Čarnogurský: PRIDE je pýcha. Pýcha predchádza pád. Odkážte to aj popletenej prezidentke

Čarnogurský: PRIDE je pýcha. Pýcha predchádza pád. Odkážte to aj popletenej prezidentke Iba osoba s chromozómami XX (kedysi označovaná ako žena) a osoba s chromozómami XY (kedysi označovaná ako …More
Čarnogurský: PRIDE je pýcha. Pýcha predchádza pád. Odkážte to aj popletenej prezidentke
Iba osoba s chromozómami XX (kedysi označovaná ako žena) a osoba s chromozómami XY (kedysi označovaná ako muž) môžu mať spolu vlastné deti.
Je to prírodný zákon, ktorý nedokáže novelizovať ani najprogresívnejší parlament s ústavnou väčšinou. Opačné tvrdenie je len drahý marketing.
Pokiaľ budeme v spoločnosti propagovať homosexualitu, bude mať naša spoločnosť menej detí. Je to jednoduchý nadnárodný nástroj riadenia, podobne ako legalizácia drog, popularizácia potratov a alkoholu. Cieľom je zdecimovanie spoločnosti, ktorá bude mať stále menej a menej detí. Naše deti budú marketingovo nútené experimentovať s homosexuálnymi vzťahmi, namiesto hľadania si heterosexuálneho partnera, s ktorým by mohli mať vlastné deti.
Homosexuáli nemôžu mať vlastné deti, a pokiaľ deti chcú mať, musí sa rozpadnúť nejaká skutočná rodina, v ktorej heterosexuálni rodičia deti mali.
Marketing homosexuality vôbec nie je v …More
Monika G and one more user like this.
Monika G likes this.
piakatarina likes this.
KAHLENBERG likes this.
Bratia a sestry and 3 more users like this.
Bratia a sestry likes this.
Glatz likes this.
Zedad likes this.