Potknięcie papieża - Jerzy Lubach

Zdarzyło się to w 2016 r. podczas Mszy Świętej na Jasnej Górze dla uczczenia 1050-lecia Chrztu Polski. Papież Franciszek potknął się o stopień podchodząc z kadzidłem do ołtarza, nad którym górowała …
considera and one more user like this.
considera likes this.
justuss likes this.
Henoh
12 kwietnia 2012 roku godzina 11:27

...Muszę cię ostrzec, że pojawi się teraz wielu nowych samozwańczych proroków, którzy będą zaprzeczać Mojemu świętemu Słowu danemu tobie, prawdziwemu prorokowi końca czasów. Na początku będą przekonywali wierzących, że ich słowa pochodzą ode Mnie. Ich słowa będą starannie dobrane, a ich znaczenie będzie niejasne i nieco dezorientujące. Ale wielu odrzuci tę …More
12 kwietnia 2012 roku godzina 11:27

...Muszę cię ostrzec, że pojawi się teraz wielu nowych samozwańczych proroków, którzy będą zaprzeczać Mojemu świętemu Słowu danemu tobie, prawdziwemu prorokowi końca czasów. Na początku będą przekonywali wierzących, że ich słowa pochodzą ode Mnie. Ich słowa będą starannie dobrane, a ich znaczenie będzie niejasne i nieco dezorientujące. Ale wielu odrzuci tę słabość i przyjmie ich orędzia, ponieważ będą robiły wrażenie zgodnych z Pismem Świętym. Kiedy wiele dusz zostanie zwiedzionych, rozpocznie się atak.

Oni, Moja córko, zostali posłani, aby przygotować dzieci Boże na przyjęcie następnego papieża, który nadejdzie po Moim umiłowanym Wikariuszu, papieżu Benedykcie XVI. Ten papież może zostać wybrany przez członków Kościoła katolickiego, ale będzie on fałszywym prorokiem. Popierający go elektorzy są wilkami w owczej skórze i są członkami tajnej masońskiej i niegodziwej grupy kierowanej przez szatana. To tak szatan będzie próbował zniszczyć Mój Kościół. Niestety on, ten fałszywy prorok, przyciągnie wielu zwolenników. Ci, którzy się mu sprzeciwią, będą prześladowani.

Działajcie, dzieci, dopóki możecie. Potępiajcie kłamstwa, które zostaną zaprezentowane przez tych, którzy próbują przekonać was o tym, że fałszywy prorok jest prawdziwy. Bądźcie silni. Pozostańcie wierni Mnie, waszemu Jezusowi. Nigdy nie wątpcie w Moje święte Słowo.

Księga Apokalipsy jest prawdziwym Słowem Bożym. Ona nie kłamie. Nie wszystkie tajemnice w niej zawarte są wam już znane. Ujawnię je wszystkie przez Marię od Bożego Miłosierdzia, choć prawda będzie mocno atakowana i zostanie uznana za herezję.

Pamiętajcie o jednej ważnej lekcji. Moje Słowo, kiedy byłem na ziemi, było uznawane za herezję, gdy przyszedłem pierwszy raz. Moje Słowo dane wam teraz przy Moim Powtórnym Przyjściu również zostanie przez wierzących uznane za takie, w tym przez Moich wyświeconych sług, którzy reprezentują Mój Kościół na ziemi. Szatan poświęci wiele dusz, żeby zaspokoić swoje ostatnie pragnienia spowodowania największego cierpienia.

Bądźcie pewni, że to Kościół katolicki, założony przeze Mnie i powierzony przewodnictwu Mojego umiłowanego apostoła Piotra, będzie w czasach końca cierpiał najwięcej....
Wasz umiłowany Jezus
justuss likes this.
BAH
Quas Primas
4 godziny temu

ps. Nie mianował ŻADNEGO polskiego biskupa kardynałem,

Jest Kardynał z Łodzi...


wiez.com.pl/…/kard-krajewski-…

"...
Kardynał przyznał, że w kontekście niedawnych marszów równości w Polsce zastanawiał się, co zrobiłby Jezus. – Gdybym był tam biskupem, to po prostu wyszedłbym na drogę i zaprosił wszystkich do katedry. ..."Ps.

Konklawe …More
Quas Primas
4 godziny temu

ps. Nie mianował ŻADNEGO polskiego biskupa kardynałem,

Jest Kardynał z Łodzi...


wiez.com.pl/…/kard-krajewski-…

"...
Kardynał przyznał, że w kontekście niedawnych marszów równości w Polsce zastanawiał się, co zrobiłby Jezus. – Gdybym był tam biskupem, to po prostu wyszedłbym na drogę i zaprosił wszystkich do katedry. ..."Ps.

Konklawe bez kardynała z Krakowa,...jak najbardziej realne.
Nie da się zaprzeczyć, że pan Bergoglio realizuje krok po kroku wszystkie postulaty masonerii.
Armia_Reszty and 2 more users like this.
Armia_Reszty likes this.
PiotrM likes this.
pmichal likes this.
predex
A jednak Nasza Krolowa zmusdila go i ukleknął, to by7ł jedyny raz kiedy uklękną podczas tej wizyty na dni młodzieży, tak to widzieli internauci, a to ponoć Benio był chory i klękał a ten zdrowy ,nowy i już chory ,cha cha cha , tylko naiwny dzidzius może sie nabrac mna te matactwa watykańskier, ale takich tu nie brak.
PiotrM and one more user like this.
PiotrM likes this.
m.rekinek likes this.