralnie
Anja39
juz dawno wyrosłam z tego ze glupota mi imponuje, wiec takie komentarze pod linkiem wartosciowego czlowieka mozesz sobie podarować.Pozdrawiam
One more comment from Anja39
Anja39
wspaniały człowiek
Stenia
Masoneria potrzebna Polsce?

Ks. prof. Jerzy Bajda

Jest to niepojęty fenomen i paradoks zarazem: Radio Maryja wyświadcza Polsce i całemu Kościołowi wspaniałą przysługę, co jasno widzą ci, którzy tego Radia słuchają, a równocześnie pewne grupy i jednostki medialne uporczywie zwalczają to Radio, powtarzając w kółko te same frazesy i zmyślenia, dawno już obalone i skorygowane przez ludzi …More
Masoneria potrzebna Polsce?

Ks. prof. Jerzy Bajda

Jest to niepojęty fenomen i paradoks zarazem: Radio Maryja wyświadcza Polsce i całemu Kościołowi wspaniałą przysługę, co jasno widzą ci, którzy tego Radia słuchają, a równocześnie pewne grupy i jednostki medialne uporczywie zwalczają to Radio, powtarzając w kółko te same frazesy i zmyślenia, dawno już obalone i skorygowane przez ludzi kompetentnych.
Ze zdziwieniem i zaskoczeniem przeczytałem informację o odrodzeniu żydowsko-masońskiej organizacji B’nai B’rith w Polsce po niemal 70 latach nieobecności. W artykule Stanisława Krajskiego ("Nasz Dziennik", 22-23.09.2007 r.) znajduje się informacja, że przed II wojną światową organizacje masońskie rozwiązał prezydent RP, a także sporo danych historycznych interesujących dla każdego Polaka. Zawiera też zdumiewającą wiadomość, że dla tej grupy masońskiej w Polsce "najważniejszym, pierwszorzędnym problemem są "kwestie związane z Radiem Maryja i Telewizją Trwam". Podnosi ten aspekt ks. Waldemar Kulbat, dzieląc nastrój autentycznego zaskoczenia tą wiadomością ("Nasz Dziennik", 25.09.2007 r.).
Każdy nowy układ stanowiący dla Polski utratę Niepodległości - stanowi zdradę Ojczyzny, a dla Polaków nową niewolę.

Piotr Reykowski
+ + +
KOMUNIZM, LIBERALIZM - TO TEN SAM EKSTREMIZM

Komunizm potrafił faworyzować elitę swoich wyższych funkcjonariuszy, używając sił represyjnych, aby się utrzymać. Europa liberalizmu używa innych broni, bardziej wyrafinowanych, ale także i perwersyjnych, aby dojść do tych samych celów... Stalin eksterminowal elity intelektualistów opozycjonistów.
Liberalizm eksterminuje najpierw logikę i rozum …More
KOMUNIZM, LIBERALIZM - TO TEN SAM EKSTREMIZM

Komunizm potrafił faworyzować elitę swoich wyższych funkcjonariuszy, używając sił represyjnych, aby się utrzymać. Europa liberalizmu używa innych broni, bardziej wyrafinowanych, ale także i perwersyjnych, aby dojść do tych samych celów... Stalin eksterminowal elity intelektualistów opozycjonistów.
Liberalizm eksterminuje najpierw logikę i rozum przez manipulację psychologiczną, upadek poziomu kulturalnego narodów, ogłupienie mas przez sztuczne schlebianie im. Ich eksterminacja fizyczna nadejdzie trochę później wraz z maltuzjanizmem, eugeniką, nowymi chorobami i z pełną współwiną środków masowego przekazu, nadużywających propagandy w sposób skandaliczny, niedopuszczalny, bezprawny, stronniczy i szeroko zaangażowany.
"Praktyka wyrafinowanego kłamstwa i intelektualnego terroryzmu to dwie części powszechnej strategii totalitarnej"

(...)

www.naszawitryna.pl/ksiazki_42.html
intronizacja
NOWOŚĆ!!!
Polecamy rewelacyjne opracowanie tematu Intronizacji Jezusa Króla Polski w ramach jubileuszowego Biuletynu Ruchu Obrony Rzeczypospolitej „Samorządna Polska”. To kolejne wydanie liczące 240 stron formatu A4, w tym 32 strony w kolorze, którego cena wynosi tylko 10 zł., zawiera wiele interesujących treści. Między innymi szeroką korespondencję z Hierarchią Kościoła katolickiego, wiele …More
NOWOŚĆ!!!
Polecamy rewelacyjne opracowanie tematu Intronizacji Jezusa Króla Polski w ramach jubileuszowego Biuletynu Ruchu Obrony Rzeczypospolitej „Samorządna Polska”. To kolejne wydanie liczące 240 stron formatu A4, w tym 32 strony w kolorze, którego cena wynosi tylko 10 zł., zawiera wiele interesujących treści. Między innymi szeroką korespondencję z Hierarchią Kościoła katolickiego, wiele relacji z historycznych wydarzeń dotyczących Intronizacji Jezusa Króla Polski oraz szereg bardzo ciekawych artykułów w tym samym temacie. Dla wielu ludzi Biuletyn ten może stać się przewodnikiem po duchowych drogach historii Dzieła Intronizacji Jezusa Króla Polski!!!
Zamówienia telefonicznie
: 12 285 60 98
Mail: biuro@intronizacja.pl
Jędrek
daniel -tylko w takiej Polsce poczujemy sie wszyscy jak bracia -JEDNEGO OJCA !
daniel.k
"Nie pragniemy Polski tej lub owej partii, chcemy Polski wyzwolonej od podziałów, chcemy Polski, która by była Rzeczpospolitą, wszystkich, naszą, nie jednego klanu. Na sztandarach Orzeł (z koroną i krzyżem), w sercach Krzyż, w myślach Ewangelia"...

- Kard. Hlond
Jędrek
Zapraszam rownież do wysłuchania tego wywiadu;
SUWERENNOŚCI NIE WOLNO STRACIĆ ;
Suwerenności nie wolno stracić! prof .Piotr Jaroszynski.
Jędrek
Demokracja -to system społeczno -polityczny wymyślony przez wolnomutarstwo -aby głupcy zawsze byli u steru -bo głupcy zawsze są w wiekszości -! a tymi z kolei łatwiej manipulować i ustawiać według własnych założen loż masońskich!
+ + +
PRAWDA NAS WYZWOLI !

KRÓLUJ NAM CHRYSTE !