Sieć instytucji kościelnych i charytatywnych, współpracujących w celu promowania spotkań poświęconych duchowości i kulturze rdzennej ludności Amazonii, organizuje w kościołach rzymskich liczne …More
Sieć instytucji kościelnych i charytatywnych, współpracujących w celu promowania spotkań poświęconych duchowości i kulturze rdzennej ludności Amazonii, organizuje w kościołach rzymskich liczne wydarzenia, budzące kontrowersje. W dużej mierze finansuje je episkopat niemiecki.
Read more: www.pch24.pl
pch24.pl

„Chwila duchowości amazońskiej”. Ta towarzysząca synodowi inicjatywa budzi poważny niepokój - …

fot. TT Sieć instytucji kościelnych i charytatywnych, współpracujących w celu promowania spotkań poświęconych duchowości i kulturze rdzennej ludności…
dronstel likes this.
Moja trzodo, bo Mój Kościół zbliża się do Kalwarii, skandale w niej i słaba interpretacja nowych reform spowodują wybuch schizmy; który będzie najbardziej destrukcyjny w całej historii Mojego Kościoła. Mój kościół zostanie dotknięty biczem podziału, rebelianci się z nim rozejdą i niosą ze sobą dużą liczbę dusz. Powstaje nowy kościół, który całkowicie służy Mojemu przeciwnikowi; zostaje …More
Moja trzodo, bo Mój Kościół zbliża się do Kalwarii, skandale w niej i słaba interpretacja nowych reform spowodują wybuch schizmy; który będzie najbardziej destrukcyjny w całej historii Mojego Kościoła. Mój kościół zostanie dotknięty biczem podziału, rebelianci się z nim rozejdą i niosą ze sobą dużą liczbę dusz. Powstaje nowy kościół, który całkowicie służy Mojemu przeciwnikowi; zostaje wyznaczony inny papież, Rzym straci wiarę i spłonie na siedmiu wzgórzach. Nowy kościół będzie klasztorem demonów, gdzie nie będzie moralności, ale rozpusta i grzech, wszystko jest gotowe, aby rozpocząć kościół nowej ery, prowadzony przez kościelną masonerię i doradzany przez Mojego przeciwnika.

Miliony dusz straci wiarę i rozstanie się z Moim Kościołem, a wielu przyłączy się do buntowników z niewiedzy. Kościół nowej ery będzie wielbił szatana, czci go; będzie to Kościół rozpusty i grzechu, gdzie nie będzie żadnych zobowiązań, żadnych krzyży, żadnych skrzyżowań, żadnych ograniczeń. Wszystko będzie dozwolone, nikt nie będzie grzesznikiem; Zgodnie z mottem miłości wszyscy uniewinniają się z grzechów.

O Judaszu, ubrany na fioletowo, wielu z was będzie Moimi oprawcami; ponownie wydacie Syna Człowieczego, reprezentowanego w Jego Kościele, w ręce Mojego przeciwnika! Twoja lekcja się zbliża, co musisz zrobić, aby szybko. Biada tym, którzy wybawią Mój Kościół, którym Ja jestem, bo prawdę powiadam wam, waszą nagrodą będzie wieczna śmierć!

Moi uczniowie przychodzą, by mnie pocieszyć, ogarnia mnie samotność i smutek, kiedy widzę zdradę, że będę cierpieć z powodu tych, którzy twierdzą, że są moją rodziną i którzy przysięgli, że będą Mi wierni. Mój żal jest wielki, gdy można uzyskać plagę zdrady, ciernie niewdzięczności i krzyż rozpadu Mojego Kościoła; Zbliża się moja Kalwaria, nie zostawiajcie mnie samego; Jestem więźniem miłości błagającym o wasze towarzystwo; Pragnę pocieszających dusz, które przychodzą do Moich Tabernakulów, aby ulżyć Mojemu cierpieniu. Nie oddalajcie się daleko od moich domów, wchodźcie i odwiedzajcie Mnie; Jestem kochankiem, który nie jest kochany, który błaga cię jak żebraka o jałmużnę miłości i towarzystwa. Oczekuję cię, nie wahaj się.

Wasz Umiłowany, Jezus Sakramentalny.

Dajcie moje orędzia całej ludzkości, Moje dzieci.
Przygotowania do założenia nowej jednej światowej religii - całkowicie fałszywej i demonicznej - trwają intensywnie....