gosc.pl
dewas
115

Jestem przeciwko aborcji

O prawnym zakazie aborcji, powstrzymaniu rewolucji obyczajowej oraz naprawie państwa mówi prezes PiS Jarosław Kaczyński. Bogumił Łoziński: Katolicy …
tommy1 likes this.
borgan
Tak było w Dzierżoniowie: www.youtube.com/results, a tak w Olsztynie: www.youtube.com/watch.
W Katowicach podobnie: www.youtube.com/watch.
A w Toruniu tak: www.youtube.com/watch
To straszne, bo realia wskazują, że to co Boskie, a życie ludzkie jest darem Boga, oddaje się cesarzowi. A jeszcze gorsza jest świadomość polityczna i społeczna ludzi deklarujących się jako katolicy, że to nic złego, że interes polityczny PiSu tego wymaga.
Bogna Fler likes this.
borgan
W Gdańsku było trochę mniej ludzi: www.youtube.com/watch, za to w Łodzi kilka tysięcy: www.youtube.com/watcha w Warszawie ok. pięć tysięcy:www.youtube.com/watch.
I tak w całej Polsce.
borgan
Protest zwolenniczek aborcji pod siedzibą PiS w Poznaniu: www.youtube.com/watch
@borgan PiS chciał usunąć, ale feministki mu nie pozwoliły, więc podyktował posłom jak mają głosować.
@(Ochroniarz) Właśnie usunięto mój komentarz, gdyż był zbyt jednoznaczny. Nie wolno pewnie w sprawie aborcji kojarzyć to z antyreligijną postawą PiSu, bo aborcję należy jedynie rozumieć jako sprawę polityki, a więc ,,co Boskie,, oddać cesarzowi, cesarz wie lepiej. Taki jest wydźwięk tej publikacji.
No widzisz prawda jest tylko jedna i to całą dobę ha ha. Mój komentarz też usunęli. Nie pierwszy i nie ostatni.
W słowach pan Kaczyński ma rację. Jednakże czyny słowom przeczą.
A to właśnie faryzeizm, w słowach to i pewnie Biedroń ma rację,
Weronika....S Przesadziłaś koleżanko Weroniko. Biedroń nawet w słowach nie ma racji :)
borgan likes this.
Mamy ustawę, jaką mamy „kompromis” tj. trzy ogólne przesłanki dokonywanych aborcji – ponad 25 lat temu żywo zainteresowany tym tematem przysłuchiwałem się prawie wszystkim debatom to była wręcz mała wewnętrzna powtarzam wewnętrzna – bez udziału z zagranicy – wojenka. Zarówno wtedy a tym bardziej teraz taki stan, czyli stara ustawa a obecnie brak (rewolucyjnej) nowej ustawy lub dokładniej „…More
Mamy ustawę, jaką mamy „kompromis” tj. trzy ogólne przesłanki dokonywanych aborcji – ponad 25 lat temu żywo zainteresowany tym tematem przysłuchiwałem się prawie wszystkim debatom to była wręcz mała wewnętrzna powtarzam wewnętrzna – bez udziału z zagranicy – wojenka. Zarówno wtedy a tym bardziej teraz taki stan, czyli stara ustawa a obecnie brak (rewolucyjnej) nowej ustawy lub dokładniej „wstrzymywanie” zawdzięczamy dawnej opozycji a dzisiejszej Totalnej, która wyłazi prawie ze wszystkim na forum międzynarodowe a tu na 100% procent dostanie pełne wsparcie, które bezlitośnie wykorzysta do zniszczenia swojego politycznego oponenta. Akurat w tym przypadku w pełni zgadzam się z SZ.P. Kaczyńskim, aby proces miał charakter ewolucyjny – małymi kroczkami w ustawach około zdrowotnych na rodzinnych. Jeżeli ktoś niema wyobraźni, jaka zadyma (podział) w naszym kraju zostałaby rozdmuchana na tym tle włącznie z lokalnymi „międzynarodowymi” demonstracjami a takowe już są u nas obecne to niech się z przewrotki do tyłu kopnie w czoło, aby otrzeźwiał – to my sami, jako naród podzielony w tej kwestii ponosimy pełną odpowiedzialność za taki stan a nie taka czy inna partia.
borgan likes this.
Orare pro me and 2 more users like this.
Orare pro me likes this.
piotr_sed likes this.
dewas likes this.