megazine.cz
Melchizedech
91

Skryté počátky dějin člověka: Tyto obří kostry mění lidské dějiny

„Jedna z nejpopulárnějších knih na světě, Bible, nám říká, že když byli bohové na Zemi, byli obři… Když o tom hovoříte, obvykle to vyvolá smích a …
Marki
Marki
Melchizedech
Hoki, s tím co píšeš plně souhlasím, děkuji za komentář. Co tedy vůbec víme o naší historii. Jsou archeologové, historikové, fyzikové...aspoň trochu jednotní v dataci prehistorie? Uhlíková metoda s časem kolabuje....jak stará je vůbec Země, 5 miliard let? Je to jen hypotéza?
Melchizedech
Zmínky o obrech nejsou účelové, právě proto, že o nich píše Bible. Pokud věřím v Boha, věřím samozřejmě i Božímu Slovu, které obry zmiňuje. Proto stojí za pokus se touto otázkou zabývat. Třeba je to odkaz na nějakou událost v dějinách, ze které se máme všichni poučit, i když tomu zatím nerozumíme. Nebo že by Boží slovo bylo v některých částech Bible nadbytečné? Pokud jsem četl, některé kosti …More
Zmínky o obrech nejsou účelové, právě proto, že o nich píše Bible. Pokud věřím v Boha, věřím samozřejmě i Božímu Slovu, které obry zmiňuje. Proto stojí za pokus se touto otázkou zabývat. Třeba je to odkaz na nějakou událost v dějinách, ze které se máme všichni poučit, i když tomu zatím nerozumíme. Nebo že by Boží slovo bylo v některých částech Bible nadbytečné? Pokud jsem četl, některé kosti jsou vystavené a očíslované. A zdravý rozum by měl korespondovat s Biblí, ne?:)
Roubal likes this.
Samson1
A jak je psáno proto Bůh přivedl na svět potopu, protože Boží synové sestupovali na zemi, obcovali se ženami a rodili se zrůdy,obři.
Stylita likes this.
Melchizedech
Melchizedech
Nějaká světice měla vizi, že UFO (myslím ty různé pravé únosy a jevy, které se opravdu nedají popřít apod.) jsou od zlého a právě tyto události přicházejí z jiného, duchovního ale přesto reálného světa. Prostě z jiné zlé reality. Údajně ustupují při zmínce Ukřižavaného. Zajímavé téma, nicméně zřejmě to tady nevyřešíme:)
2 more comments from Melchizedech
Melchizedech
Ještě se vtírá zajímavá otázka. Byli tito obři či postavy z reálného pozemského světa, z kosmu, či z jiné virtuální reality jako např. UFO?
Melchizedech
Zajímaly by mě nejnovější vědecké informace, oproštěné od různých podvrhů a úprav ve Fotoshopech. Je vůbec někdo schopen v současné době podat ucelený důkaz kromě teorie? Kdo byli tito obři, kteří si brali lidské dcery a kvůli nimž Bůh seslal potopu?