Eva
172.9K

Niewiarygodne: Droga Krzyżowa, w kościele św. Michała w Würzburgu, Niemcy

Siódma stacja: Jezus spada po raz drugi pod krzyżem
predex
predex
A tu coś z naszego podw orka

ze sw JPII

Kościół bł. Jana Pawła II w Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie

tyus dobre
predex--Mój drogi przyjacielu Powiedz dlaczego zmieniasz naraz temat-[ piszesz to--gdzie jest bbiskup miejsca odpowiedzialny za odwrócony krzyż sw JPII w Lagiewnikach, ]==CO TY chcesz od tego biskupa on zna żywoty św. ja też .Natomiast ty nieeeeeeeeee
predex
Tobie sie przyjacielu tylko wydaje ,że ty cos znasz, ani be ani me ani kukuryku, podobnie również ten biskup, i dlatego u JPII w sw jest odwrócony krzyż, a temat to ty zmieniasz, dlaczego przytaczasz obce bluźnierstwa , a o naszych cicho sza, cha cha cha.
AndrzejAaron likes this.
perdex-Ty to sobie poczytaj na jakim krzyży był ukrzyżowany św. Piotr zanim będziesz nadużywał swego móżdżku, i będziesz rozgłaszał oszczerstwa.
predex Oj Zacznij czytać Żywoty świętych a później coś napisz mądrego Do czego zmierzasz chcesz prawdę PISMA św. zmienić .Niedawno był taki tu jeden ???-czytaj i myśl ???????!!!!!!
predex
Wacuś zacznij sie mod;lić, a z żywotów świetych jeszcze nie widziałem żebys skorzystal, np dzisiaj Św Marcin zostal wybrany przez wiernych, bez papieza i episkopatu, co ty masz wspo,lnego z żywotami , nic.
predex
A gdzi9e jest biskup miejsca w bielsku Bialej, a gdzie jest bbiskup miejsca odpowiedzialny za odwrócony krzyż sw JPII w Lagiewnikach,
predexOpanuj się -tkwisz w wielkim błędzie
predex
wacus placus ,jak zwykle bredzi o Niemczech ale o Polsce nie ma zielonego pojecia, masz oczy a nie widzisz, opanuj sie i zacznij od siebie.
@franciszek44 pewnie jakiś mason Dziwisz
a tak z rodzimego podworka: Kto zatwierdzil, zaakceptowal i nawet poswiecil satanistyczna/masonska Droge Krzyzowa Beskidow /Golgota Beskidow/:
www.youtube.com/watch
AndrzejAaron likes this.
Automatyczne tłumaczenie: to zdjęcie jest w kościele w Niemczech. Skandal już tam jest. Problemem jest diecezja niemiecka, a nie Gloria.tv
AndrzejAaron likes this.
trio plus
Pytam. Kto to zatwierdził? Pozwolił? Powiesił?
Ktoś, kto w ciemno słuch się Fałszywego Proroka - antypapieża
Chore
przeciwherezjom likes this.
PiotrM
Obrzydlistwo.
przeciwherezjom likes this.